Çocuklar için hangisi dogru

Kocanizin kusurlu oldugunu kanıtlamaya bakin bulundugunuz ildeki barodan avukat talep edin
Calisamaz misiniz? Cocuklar icin nafaka istersiniz kendiniz de çalışırsınız, kendinize ev tutar evlatlarinizla yasarsiniz. Babalari da haftada bir iki neyse gorur cocuklarini. Neden illa baba evi?

Merhaba hanımlar...7 yıl önce sözleşme imzalayarak evlendim. Vasifsizim. 5 ve 2 yaşında miniklerin var. Annem babam ayrı de evliler.esim dediğim kişi ile aramızda sevgi yok. Ağzı bozuk ve alkol alıyor.son tartışma da alkollü iken bosanalim dedi durdu.cok yıprandım yani mutlu değil hep bir kulp buluyor kendisi de. Boşanmış ailede büyüdüğüm için çocukların mutlu olması tek istedim. Bu şekilde de ben mutsuzum ve çocuklara yansıyor ister istemeZ. Ne yapmam gerekiyor artık düşünemiyorum.fikirleriniz için şimdiden saolun
Sözleşme yapıp kendine bir güzel gol atmışsın zaten , ne yazsak havada kalır, bence kurtul o adamdan ...

Madem boşanmayı o istiyor, sizin şartlarınıza uymak zorunda. Nafaka vermiyorsa tazminat versin, güzel bir protokol imzalatıp anlaşmalı boşanabilirsiniz. Alkollüyken ayrılalım dediyse hayatında birisi olma ihtimali yüksek. Bir araştırın ispatlayabilirsiniz durumu da iyiymiş, iyi bir tazminat ve çocuklar için nafaka alabilirsiniz. Hahkınızda hayırlısı

Kocanizin kusurlu oldugunu kanıtlamaya bakin bulundugunuz ildeki barodan avukat talep edin
Calisamaz misiniz? Cocuklar icin nafaka istersiniz kendiniz de çalışırsınız, kendinize ev tutar evlatlarinizla yasarsiniz. Babalari da haftada bir iki neyse gorur cocuklarini. Neden illa baba evi?
Biri 5 biri 2 yaşında miniklerin.bakacak kimse yok.evde çalışmayi araştırdım işkur eve iş imkani sağlıyormus ama şimdilik pilot illerde. Yoksa bende çocuklarımla hayatımı kurmak isterim tabi ki .

Bir tanıdığım sadece 1 çocuğuna 2 bin lira nafaka ödüyor. Çocukların için ve kendin için nafaka iste, düğünde altın falan takılmıştır onları al ayrıl, çocuklar biraz büyüyünce çalışırsın. Madem durumu iyi bir tane de ev aldır öyle boşan.

Bunu da çok düşünüyorum ama babamda mutsuzmus. Bunu yakınlarımdan duydum hem o kadın annemle babamı ayırdı . Aralarına girmek istemiyorum . O zamaninda annemi düşünmedi fakat. Cikmazdayim . Düşün düşün olmuyor . Bir yere sigamamak ne acı. Şiddetli geçimsizligi olan ailede büyüdüm . Eşim denilecek kişide çocuk var yok dinlemeden bağırınca çocuklara çok üzülüyorum . Hiç kendimi savunamiyorum konuşamıyorum susturuyor. Yanlış anlıyor söylediğimi. Kendi kenddine kusuyor ama yinede hep gulen ben oluyorum mutlu olmak istiyorum çünkü. Ama hep ağla hep ağla. Aslında güçlü bir kadındim ama çocuklardan sonra korku başladı.
Kadın annenle babanı ayırmamışki üçlü yaşıyorlarmış

Canım ben avukatım. Evlilik öncesinde yapılan evlilik sözleşmesinde geçen nafaka isteyemez hükmü GEÇERSİZDİR. Öyle bir hüküm olması nafaka istemene engel olmaz. O sözleşme sadece mal rejimini ayırmaya yarar. Rahat ol yani
Iste güzel haber ❤

X