Çok çaresiz ve düşünceliyim ne yapacağım ?

aysnrkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2017
7
4
Nişan atma evresindeyim nedeni ise nişanlımın saçma sebebleri örn. günaydın demedin(ki sabah namazinda yazdığım günaydın mesajina rağmen uyuyup uyanıp tekrar yazmami bekledi) iyi geceler yazmadın (Uyuya kalma vs) bu nedenlerden bana demediği kalmıyor. Gerizekalı, sen kimsin, gereksiz ve her tartışma da nisan atalım diyor daha aklma gelmeyen bi dünya şey . Birde üstüne uyuyup uyanicam saate de karışmak istiyor su saatte yat su saatte kalk . Ve ben bunlari yapmadığımd saygısız oluyorum 4 gündür yazmiyor yüzükleri atalim falan dedi herşeye rağmen kötü bise yazmadim en son dayanamadım bıraktım kendi haline 4 gündür yazmıyor. Böyle bir adamla nasil bir hayatim olabilir ama ailemin tepkisinden çok korkuyorum :KK43:

ailenizin tepkisinden korkuyorsunuz iki çocukla kapıda kaldınız mı ilerde ailenize gideceksiniz gene kime gideceksiniz yol yakınken dön evlenince yemeğin tuzu az çayın şekeri fazla havadan nem kapar keşke dersin keşke dememek için konuş ailenle mesaları bile gösterebilirsin birşey derlerse

Duvarı nem, insanı gam öldürür demişler. Ömür boyu kahır duymak, sürekli aşağılanmak, eleştirilmek ve değersiz hissetmek istiyorsan evlenmende mani yok. Bir zaman sonra tüm davranışlarını kabullenir ve kendini her konuda yetersiz hissedersin. Bir bakarsın öyle de olmuşsun. Asosyal, tedirgin, endişeli ve daima diken üstü. Değer mi güzelim?

ailenizin tepkisinden korkuyorsunuz iki çocukla kapıda kaldınız mı ilerde ailenize gideceksiniz gene kime gideceksiniz yol yakınken dön evlenince yemeğin tuzu az çayın şekeri fazla havadan nem kapar keşke dersin keşke dememek için konuş ailenle mesaları bile gösterebilirsin birşey derlerse
Çok haklısınız gerçekten şu dönemde doğru düşünemiyorum

Nişan atma evresindeyim nedeni ise nişanlımın saçma sebebleri örn. günaydın demedin(ki sabah namazinda yazdığım günaydın mesajina rağmen uyuyup uyanıp tekrar yazmami bekledi) iyi geceler yazmadın (Uyuya kalma vs) bu nedenlerden bana demediği kalmıyor. Gerizekalı, sen kimsin, gereksiz ve her tartışma da nisan atalım diyor daha aklma gelmeyen bi dünya şey . Birde üstüne uyuyup uyanicam saate de karışmak istiyor su saatte yat su saatte kalk . Ve ben bunlari yapmadığımd saygısız oluyorum 4 gündür yazmiyor yüzükleri atalim falan dedi herşeye rağmen kötü bise yazmadim en son dayanamadım bıraktım kendi haline 4 gündür yazmıyor. Böyle bir adamla nasil bir hayatim olabilir ama ailemin tepkisinden çok korkuyorum :KK43:

Bununla evlenme de ne yaparsan yap. Bu ne biçim bi adam

Evlilik ne nisanlilik gibi ne de sevgililik..insan bazen kotu gunler goruyor bazen de iyi.bu adam siz bir hata yapsaniz hakaret edecek duruyor.evlendigin adam hosgorulu saygili olgun degilse evlilik zor yorucu olur.insan nisanlisina nasil gerizekali gereksiz der iki de bir nisani atalim der.atarsan at de ayril niye kendine saygili olmuyorsun.ailenden saklama anlat.

• Beğen
Reactions: KV_
Yatacagin kalkacagin saate bile karisan bi adam var ve kulu kolesi olmadigin icin nisani atmakla tehtit ediyor öyle mi. Git simdi babana de ki baba onun dedigi saatlerde yatip kalkmadigim icin nisani atti alin yollayin yüzügü. Bu adam aldigin nefese de karisir.

Ailenizin tepkisinden değil de bu tür biri ile evlenirsen başına geleceklerden kork bence..

X