Çok abartıyormuşum!

Hiç gelmemesi olmaz sonuçta babannesi ama evde hsta kızı varken bize gelşp bebeğimi sevmesi kucağına alması ve eşimin annem hasta değil öle bişey olsa ben gel demem demesi ve bu olayı benm abarttığımı sölemesi beni üzüyor çok koruyucu davranıomuşum . Ufak bi burun akıntısıymış kafayı yicem ben bu adama laf anlatamıorum . Malesef benm ailemin yannda saçma salak hareketler yaptığı için onlar görmek bile istemiolar onu
Hastalık konusunda hassas davranmakta haklısınız ona bişey diyemem, normalde de eşinizle aranızda bu konuda anlaşmazlık var sanırım oyuzden buralara gelmiş durum sadece bu değil galiba sorun

Yok öyle seven biri değil ama illa kucağına alacak öyle bi takıntı var ikisinde
Benim Kv yi 2 aylık oğlumu dudağından öperken yakalamıştım . Eşime söylemiştim uyar diye . Demiş mi yooo öpmüyordum ki 😃gözümle gördüğüm şeye yapmadım diyor. Kulağımla duyduğum şeyi de konuşmadım diyip yalan söylüyordu 🤣🤣

Annem gelse yemek yapar etrafı temzler gönlümü hoş eder giferdi bu öyle değil hanımefendi oturuo kalıo bozuk plak gibi bi dediğinş tekrar tekrar sölüo oğlu bile dinlemi o geldiğinde başını telefodan kaldrmıo olan bana oluo sözü sohbetindinlenen bi kadın değil bi konuşan bi daha konuşmak istemio evlerine bi gelen bi daha gelmek istemio ben de içlerine girince anladım sen kal de günlerce kalır evi ordayken o derece bi kadın
kusura bakmayın ama şu tavrınız bana çirkin geldi..
Sürekli kötülüyorsunuz ama onlar eşinizin ailesi.
Mevzu çocuk ise annem yardım eder diye isterim mantıksız.
Kız anneleri evet daha yardımcı ama bu iki taraf içinde istememe sebebi değil.
Size ciddi anlamda külfet olmuyorsa, hakaret etmiyorsa, pislik yapmıyorsa onları da hoş göreceksiniz.

sizin evladınız ama onlarında netice de torunları sevmeye görmeye hakları var..

Hastalık konusunda hassas davranmakta haklısınız ona bişey diyemem, normalde de eşinizle aranızda bu konuda anlaşmazlık var sanırım oyuzden buralara gelmiş durum sadece bu değil galiba sorun
Eşim ve ailesinin bebeği onlara karşı kıskandığımı düşünüolar herhalde anlamıorum bebek uyuyo rahatsız etme diorum çünkü benkle konuşuolar ama gülüo diolar , bebeği emzircem lütfen alıyım kucağıma öle emzir diolar tabi ki emzirme önce oluo neden bebeğimle güven bağını zedeliyim ki öyle olunca kıskanıorum sanıolar herhalde🤔

kusura bakmayın ama şu tavrınız bana çirkin geldi..
Sürekli kötülüyorsunuz ama onlar eşinizin ailesi.
Mevzu çocuk ise annem yardım eder diye isterim mantıksız.
Kız anneleri evet daha yardımcı ama bu iki taraf içinde istememe sebebi değil.
Size ciddi anlamda külfet olmuyorsa, hakaret etmiyorsa, pislik yapmıyorsa onları da hoş göreceksiniz.

sizin evladınız ama onlarında netice de torunları sevmeye görmeye hakları var..
Görsğnler ben görmesinler demiorum ki ama düşünceli olsunler diorum

2 aylık bir bebeğim var beklenenden kilosu bayağa düşük doğdu anca toparlıayabildik çok şükür şimdi ii ideal kiloda.
Şöyle bir sıkıntı var kayınvalidemlerle yakın oturuyoruz 2 günde bir görümcemle bebeği sevmeye gelmek istiolar tamm gelsnler ama sevlcek bebek değilki daha sürekli uyuyo anlamış değilm 🤔 görümcem nezle olmuş 2-3 gündür iileşyim öyle giderim demş ama kayınvalidem dün akşam gelmek istedi bize patik örmüş onu denicekmiş eşim tamm gel deyip bana söyledi ben de kardeşn hasta annende taşıodur o mikrobu daha sonra gelsin bak bebek küçük dedim . Bana dediği bişey olmaz sadece kardeşimin burnu akıomuş hem annemde bişey yok bişeyin en kötüsünü düşünme dedi tabi aramızda tartişma çıktı annesi geldi bebeğimi sevdi patkleri bıraktı gitti eşimin dediği çıkardığın tantanaya değdiği mi dedi tabi yine tartışma😖
Şimdi söyleyin nolur ben mi abartıorum?
Haklisiniz tabiki hastalık bu önemli konular

Dengesiz çok eksilmiolar çoğalıyorlar 😡 dediğinz gibi bana da öle dio eşim psikologla konuş anlat nr derdin varsa dio ne bu agresiflik dio neden acaba?? Nasıl patladnz bende patlıyım 😄😄
Açıkçası hamileyken çocuğa bir şey olur korkusuyla hiç sesim çıkmazdı. Dolayısıyla herkes ayağını çok uzatmıştı. Doğumdan sonra koruma şeysiyle içimden yırtıcı çıktı. Mesele çocuk oldu mu bana bir şey oluyor ben de bilmiyorum artık nasıl patladım 😂

X