Cocuklusun...

Ben hiç atmiyacagim o kesinde.watsaptan yazisiyoruz o insanlarla.cok sikildilar çok bunaldilar.bulusalim diyorlar ama bende gelin demiyorum öle havada kalıyor.boylesi daha iyi olacak
Ne tuhaf insanlar.. hiç sosyal hayatları yok mu sıkıldık sıkıldık diye tepiklenip davet ettirmeye çalışıyolar. Bahçeli ev meraklısı görgüsüzleri. Sıkıldılarsa sahile insinler bu kadar basit. Siz gelin demeyince havada kalan görüşme istekleri hımmm çok samimi gerçekten. Evleri müsait değilse paraya kıyıp dışarda mekan tutsunlar.

Sonuna kadar haklisin. Bence böyle devam. O size gelen arkadaşları da bir gün önceden arayip yarın size gelelim yemek yeriz otururuz falan diye ara ve al çoluğu çocuğu git. Birazda onlar hizmet etsin. Ne ala memleket.

Sonuna kadar haklisin. Bence böyle devam. O size gelen arkadaşları da bir gün önceden arayip yarın size gelelim yemek yeriz otururuz falan diye ara ve al çoluğu çocuğu git. Birazda onlar hizmet etsin. Ne ala memleket.
Burda herşey şirketten.ama gerçekten gücüm yok artık.ev işinden nefret ediyorum resmen.birde yaransam içim yanmiyacak.bende kulağımın üstüne yatıyorum ses cikmiyo artık.

Eşim sanırım biraz anlamaya başladı.bize gelince aman onuda çağıralım bunuda çağıralım kirilmasinlar.valla bakıyorum işi biten sonra istediği gibi takilabiliyo.oyuzden herşey normal artık.kendi değerini kendin vereceksin sanırım

Burda herşey şirketten.ama gerçekten gücüm yok artık.ev işinden nefret ediyorum resmen.birde yaransam içim yanmiyacak.bende kulağımın üstüne yatıyorum ses cikmiyo artık.
Evlerinde ağırlamak istemeyebilirler bende evde özellikle yazın misafir ağırlamaktan hoşlanmıyorum ama arkadaşlarımızı dışarı kahvaltıya akşam yemeğine davet ediyoruz. Tabi karşılığında onlar da bizi müsait bir zamanda davet ediyorlar. Bazen iş çıkışı esnek çalıştığımız için erken çıkıyoruz hadi sitenin cardaginda çay içelim diyoruz. 1 saatte evde kekimizi kurabiyemizi yapıp çıkıyoruz. Birşey hazirlamayan da hazır bisküvi tatlı getiriyor. Maksat beraber vakit geçirmek ise kimse kimseye yük olmuyor

Evlerinde ağırlamak istemeyebilirler bende evde özellikle yazın misafir ağırlamaktan hoşlanmıyorum ama arkadaşlarımızı dışarı kahvaltıya akşam yemeğine davet ediyoruz. Tabi karşılığında onlar da bizi müsait bir zamanda davet ediyorlar. Bazen iş çıkışı esnek çalıştığımız için erken çıkıyoruz hadi sitenin cardaginda çay içelim diyoruz. 1 saatte evde kekimizi kurabiyemizi yapıp çıkıyoruz. Birşey hazirlamayan da hazır bisküvi tatlı getiriyor. Maksat beraber vakit geçirmek ise kimse kimseye yük olmuyor
Evlerinde ağırlamak istemeyebilirler tamamda.bende mesela hep evde ağırlamak istemiyorum.ben bana sofralar hazırladılar diye beklemiyorum.hani bı kere dese sizde bize buyrun gelin dese o bile yetecek.sanki görevim musaitmiyim degilmiyim soran yok.karsi taraf istiyor ayıp olacak diye.nasilsabana faydası yok hepsini kaldırdım artık.gozum hiç bir şey görmüyor.be gideyim ne gelsinler.nasilsa ben gitmiyorum.esim işte çevre olsun fln filanda.bole çevre olmuyoki

