Çok büyük aptallık yaptım içim aciyor

Ailesinin yeniden gelmesini neden istediniz onu anlamadım
Değiştim ve pişman oldum diye söz verdi ama ailesi hiç gelmeden onların kibirlerini,gururlarini düşündüğünden bosandigim halde onları on defa getiririm diyen adam bizim aileyi üstten baktığında ailesini getirmeye gerek duymadi

Aynen iyice yalama oldu dikiş tutmuyor ailesinin dokunulmazlığı var...
E tamam bırakın girsin andropoza anasının kucağında. O lafı nasıl iade etmediniz aklım almıyor ya. Dünden beri şu konuya sinirlendiğim kadar hiçbirşeye sinirlenmiyorum. Be sümsük, 42 yaşına girmişsin hala anam da anam babam da babam. Yakında andropoza girecen, bu ne özgüven?

Kaç yaşinda insanlarsiniz yeniden birlikte olup olmayacaginiza kendi aranizda karar verip devam edebilir ya da bitirebilirdiniz. Bunu yapamamaniz olmayacagini gostermiş zaten.

Ailem razi degil diyip geri yollayacaksiniz madem ne diye milleti eve topluyorsunuz onu da anlamadim.
Adam ne diye ailesini zirt pirt sizin ayaginiza getirsin? Hayirdir yani kendi aranizda olan bir durum icin ailesini el kapilarinda rezil etmesi saçma olurdu. Bu ne hava yahu arayip bi de tekrar gelsinler filan...

Kizlar bana bir sürü söz veren ve evlenen eski eşim şartlarını kabul etmezsem bitirmek istemişti.Sartlari köyüne gitmek,ailesine yakın yaşamak,babasına ev almak ve onun işyerine yakın oturmakti bu şartları kabul etmiştim ama beni o kadar zorladı ki en sonunda boşandım.Bosandiktan bir gün sonra gelip ağladı ve 6 aydır tüm şartlarından vazgeçtiğini,benim istediğim yerde yaşayacağını,ailemle görüşeceğini,ailesine yakın oturtmayacagini,boşandıktan sonra aldığı arabasına ve bir miktar parasına ortak edeceğini çok pişman olduğunu söyleyip ağladı.Gonlum inanmadı,ailesini on defa getireceğini söyledi.Uc sene ayrı evde yaşattığı eşine yani bana karşı çok üzgün olduğunu ifade etti değişti sandım az da olsa.Ailesi dün bize geldi hiçbir alttan alma olmadı olursa olur olmazsa olmaz dediler, çocuklarını övduler,ailem yumuşak davrandı.Bu yüz buldu...Ben de ailem razı değil ailen gelmek için yine arasınlar dedim diye onları karıştırma evet mi hayır mı dedi.Ailesi aradı ailem olumsuz ama düşünelim dedi.Kendisi annemle konuştu benim yaşım ilerlediğini,onunla olmazsa çocuk sahibi olamayacağını ima etti net olun dedi bizimkiler de olmaz dedi.Bana sordu ben de olmaz dedim ama onunla konuşuyordum da psikologa da gittim güvenemiyorum dedim.Sonra bana mesaj yazdı beni de ailemi de rahatsız etme diye...Çok pişman oldum oturup konuştuğum için kizlar...Ben reddederken evlenene kadar beklerim diyen adam ilk gelişte olumsuz dediler diye ailen bir daha gelsin dedim diye bitti dedi.Cok zoruma gitti içim acıyor...Ben 36,o 42 yaşında.Cocuk yok

Konularınızı hatırlıyorum. Adam kaçıncıya gösteriyor size gerçek yüzünü. Bu adamdan eş olmayacağını anlamanız için adamın daha ne yapması lazım size. Adam kendini hiç saklamadı ki. Hep ailem ailem dedi. Gerçekleri görmemekte direnen taraf sanırım sizsiniz.

Kaç yaşinda insanlarsiniz yeniden birlikte olup olmayacaginiza kendi aranizda karar verip devam edebilir ya da bitirebilirdiniz. Bunu yapamamaniz olmayacagini gostermiş zaten.

Ailem razi degil diyip geri yollayacaksiniz madem ne diye milleti eve topluyorsunuz onu da anlamadim.
Adam ne diye ailesini zirt pirt sizin ayaginiza getirsin? Hayirdir yani kendi aranizda olan bir durum icin ailesini el kapilarinda rezil etmesi saçma olurdu. Bu ne hava yahu arayip bi de tekrar gelsinler filan...
İkimiz karar verdik ailem razı olup güvenmedi o bugüne kadar hiç ailesini getirmedi hep onları el üstünde tuttu benim ailemi küçük gördü ikinci defa geleceklerdi sadece onun gururunu yaptilar

Konularınızı hatırlıyorum. Adam kaçıncıya gösteriyor size gerçek yüzünü. Bu adamdan eş olmayacağını anlamanız için adamın daha ne yapması lazım size. Adam kendini hiç saklamadı ki. Hep ailem ailem dedi. Gerçekleri görmemekte direnen taraf sanırım sizsiniz.
Evet ailesi hep oncelikliydi tam bir aile bağımlısı bunun haricinde de verdiği sözleri hiç tutmadı oskarlik oyuncumuz yine inandirdi

Bence hayır yap,şükret.Zaten adamdan boşanmış kurtulmuşsun,ya tekrar evlenseydin?? Ya bu adamdan çocuğun olsaydı?? Bu sefer de çocuğunun hatırı için boşanmamak adına tüm taleplerine evet demek zorunda kalabilirdin.
Çok ciddiyim,hayır yap.Ve kimse değişmez bunu unutma. Şu an ezan okunuyor,inşallah ezanlar suyu yüzü hürmetine doğru bir insanla tanışırsın ve bir sürü de çocuğun olur🙏🙏 Yaşın küçük Allah büyük..Neden şans vermeyi düşündüm die kendine de kızma.Geçmiş geçmişte kaldı,önüne bak artık.

Bence hayır yap,şükret.Zaten adamdan boşanmış kurtulmuşsun,ya tekrar evlenseydin?? Ya bu adamdan çocuğun olsaydı?? Bu sefer de çocuğunun hatırı için boşanmamak adına tüm taleplerine evet demek zorunda kalabilirdin.
Çok ciddiyim,hayır yap.Ve kimse değişmez bunu unutma. Şu an ezan okunuyor,inşallah ezanlar suyu yüzü hürmetine doğru bir insanla tanışırsın ve bir sürü de çocuğun olur🙏🙏 Yaşın küçük Allah büyük..Neden şans vermeyi düşündüm die kendine de kızma.Geçmiş geçmişte kaldı,önüne bak artık.
Allah razı olsun içimi ferahlattiniz sizin de tüm dualarınız kabul olsun ins

Kurtulmuşsunuz niye halen dönüp arkanıza bakıp acaba mı diyorsunuz insanlar değişmez boşandığınız gün her yerden engelleyip tlf numaranızı değiştirip hiç muhattap olmamalıydınız!🤷🏻‍♀️ Bu saatten sonra yolunuza bakın düşünmeyin toksit insanları!

Kurtulmuşsunuz niye halen dönüp arkanıza bakıp acaba mı diyorsunuz insanlar değişmez boşandığınız gün her yerden engelleyip tlf numaranızı değiştirip hiç muhattap olmamalıydınız!🤷🏻‍♀️ Bu saatten sonra yolunuza bakın düşünmeyin toksit insanları!
Teşekkürler aynen öyle yapacağım yarından itibaren kayboluyorum her yerden gerçekten bu insanlarla ugrasacagima tek yasarim

X