Çok acil yardım edin ne olur

Seronya14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
192
67
Kızlar çok vicdan azabı çekiyorum 5 yıllık çok kötü bir evliliğim vardı iki yıl oldu ayrılalı şiddet aldatma psikolojik baskı her türlü problemli bi evlilikte yani ayrılmaya çok uğraştım son iki yıl terapide gördüm..kötü zamanlar yaşadım ve beni bekarligimda çok seven yıllarca takip etmiş eskiden bi iki kez görüştüğüm bi sevgilim vardı bi anlık boşlukla bi hataya düştüm ve onunla görüştüm çok ama çok pişman oldum hep tövbe ettim ediyorum hala da..sorum şu şu an hayatımda birisi var ve çok düzeyli seviyeli ve ciddi bi beraberlik bu ama bu yaptığım hatayı bana güveni sarsılır diye anlatamıyorum bi yandan da vicdan azabı çekiyorum ne olur yardım edin nasıl anlatmalıyım cook utanarak yazıyorum ama çaresizim

Eski sevgilinle görüşürken hala evli miydin anlamadim.boşanmış isen kafaya takacak birsey yok bunda.olabilir hayatına daha fazla kişi de girebilir neden vicdan azabı cekiyorsun ki??? Haa evliyken gorustuysen o ayrı tabi.diğer türlü ben bi sakınca göremedim

Niye anlatacaksın anlamadım?
Madem pişmansın ve bir daha yapmayacaksın,erkek olsa burada topa tutar,bombalardık neyse,anlatma bilmemeli.

hata yapmışsınız ve kabul edip tövbe etmişsiniz.
bu şekilde açıklama yapmak zorunda değilsiniz, sevgilinizde sizden önce biriyle olmuştur,
sizce vicdan yapıyormudur ? hiç sanmıyorum.
anlatırsanız gözünde farklı duruma düşebilirsiniz.

ya da anlatın, vicdanen rahatlayın...

Neden anlatıcaksınız ki? Adamla evlenmemişsiniz, hamile kalmamışsınız.. anlatmak istediğim konuyu küllendirecek anlatmasan ortaya çıkabilecek nasıl bi durum olabilir.
Pişmanım diyorsun bırak Allah'la senin aranda kalsın.

Kızlar çok vicdan azabı çekiyorum 5 yıllık çok kötü bir evliliğim vardı iki yıl oldu ayrılalı şiddet aldatma psikolojik baskı her türlü problemli bi evlilikte yani ayrılmaya çok uğraştım son iki yıl terapide gördüm..kötü zamanlar yaşadım ve beni bekarligimda çok seven yıllarca takip etmiş eskiden bi iki kez görüştüğüm bi sevgilim vardı bi anlık boşlukla bi hataya düştüm ve onunla görüştüm çok ama çok pişman oldum hep tövbe ettim ediyorum hala da..sorum şu şu an hayatımda birisi var ve çok düzeyli seviyeli ve ciddi bi beraberlik bu ama bu yaptığım hatayı bana güveni sarsılır diye anlatamıyorum bi yandan da vicdan azabı çekiyorum ne olur yardım edin nasıl anlatmalıyım cook utanarak yazıyorum ama çaresizim
Anlamadım şimdi eşinden boşandın ve başka biriyle bir görüşme var değil mi? Sende eşinle ayrılmamışken eski sevgilinle görüştüğünü şimdiki sevgiline söylemek istiyorsun durum bu mu cnm?

Neden anlatma gibi bir vicdan muhasebesi yapıyorsunuz niye bilmeliki bırakın boşverin önünüze bakın sağlam ilişkiler kurmak adina

Yeni sevgilinizle birlikte değilken görüştüyseniz anlatmayın. O sizin özeliniz sonuçta. Tersi ise nasıl siz kandırılmak istemiyorsanız gidin gerçeği anlatın.

Görüşme dediği cinsi bir beraberlik yaşamış sanırım.
Anlatma tövbe etmişsen. Gerek yok.

Kim, kiminle, nerde, ne zaman, ne yapmış hiç anlamadım ben.

X