Çok acil içim parçalandı

Smoothieee

Zuzu
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
278
327
Merhaba arkadaşlar,
Buranın konusu olmayabilir ama lütfen taşımayın konuyu , sabahtan beri bir kedi sürekli miyavliyor 11 itibariyle acı acı , önce acıktı sandımki korkuyorum kedilerden arkadaşlar, görünmüyor kedi sesi var sadece , kafamı uzattım baktım arabanın altından yavru bir kedi koşarak bir sağa bir sola koşturuyor annesini mi arıyor bilmiyorum. Görünce hemen peynir hazırlayıp götürdüm ama tekrar arabanın altından kesinlikle çıkmadı hala acı acı miyavliyor ne yapabilirim bana fikir verirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar,
Buranın konusu olmayabilir ama lütfen taşımayın konuyu , sabahtan beri bir kedi sürekli miyavliyor 11 itibariyle acı acı , önce acıktı sandımki korkuyorum kedilerden arkadaşlar, görünmüyor kedi sesi var sadece , kafamı uzattım baktım arabanın altından yavru bir kedi koşarak bir sağa bir sola koşturuyor annesini mi arıyor bilmiyorum. Görünce hemen peynir hazırlayıp götürdüm ama tekrar arabanın altından kesinlikle çıkmadı hala acı acı miyavliyor ne yapabilirim bana fikir verirseniz sevinirim
Baska biri motora sıkışmış olabilir
Kaputa vurun sertce
Arac sızınse kaputu acın bir bakın orada biri var mı

Merhaba arkadaşlar,
Annesini arıyordur. Ne kadar yavru? Çok mu küçük?

Annesini arıyordur. Ne kadar yavru? Çok mu küçük?
Yeni doğmuş gibi değil ancak küçük görünüyor ben çok bilmiyorum. Yani aranabilecek biter var mıdır akşam il dışına çıkacağım eve de getiremem ki çok korkuyorum zaten dokunmaya ama elimden birşey gelmiyor çok üzüldüm ne yapabilirim bilmiyorum

Yeni doğmuş gibi değil ancak küçük görünüyor ben çok bilmiyorum. Yani aranabilecek biter var mıdır akşam il dışına çıkacağım eve de getiremem ki çok korkuyorum zaten dokunmaya ama elimden birşey gelmiyor çok üzüldüm ne yapabilirim bilmiyorum
Fotoğraf çekebilir misiniz?

Hiç bişey yapamazsanız market varsa yakınlarda yavru kedi için yaş mama alın. Mama ardından su verin biraz sakinleşir.

Kıyamam yaaa. O annesini kaybetmiştir yavrum benim. Öyle bir kediyi sahiplendim 4 yıl önce o yokken napıyormuşum bilmiyorum keşke siz de sahiplenseniz :KK43:
Keşke ama ilgilenemem onun günahına girmek istemiyorum bir özel evladım var kendime bile zaman ayiramiyorum ki oda daha bir yavru :KK43:

Kaputun içinde annesi veya kardeşleri kalmış olabilir, kaputa vursanız?
Bende de var bitane annesi terkedip gitmiş sanırım, eğer alabilirseniz geçici yuva olsanız keşke kıyamam ya.
Çok mu küçük?

Fotoğraf çekebilir misiniz?

Hiç bişey yapamazsanız market varsa yakınlarda yavru kedi için yaş mama alın. Mama ardından su verin biraz sakinleşir.
Market yakınımda var ancak saat dolayısıyla şimdi kapanmıştır peynir su süt tarzı şeyler benden önce de bırakmışlar resim çekemem çıkmıyor yavru girdiği yerden :KK43:

Market yakınımda var ancak saat dolayısıyla şimdi kapanmıştır peynir su süt tarzı şeyler benden önce de bırakmışlar resim çekemem çıkmıyor yavru girdiği yerden :KK43:
Yavruysa peynir yiyemez, süt de öldürecek kadar zararlı. En mantıklısı mama ama o da mümkün değil diyorsunuz. Marketler 9’da kapanmıyor mu?

Sütü kaldırın, mama bulamadıysanız ayran/kefir falan koyun sonrada instagramdan ilinizde bulunan hayvan Sahiplendirme sayfalarına mesaj yazın konum bildirin.
Bebek olabilir, bir yerde yaralanmış olabilir, hiç biri olmayıp kızgınlıklata da olabilir ama anlayan birileri durumu netleştirsin.

O zaman bi ölçü süt iki ölçü su karıştırıp verebilirsiniz.

Anneyi bulmak daha mantıklı tabi. Bir ay önce aynı şeyi yaşadık, anneyi de bulamadık. Biz belediye veterinerini aradık onlarda yavrusu olan bir anne varmış ona verdik yavruyu.

Sütü kaldırın, mama bulamadıysanız ayran/kefir falan koyun sonrada instagramdan ilinizde bulunan hayvan Sahiplendirme sayfalarına mesaj yazın konum bildirin.
Bebek olabilir, bir yerde yaralanmış olabilir, hiç biri olmayıp kızgınlıklata da olabilir ama anlayan birileri durumu netleştirsin.
Çok teşekkür ederim ilginize, iki tane kedi geldi sustu sonra hep birlikte gittiler üzüntüden çaresizlikten başıma ağrı girdi , yen doğmuş bı bebek gcibi hiç susmadan saatlerce ağladı çok üzüldüm şükür sonu iyi oldu

X