çok erken ama iyiki oldu..hamileyim

OLSUN ARTIK

iki güzel prenses
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
229
102
MRB.EVLENELİ 2 AY OLDU AMA HAMİLEYİM ÖNCE ÇOK AĞLADIM İSTEMİYRUM ERKEN DİYE AMA ULTRASONA GİRİNCE [gerçi hiç bişey anlaşılmıyr okadar minikki] İÇİM Bİ TUHAF LDU ALLAHIN BANA VERDİĞİ Bİ NİMET ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ 5 HAFTALIK ONU SEVMEYE BİLE BAŞLADIM....:emir_bebek:

tebrik ederim a.s. sorunsuz bi hamilelik gecirirsin umarim:) ic gecirdim yazini okuyunca kiskandim gercekten, anne olmayi cok istiyorum ama olmuyor sabirsizim huysuzum aksiyim hepsi üst üste gelince dahada zorlasiyor gibi... :çok üzgünüm:

korunuyomuydun ki hamile kalınca ağladın...

Allah tamamına erdirsin, sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle..

hayırlı olsun canım ...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişiniii....

canım daha önünüzde çoook uzun yoolar var inş bu yolununuzun hepsi sağlıkla mutluluıkla geçer

canım hayırlı olsun inşallah..bilsen ben ne kadar istiyorum anne olabilmeyi bize de dua et olur mu...........

çok tebrik ederim canım herşeyin hayırlısı hakkımızda demekki zamanı şimdiymiş:)))
allah sağlıcaklan ve hayırlısıylan tamamına erdirsin inşallahh

ALLAH sana bagışlasın bebişini...şükretmelisin bence burada bebiş sahibi olabilmek için ugrasan o kadar kişi varkia.s

tbr ederim canım şükret herzaman allah sana anne olmak gibi vasfı nasip eylemiş..inşalah hayırlısıyla alırsın kucağına..

canım bebek o kadar güzel ki her an ona daha fazla yaklaşacak daha çok seveceksin...elbette tedirginlik yaşaman normal yeni evlisin...yeni hayata yabancılık varken anne olacağını öğreniyorsun...zamanla alışırsın ama emin ol sen çok iyi ve güzel bir anne olacaksın...

X