çocuk süreçleri (aşılama,tüp bebek,kist.miyom)

Off beklemek insanı daha çok yoruyor zaten benimde aşılamalar ertelenmişti 2ay bde o arada ayagımı burktum cok skıntı oldu 😂 ama olsun vardır bunds da Bi hayır diyelim insan hastaneye gitmeye de çekniyor Allah korusun heryer virüs biran önce olsun diyorsun git gel kan ver sürekli kollarım delik deşik oldu
Kol bi şey değil valla alabildikleri kadar alsınlar. Biz bakalım o iğneleri göbeğe nasıl çakacaz. Benim de konularım var dilediğinde gelebilirsin. Orda şu an tedavisi devam edenler transfer olanlar filan da var fikir alışverişi yapıyoruz. Tüp bebek özel bölümdeyiz. 🤗 iyi geceler. 🍀

Kol bi şey değil valla alabildikleri kadar alsınlar. Biz bakalım o iğneleri göbeğe nasıl çakacaz. Benim de konularım var dilediğinde gelebilirsin. Orda şu an tedavisi devam edenler transfer olanlar filan da var fikir alışverişi yapıyoruz. Tüp bebek özel bölümdeyiz. 🤗 iyi geceler. 🍀
Göbekte sıkıntı yok merak etme ben 20 tane iğne yaptım acımıyor kadınız güclüyüz 👍 tabi bakarım teşekkür ederim iyi geceler 🌟

Bende 4 yıllık evliyim kızlar böyle dönemde insan konuşacak birilerini kesinlikle çok arıyor sizi okuyunca yazmak istedim umarım destek oluruz 🥰🥰 biz yaklaşık 2 senedir düşünüyoruz bende ve elimde hic bir problem yoktu 1 yıl önce eşimde varikosel başlangıcı oldu snra doktoru ameliyt olursa cocuk işi daha da sarkacak dye tüp bebek önerdi önce hap kullandım 2 ay ama olmadı snra virüs girdi baya ertelendi ağustosta ilk aşılamamı oldum negatif snra ekimde oldum ikinci aşılama yine negatif şimdi tüp bebek deneyeceğiz insallah olur ama cok yıprandık insanlar sürekli soruyor etrafımda herkesn cocugu oluyor insan saçma sapan bir psikolojiye giriyor smdi kmseye anlatmamaya karar verdim insallah güzel olur hersey hepimiz için ♥️♥️♥️♥️ bu arada 27 yasındayım ama insanlar 4 yıllık evlilik aaa cocuklarımı olmuyor diye konusuyor işte naparsn milletin agzı torba degil işte ama inanılmaz can skıcı şeyler
merhaba canım hoşgeldinnn :KK200: hayırlı olur inşallah tedavinin sonucu bu sefer canım bnm aynen öyle insanların ağzı torba değil bende geçen ay doktordan aşılama teklifi aldım herşey tmm sıkıntı yok yumurta çatlaması hafta sonuna denk geldi 2 tane iğnem vardı vurulacak erken büyümüşler iptal oldu. şimdi de herkes virüs gitmeye korkuyoruz artık hastaneye ben bu ay gitmedim hiç dedim olacağı varsa olur kısmet nasip işi biliyorsun. senin bütün değerlerin yapıldımı peki canımm hsg felan çekildin mi

Tüp bebek sonucu insallah olumlu cıkar ben de olacagım inslllah 🥰 yumurta toplama işlemi nasıl oluyor bana yazabilirmisin? Bende kmseye söylemedim senin gibi saçma sapan sorulardan üzülerek bakan insanlardan sıkıldım 😔😔
kuzum yumurta toplama işleminde hiç birşey hissetmiyorsun anestesizili oluyor. basit bir işlem çokta sürmüyor. daha sonra çok ama çok hafif bir sancı çekiyorsun sonra geçiyor. korkulacak birşey değil kuzum

Ben uyanığım ben yazayım. 🤗 ben de henüz başlamadım ilaçlarımı aldım regl olunca başlayacağız inşallah. Yumurta toplamayı anestezi ile yapıyorlar korkulacak bir şey değil. 🤗
canım hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah bu süreçlerde çok dikkat et kimseye çok temas halinde olma herkes corona çıkıyor tedavin aksamasın emeklerin boşa gitmesinnn hakkında hyrlısı olsun güzelimm takıldığın birşey olursa burdayım biliyorsunnn :spor::ıslık: ne ilaçları verdiler dozları nasıl kullanıcaksın

Bizim bi hayli beklemek gerekti evrakları teslim ettikten sonra malum pandemi. Bi pazartesi muayeneye çağırdılar cuma da rapor çıkmış olur gelip alın ilaçlarınızı yazdırın dediler. Bir dahaki regle de iğneleri vurulmaya gel dediler. Aslında 2 kasımda başlayacaktık ertelenmek zorunda kaldı.
tatlımm devlette mi tüp bebek yaptırıyorsun sen 3 yıllık evlilik şartı vardı degil mi

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.
hoşgeldin tatlımmm :KK200: öncelikle tedavin hayırlı olsun .benm ilk aşılama sonucu o şekilde oldu canım ama canın sıkılmasın nasipte varsa olur sonuçta önemli olan 1 tane spermcik erkeklerde etkileniyor maalesf bu durumlardan. sonuçları tam yazarmısın canım. sonucunuda bildir bize muhakkak merak ederim seni :dua:

