Çocuklar için hangisi dogru

Ezgimehmet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
45
14
30
Kocanizin kusurlu oldugunu kanıtlamaya bakin bulundugunuz ildeki barodan avukat talep edin
Calisamaz misiniz? Cocuklar icin nafaka istersiniz kendiniz de çalışırsınız, kendinize ev tutar evlatlarinizla yasarsiniz. Babalari da haftada bir iki neyse gorur cocuklarini. Neden illa baba evi?
Biri 5 biri 2 yaşında miniklerin.bakacak kimse yok.evde çalışmayi araştırdım işkur eve iş imkani sağlıyormus ama şimdilik pilot illerde. Yoksa bende çocuklarımla hayatımı kurmak isterim tabi ki .
 

labellevie

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
4.539
5.539
Bir tanıdığım sadece 1 çocuğuna 2 bin lira nafaka ödüyor. Çocukların için ve kendin için nafaka iste, düğünde altın falan takılmıştır onları al ayrıl, çocuklar biraz büyüyünce çalışırsın. Madem durumu iyi bir tane de ev aldır öyle boşan.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 502 gün geçti.Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Minaredenatbeni

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
2.140
5.113
35
Bunu da çok düşünüyorum ama babamda mutsuzmus. Bunu yakınlarımdan duydum hem o kadın annemle babamı ayırdı . Aralarına girmek istemiyorum . O zamaninda annemi düşünmedi fakat. Cikmazdayim . Düşün düşün olmuyor . Bir yere sigamamak ne acı. Şiddetli geçimsizligi olan ailede büyüdüm . Eşim denilecek kişide çocuk var yok dinlemeden bağırınca çocuklara çok üzülüyorum . Hiç kendimi savunamiyorum konuşamıyorum susturuyor. Yanlış anlıyor söylediğimi. Kendi kenddine kusuyor ama yinede hep gulen ben oluyorum mutlu olmak istiyorum çünkü. Ama hep ağla hep ağla. Aslında güçlü bir kadındim ama çocuklardan sonra korku başladı.
Kadın annenle babanı ayırmamışki üçlü yaşıyorlarmış
 

Aylakkadin

Başlangıç 81 güncel 60.00 hedef 55.0
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
3.983
8.926
Canım ben avukatım. Evlilik öncesinde yapılan evlilik sözleşmesinde geçen nafaka isteyemez hükmü GEÇERSİZDİR. Öyle bir hüküm olması nafaka istemene engel olmaz. O sözleşme sadece mal rejimini ayırmaya yarar. Rahat ol yani
Iste güzel haber ❤
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 614 gün geçti.Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 152 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :60.0 Kg.