Slm arkadaşlar bugünlerde canımı sıkan bir durum var.benim biri büyük birde beş yaşında ikizlerim var.ikizlerim olmadan önce tek cicukluyken evim dolar tasardi kahvaltıya gelenler yemeğe gelenler yatıya gelenler bile.sonra ikizlerim oldu.sansima yine aynı.esim çok eli açıktır.tamam helal hoş olsun elimle yaptığımı kiskanmiyorumda.insanlarin davranışlarından bazen patlama noktasına geliyorum.esime sariyorum bazen.mesala biri size gelicez dediğinde eşim hemen yemekli davet eder.guzel bı bahçemiz var barbekulu.hemen misafire mangallar yanar eder.abartisiz yemeksiz gelen misafirim yoktur.neyse onuda geçtim.ama ben malesef hickimseye gitmiyorum.hemen sen cicuklusun zahmet olmasın biz gelelim edelim.guya beni düşünüyorlar.e iyi güzel beni düşünüyorsunuz ben üç cocukla pişir yedir topla.hicmi benim hakkım yok değişik biyere gitmeye bı kafa dağıtmaya.cocuklarimda zararsızdır.gittigim yerde yanımda oturup oynarlar.hos gittiğimde zaten belirli yerlerde anane babane.onun dışında herkes bize gelir biz gitmeyiz.artik insanlar okadar alıştılar ki.mesela bir arkadaşlarımız var hemen mangal yapalım edelim.hani giderken denirya bizede buyrun gelin diye.esim hem der siz bize bakmayın biz cocukluyuz.yillardir hep böle.artik resti çektim ben kimsenin evine gitmiyorum çocuklarım var bundan sonra bende kabul etmiyorum.hep tek taraflı.hep bana gelinsin ben gitmeyim.bolede olmuyoki.bu sefer eşim bana sürat aşıyor.bende biyere gitmek istiyorum diyorum.esim diyorki sen karşılık bekliyorsun ozaman.karsilik değil ben karşıdan bana yemekler hazırlasın diye beklemiyorum bir kahveye gitsem o bile yetecek.ama anlatamıyorum.ben insanların çocuklarınida çekiyorum hizmetinizde yapıyorum.kaldiki virüs var bize gelen oldumu diyoruz biz kimseye gidip gelmiyoruz diye insanlar yinede kendi hoş vakit geçirmek derdine insanı bile riske atıyorlar eşime resti çektim.bundan sonra ben kimseye gitmiyorum vede misafir kabul etmiyorum.madem tek ben yoruluyorum bu işte.esimde böyle dediğim için tepki gösteriyor haksizmiyim sizce
Yerden göğe kadar haklısınız demeye geldim 😊

Evlerinde ağırlamak istemeyebilirler tamamda.bende mesela hep evde ağırlamak istemiyorum.ben bana sofralar hazırladılar diye beklemiyorum.hani bı kere dese sizde bize buyrun gelin dese o bile yetecek.sanki görevim musaitmiyim degilmiyim soran yok.karsi taraf istiyor ayıp olacak diye.nasilsabana faydası yok hepsini kaldırdım artık.gozum hiç bir şey görmüyor.be gideyim ne gelsinler.nasilsa ben gitmiyorum.esim işte çevre olsun fln filanda.bole çevre olmuyoki
Ben bu şekil yıllardır çekiyorum.bir tanesinede yaranamadım.artik patlamamidir nedir nerdeyse bir hafta oldu bu kararı vereli hala içim sogumuyo okadar dolmusum düşünün yani.yiksa seviyesinde gidip gelmeyi bende isterim.bi yere gideriz milleti toplar gideriz milletin masrafını çekeriz biri gelir uğraşır dururum böle.sonrada herkes kendi kafasına göre olanı yapıyoruz kazikta yiyiyoruz bide üstüne bu insanlardan

Teşekkür ediyorum arkadaşım 😁 Allah'tan sizler varsınız yaa.oyle bastirmisimki duygularımı bunu yaptığım için neredeyse kendimi sucluyordum o yüzden açtım konuyu acaba b nmi yanlış düşünüyorum diye
Hiç kendiniz zorlamayın. Böyle hazıra konmaya hazır insanlar bolca var etrafta. Bizden uzak olsunlar🥰 madem çok düşünceliler üç çocukla hazırlık yapmanızı da düşünsünler o zaman.

Ben zaten size hak veriyorum biraz sitemkar yazmışsınız yanlış anlama olmuş anlaşılan. Bazı mesajlarınızda evde ağırlamak istemiyorlar gibi birşey yazmışsınız bende ona istinaden yazdım. Bende yazın ağırlamak istemem ama dışarı davet ederim diye. Yani ağırlamak isteyen için mekanın bir önemi yok

Ben zaten size hak veriyorum biraz sitemkar yazmışsınız yanlış anlama olmuş anlaşılan. Bazı mesajlarınızda evde ağırlamak istemiyorlar gibi birşey yazmışsınız bende ona istinaden yazdım. Bende yazın ağırlamak istemem ama dışarı davet ederim diye. Yani ağırlamak isteyen için mekanın bir önemi yok
Yok yok arkadaşım senin için demedim.olabilir evde isteyebilirlerde hani bize geldimi istiyomusun istemiymisin dinleyen yok o anlamda dedim

P Posta treni var mı bir gelişme aklıma düştünüz
davet bekleyenler var mı ya da sizi çağıranlar?
eşinizin kafasına dank etmeye başladı mı?
Evet eşim baya baya anladı.arkadaslar aramayı seyreklestirmeye başladı 😁 çok sıkılıp bunaliyorlarmis.bende artık gelin demiyorum.onlarda demiyo konuşacak şeyler tükendi gibi

X