Çocuk Hastalıkları Çocukda pişik nasıl gecer

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

fahriyeNefesim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
1
0
32
Merhaba anne babalar kızım 7,8 aylıkken poposunda pisige benzer ama daha üst safhada kırmızı yanık gibi bir tabaka oluşmuş ve ne yaptıysam da çare bulamamıştım takı size görselini paylaştığım ilacı bulana kadar bu ilaç neyazik ki Türkiye de mevcut değildir bir tanıdığımız aracılığı ile yurt dışından getirmiştim ve hemen bı iki günde iyileşme meydana gelmişti şimdi karşı komşunun yeni doğan bir bebişi var ve aynı konudan kendisi muzdariptir ben önlem amaçlı fazla getirtmiştim bu ilaçtan ona verdim ve iki güne geçti şimdi tekrar olursa diye korkuyor ve bu ilaçtan bulmak istiyoruz bu ilaç hakkında bilgisi olan varmıdır acaba gören duyan bilen arkadaşların yardımlarını beklemekteyim.cunku bu ilac gercekten çok guclu idi bircok unlu pişik kremi denedim ise yaramiyor hiçbirisi zaten bu ilacı da pisik kremi ile karistrip kullanıyorsun. simdiden teşekkürler.
IMG_20190225_184333~2.jpg

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben bebeğimde hametanı kullanıyorum. Açıkçası diğerlerine göre pek yararlı gördüm. Size de tavsiye ederim.

X