Çok biriktim!

Sienatan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
491
435
33
Bakkal kasap gibi kaynana la ne guzel kskskakdjja
Daha once de ayni tavsiyeyi vermistim,yine tekrar edeyim. Ben olsam alirim bos alisveris posetlerini inerim kaynanaya. Elime ne geldiyse toplar toplar cikarim evime 😂hem eglenceli hem de egitici ve ogretici bir faaliyet olur sahsen.

Edit: hatta su niye yok,bu niye yok diye de soylenirim,her gun yaparim bunu. Acayip guzel olur. Birkac gun sonra sizi iceri bile almazlar mis gibi 😂
Canım karsılıgında da her gün bırlıkte olmak ıstıyorlar gece yarılarına kadar ama :))

Sienatan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
491
435
33
Benzer sorunlar yaşıyoruz inanın boşverin ya. Kıyma varmış annesinde almasaymış tamam onuda kullanıcam bunuda kullanıcam lazım de geç. Davetmi ediyor “anne evimde kahve keyfi yapıyordum senin için geldm de” yani şu imajı verirsin kız rahatını bozmuş gelmiş. Aman çokta önemki değiller ya herkesin ağzı var canınızı sıkmasınlar.
Canım yok inan anlamıyor önceden kapıya gelıp cagırırdı hamur yoguruyorum dıyorum olsun sonra devam edersın dıyor kahve ıcıyordum desem orda kahve yapar ıcırır yeterkı dıpdıbe olalım :)) Kadın gözünü karartmıs bır kere ogluyla mı evlendım onunla mı anlamadım :))

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.831
106.016
Canım karsılıgında da her gün bırlıkte olmak ıstıyorlar gece yarılarına kadar ama :))
Yooook karsiliksiz yapsinlar bu iyiligi (!)😂
Hemen deyiverin,ah annecim bunlar karsiliginda bir sey istemeyin buz gibi sogurum sizden diye.
Hic hazircevap degilsiniz, ah ah boyle kaynanayi bana verecekti ki Allah 😂😁

Sienatan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
491
435
33
Yooook karsiliksiz yapsinlar bu iyiligi (!)😂
Hemen deyiverin,ah annecim bunlar karsiliginda bir sey istemeyin buz gibi sogurum sizden diye.
Hic hazircevap degilsiniz, ah ah boyle kaynanayi bana verecekti ki Allah 😂😁
Canım diyemiyorum ben öyle valla keşke dıyebılsem senın gıbı olmak gerekıyor böylelerıne :))))

kanarya56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.437
936
23
Canım yok inan anlamıyor önceden kapıya gelıp cagırırdı hamur yoguruyorum dıyorum olsun sonra devam edersın dıyor kahve ıcıyordum desem orda kahve yapar ıcırır yeterkı dıpdıbe olalım :)) Kadın gözünü karartmıs bır kere ogluyla mı evlendım onunla mı anlamadım :))
Benimkinide anne yatağımı toplamadım demiştim bırak boşver kalsın demişti :))

Muhtelif Evhamli Hatun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
5.713
17.732
Allah aşkına markete giderken az yakan arabayı almakla kaç kuruş kar edeceksiniz ki?
Böylr böyle bel bağlıyorsunuz onlara. Onlar da fırsatı değerlendiriyor.
Önce bir tam bağımsızlık kazanmalısınız

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.