💫Çok çok etkili ismi azam duası grubu💫

Herkes için ayrı ayrı okuyup o kişilerin dualarını ediyoesunuz
Arkadasim vallahi cekiniyorum sormaya ama ben anlamadim pek galiba. Yani listeye yeni birileri eklenecekmi yoksa liste kapandimi? Ben eklenecekmiyim? Ben mesela suanki listedekiler için okuyup bitirsem yarin yine birileri eklendimi diye bakmalimiyim? Birde diyelimki listedeki misal 1. Siradaki Ayse için okudum. Onun dileklerini tek tek okumammi lazım? Yoksa ayse nin duasının kabulü niyetine okudum Rabbim desem yeterlimi?

Son düzenleme:
Cok özür dilerim yanlis yapmamak adına soruyorum. Şimdi siz benimde ismini listeyi yazıyorsunuz. Bende hem kendim hemde listedeki tüm arkadaslarin duasının kabul olması niyetiyle bir kere ismi azam duası okuyorum öylemi?

Birde kardesime sordum tlf la listeye yazilmak istermi.diye. evet dedi. Kardeşimin ismi Yeliz. Benim Hatice.
Isteklerimizi mesaj olarak atarim. Allah razi olsun simdiden bu güzel niyetiniz için. Rabbim hakkinizda herseyin hayırlısını nasip eylesin. Cennetlik kullardan olun inşallah.
İnşAllah Rabbim dualarımızı kabul eyleyip bizleri razı olduğu kullar arasına alır 🙏🏼

Arkadasim vallahi cekiniyorum sormaya ama ben anlamadim pek galiba. Yani listeye yeni birileri eklenecekmi yoksa liste kapandimi? Ben eklenecekmiyim? Ben mesela suanki listedekiler için okuyup bitirsem yarin yine birileri eklendimi diye bakmalimiyim? Birde diyelimki listedeki misal 1. Siradaki Ayse için okudum. Onun dileklerini tek tek okumammi lazım? Yoksa ayse nin duasının kabulü niyetine okudum Rabbim desem yeterlimi?
Liste 13.05.21 tarihinde başlıyacak o zamana kadar katılım sağlanabilir . Anladığım kadarıyla siz ve kardeşiniz de katılmak istiyorsunuz . Uygulama şu şekilde olucak : herkes bana kabul olmasını istediği duayı atıcak ben de listede dualarını niyetlerini isimlerinin altına yazıcam , daha sonra herkes her bir kişi için bu duayı okuyarak o kişinin bizimle paylaşmış olduğu duasını ona edicez . Listeyi yaptığımda haberiniz olucak zaten ve liste de dualarda ilk yazdığım yazıda yer alıcak ilk sayfadaki ilk mesajda rahatlıkla bulabiliceksiniz

Ismi azam grubuna tekrar başlarsanız beni de etiketleyin..
Farklı bir duayla aynı uygulamayı tekrardan yapıcaz Cebrail aliyisselamın 3 kez okunduğunda duaların kabul edileceğini söylediği bir dua dilerseniz ona katılabilirsiniz

Liste 13.05.21 tarihinde başlıyacak o zamana kadar katılım sağlanabilir . Anladığım kadarıyla siz ve kardeşiniz de katılmak istiyorsunuz . Uygulama şu şekilde olucak : herkes bana kabul olmasını istediği duayı atıcak ben de listede dualarını niyetlerini isimlerinin altına yazıcam , daha sonra herkes her bir kişi için bu duayı okuyarak o kişinin bizimle paylaşmış olduğu duasını ona edicez . Listeyi yaptığımda haberiniz olucak zaten ve liste de dualarda ilk yazdığım yazıda yer alıcak ilk sayfadaki ilk mesajda rahatlıkla bulabiliceksiniz
Tmm kardeşim sağol. Kardeşim çekindi birinin hakkina girerim yanlislik yaparsam dedi ve vazgecti. Benide korkuttu. Ben size 13 mayis a kadar haber veririm inşallah.

@Harlofia listedeki herkese okudum rabbim dualarımızı kabul etsin ins..

X