Çok acil yardım lutfen

Evet çok pahalı bende kan tahlili için gitmiştim ilk zaten direk yatırdılar özelde doktorumla sürekli iltibattaydik oda değerleri gördü sonra gebelik sonlanması istersen yaptır devlette verme para kontrole gelirsin dedi ama hala anlamıyorum neden sağlıksız bı gebelik oldu buna sebep neydi
Allah'ın bir bildigj vardir üzülme . Ben hala regl olmadım acaip üşüyorum kasiklarim agrio 1 haftadır hala olamadım regl cuma bhcg 300 çıktı. Hala sifirlanmamis son tahlilden 19 gün geçmişti son değer 1586 di sifirlanmamisi çok ilginç

Evet çok pahalı bende kan tahlili için gitmiştim ilk zaten direk yatırdılar özelde doktorumla sürekli iltibattaydik oda değerleri gördü sonra gebelik sonlanması istersen yaptır devlette verme para kontrole gelirsin dedi ama hala anlamıyorum neden sağlıksız bı gebelik oldu buna sebep neydi
İlla kötü bişey olmasına gerek yok hata oluşmuştur olusumunda

İlla kötü bişey olmasına gerek yok hata oluşmuştur ol

Allah'ın bir bildigj vardir üzülme . Ben hala regl olmadım acaip üşüyorum kasiklarim agrio 1 haftadır hala olamadım regl cuma bhcg 300 çıktı. Hala sifirlanmamis son tahlilden 19 gün geçmişti son değer 1586 di sifirlanmamisi çok ilginç
Bende okdara çok üşüyorum ki anlatamam eşim hava sıcak dio ama ben titriyorum özellilkle geceleri evet gerçekten çok ilginç dusmemisi kurtaj ve iğnenin 7 gününde benim 46 düşmüş haftaya yine kontrol var

Allah yardımcınız olsun
Ben de yarın iğne olacağım. Bakalım nasıl bir süreç olacak çok yıprandım psikolojik olarak
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun gerçekten çok yıpratıcı bir sürec sanki ömrümden bı on yıl geçti

Allah yardımcınız olsun
Ben de yarın iğne olacağım. Bakalım nasıl bir süreç olacak çok yıprandım psikolojik olarak
Biraz yakıyor ilaç ama baya düşürüyor değeri dış gebelik odaginida küçültuyormus ama benim dış değil sağlıksız gebeliğe benzediği için küçülmedi hala tüpte bı odak var

X