Tüp bebek sonucu insallah olumlu cıkar ben de olacagım inslllah 🥰 yumurta toplama işlemi nasıl oluyor bana yazabilirmisin? Bende kmseye söylemedim senin gibi saçma sapan sorulardan üzülerek bakan insanlardan sıkıldım 😔😔
İğnelerle yumurtaları büyütüyorlar önce, çatlayacak büyüklüğe geldiğinde yumurtaların toplanıyor. Genel anestezi ile oluyor, uyuyosun ve uyanıyosun hepsi bu, ama hazırlık+toplama işlemi+dinlenme ve hastaneden çıkış 2 saat kadar sürüyor toplamda herşey. Uyandığımda sol kasığımda müthiş bi ağrı vardı, dayanacak gibi değildi ve ağladım hatta. Hemşire gaz sıkışmasıdır dedi, kanamam yok denedek kadar azdı, sadece o sol kasığımdaki ağrı iki gün kadar sürdü ve geçti. Rabbim sana da bana da isteyen herkese nasip etsin, inşallah olumlu sonuçlar alırız🙌🏼♥️

hoşgeldin tatlımmm :KK200: öncelikle tedavin hayırlı olsun .benm ilk aşılama sonucu o şekilde oldu canım ama canın sıkılmasın nasipte varsa olur sonuçta önemli olan 1 tane spermcik erkeklerde etkileniyor maalesf bu durumlardan. sonuçları tam yazarmısın canım. sonucunuda bildir bize muhakkak merak ederim seni :dua:
Hoşbuldum canım hakkımızda herşeyin hayırlısı ama i sperm düşükse neden bana aşılama yaptı sonuc u degerlendırırsen sevinirim canım

Eklentiler

• 20201123_115334.png
    20201123_115334.png
    694,6 KB · Görüntüleme: 50
Hoşbuldum canım hakkımızda herşeyin hayırlısı ama i sperm düşükse neden bana aşılama yaptı sonuc u degerlendırırsen sevinirim canım
canım çokta düşük sayılmaz ki benim bundan daha düşükken aşılamam yapıldı evet bnm negatif çıktı ama hiç belli olmaz diyorum ya sonuçta 1 tane sperm ihtiyacımız var :110: sorun onu bulabilmekte içine alma bu spermlerlede tutabilir :dua:

canım çokta düşük sayılmaz ki benim bundan daha düşükken aşılamam yapıldı evet bnm negatif çıktı ama hiç belli olmaz diyorum ya sonuçta 1 tane sperm ihtiyacımız var :110: sorun onu bulabilmekte içine alma bu spermlerlede tutabilir :dua:
inşallah canım bundan önce çatltma denedik olmadı buda olmasa artık doğal yollardan denemeyi düşünüyorum

merhaba canım hoşgeldinnn :KK200: hayırlı olur inşallah tedavinin sonucu bu sefer canım bnm aynen öyle insanların ağzı torba değil bende geçen ay doktordan aşılama teklifi aldım herşey tmm sıkıntı yok yumurta çatlaması hafta sonuna denk geldi 2 tane iğnem vardı vurulacak erken büyümüşler iptal oldu. şimdi de herkes virüs gitmeye korkuyoruz artık hastaneye ben bu ay gitmedim hiç dedim olacağı varsa olur kısmet nasip işi biliyorsun. senin bütün değerlerin yapıldımı peki canımm hsg felan çekildin mi
Tabi exem çekildi hiç bir sorunum yok doktor bile şaşırdı hatta neden olmuyor diye işte nasip herşey. İnsan korkuyor evet ama hastaneler daha temiz geliyor bana canım çatlatma iğnelerini ben hep kendim yaptım sıkıntıda olmadı kötü olmş snnki daha sıkı takip etselermiş keşke o kdr emek veriyorsun insallah bu ay güzel olur 🥰🥰

İğnelerle yumurtaları büyütüyorlar önce, çatlayacak büyüklüğe geldiğinde yumurtaların toplanıyor. Genel anestezi ile oluyor, uyuyosun ve uyanıyosun hepsi bu, ama hazırlık+toplama işlemi+dinlenme ve hastaneden çıkış 2 saat kadar sürüyor toplamda herşey. Uyandığımda sol kasığımda müthiş bi ağrı vardı, dayanacak gibi değildi ve ağladım hatta. Hemşire gaz sıkışmasıdır dedi, kanamam yok denedek kadar azdı, sadece o sol kasığımdaki ağrı iki gün kadar sürdü ve geçti. Rabbim sana da bana da isteyen herkese nasip etsin, inşallah olumlu sonuçlar alırız🙌🏼♥️
İnsallah canım yaşayıp göreceğiz bakalım üşütmemeye dikkat et kendimize bakmalıyız bu dönemde rabbim tez zamanda sanada nasip etsin ❤️

Canım aşılama oranı genel olarak düşük sıkma canını bende iki kez yaptırdım ama olmadı smdi sıra tüp bebekte aşılama düşük bir ihtimal ama umudunu asla kaybetme iyi düşün iyi olsun ❤️😊🥰

canım hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah bu süreçlerde çok dikkat et kimseye çok temas halinde olma herkes corona çıkıyor tedavin aksamasın emeklerin boşa gitmesinnn hakkında hyrlısı olsun güzelimm takıldığın birşey olursa burdayım biliyorsunnn :spor::ıslık: ne ilaçları verdiler dozları nasıl kullanıcaksın

tatlımm devlette mi tüp bebek yaptırıyorsun sen 3 yıllık evlilik şartı vardı degil mi
Dozlar henüz bana tarif edilmedi. İlaçlarımı aldım. Benim de konum var ya orda ilaçlarımın fotoğrafı var. Bana gelirken bi gonal f bi merional getir dendi. Soracak çok insan var sağolsunlar. 3 yıllık evliyim ben zaten.
Evdeyim bi yere gittiğim birinin geldiği de yok şükür.🤗

X