Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Güncelleme attım zaten. Kız bunu bıraktı. Kız üstüne 2 kez de başkasıyla sevgili oldu. Boşu boşuna o kız için beni aldatmış oldu. Gerçi çoktan gözden çıkarmış beni. Annesinin biricik 17 buçuk yaşındaki gelini başka kollarda yani... Sonra bana yazdi evlilik yalandı öylesine evlenelim dedim kıza, ben evlenecek olsam senle evlenirim zaten diye. Ben de görüldü attım
Allahını seversen bu nedir ya? Bu çocuk senle mi yaşıt? Zeka yaşı olarak baya bir geride ama anladığım kadarıyla.Bencede engelleme hayatına devam ettiğini görsün ama mesajlarını görüldü bile yapma bence bırak öyle kalsın.Ama senden rica ediyorum sakın böyle dengesiz,olgunlaşmayı başaramamış bir adama geri dönme sakın.

Seni gerçekten Allah kurtarmış bi sadaka ver o kızla da tanışıp severek evlendiğini düşünmüyorum muhtemelen görücü usulu ailesi çaktırmadan sorunlu çocuklarını bi kıza yamamaya çalışıyor. Kızın haberi bile yok bence çocuğun nasıl biri olduğundan

Allahını seversen bu nedir ya? Bu çocuk senle mi yaşıt? Zeka yaşı olarak baya bir geride ama anladığım kadarıyla.Bencede engelleme hayatına devam ettiğini görsün ama mesajlarını görüldü bile yapma bence bırak öyle kalsın.Ama senden rica ediyorum sakın böyle dengesiz,olgunlaşmayı başaramamış bir adama geri dönme sakın.
Geri döner miyim be 😄 Adam hem sapık hem çirkin hem kültürsüz hem yalan makinesi. Bir de bayramımı kutlamış. Neymiş de sevapmış. Elim ayağım titredi görünce. Engellemiyorum. İstediği gibi girsin baksın profilime

Seni gerçekten Allah kurtarmış bi sadaka ver o kızla da tanışıp severek evlendiğini düşünmüyorum muhtemelen görücü usulu ailesi çaktırmadan sorunlu çocuklarını bi kıza yamamaya çalışıyor. Kızın haberi bile yok bence çocuğun nasıl biri olduğundan
Zaten ailesi bozuk olan birinden fazla performans beklemeyecektim. Anası babası sorunlu adamın. Yetiştirdikleri çocuk da böyle çıkar iste. Kiz benden akıllı çıktı. Bıraktı 2 ay sonra, başkasına gitti. Bu da sap gibi kalınca sağa sola tanışma mesajları atıyor şu an. Arkadaşlarıma yazacak kadar düşmüş. Bana da yazıyor arada benim ona yazdığım notları falan saklamış bak ne buldum diye atıyor. Cevap vermiyorum.

24 yaşındayım. Nereye kadar ondan kacacagim ki. Aynı semtteyiz. Sokakta görünce ne olacak. Engellemek no değiştirmek çözüm değil. Artık ona hitafen durum atmıyorum ama yine dün mesaj atmış. Eğer beni seviyorsan söyle diye. Ne alakaysa... Sonra silmiş. Kendini sevecek birini arıyor zaar. Anneme de anlattım. O da şaşırdı yuzsuzlugune. Artık kendi kendine yazar durur. Ben zevk aliyorum
Kesinlikle tek yapman gereken annesini ara oğlunuzu başımdan def edin de. Annesinin sana yaptıklarını hatırla aynı şekilde tepki ver

Hoşuma gitti tabi. Artistlik yapıyordu 18lik buldu daha genç daha Güzel, anası da kızı sevdi diye. Evlenicem ben Amourette sap gibi kalsın arkamdan baksın diye dayılanıyordu. Olmadı ya o kızla. Gelip bana yalvardı ya rahat ettim. Ama dediğiniz gibi hiç durum falan atmasaydim laf gondermeseydim daha iyiydi.
Ya çok arabesk düşünüyorsun. Duygusallık veya hassaslık falan da değil bu. 23 yaşındasın 18 yaşında kızla aranda hepi topu 5 yaş var. Ki bazı insanlar olgunlaştıkça güzelleşiyor. Buna rağmen bu sana dokunmuş "benden daha genç daha güzel" diye yer etmiş. Insan 40 yaşında olsa evet ağırına gider de sen de "çıtır" olduğun yaştasın. Sonra durumda laf sokmak direkt mesaj atmaktan daha kötü. Herkes görüyor ve eminim birsürü kişiye komik geliyordur. Niye kendini rezil ediyorsun anlamak zor. Adama mesaj yazmayıp durumda laf sokunca önemsemiyor değil de inat ediyor naz yapıyorsun gibi gözüküyor. Ya içini dök mesaj at blokla ya da hiç yokmuş hayatında hiç olmamış gibi davran. Insanın en ağırına giden sonuncu seçenektir. Yok sayılmak en kötüsüdür. Rövanş istiyorsan öfke bile olsa onun sende bir duygu uyandırdığını hissettirme.

Yaşadıklarına mı üzülsem bunlara izin vermiş olmana mı yoksa normal bişey gibi anlatmana mı bilemedim. Sana yüzünü okşamak için bile rızan olmadan dokunamayacak bir adamın gönüllü kum torbası olmuşsun. Ve daha kötüsü bunun aşk olduğunu sanmışsın. Daha da kötüsü olmuş: bu mesajları kırgınlıkla yazmamışsın. Onun başkasıyla olmasına kızgınlıkla yazmışsın. Mevlit okut, kilisede mum yak, budaya saygı duruşuna geç, inancın neyse öyle şükret Allaha ki bugün sağ salim aramızdasın. Kimse mükemmel değil herkesin ilişkisi sorunlu olabilir. Ama bir sınırı var ve sende onun etrafında dura dura bazı anormal şeylerin normal olduğu izlenimi oluşmuş. Yaşın genç lütfen sağlıklı bir ilişki için biraz daha olgunlaşmayı bekle. 17 18 yaşında başlayan ve seneler süren bir ilişkim oldu. Şu an biliyorum ki hepsi çocukluktu. 23ümde de çocuktum. Hayatı gördüğümden ibaret sanırdım. Kardeşim yaşındasın. Kendini tüm bunlardan uzaklaştır, ruhunu dinlenir, kendine merhamet et ve kendini geliştirmeye bak. Aşk, sevgi her zaman olabilir. Ama sen bu yaşa bir daha gelmeyeceksin. Annenin üstünü örttüğü yaşta elin herifinden dayak yemişsin. Yapma kendine. Çok üzülürsün sonra. Bedenine böyle bir şey yapmaya senin hakkın yokken başkasına bu hakkı vermişsin. Yapma kardeşim.

Şiddet, aldatma, hakaret ne varsa görmüşsünüz hala neden adamla konuşma derdindesiniz? Kurtuldum diye göbek atacağınız yerde belayı üzerinize çekiyosunuz…

Artık benim için tek dert nasıl geçim edicem derdi. Kız başkalarını buldu bundan ayrıldı. Bu da sağa sola yürüyor yazmadığı afedersiniz bir annem kaldı. Artık gerçekten umrumda değiller. Ekmek fiyatı benim için ondan daha önemli mesela şu an :KK48::KK48:

Yıl olmuş 2022 hala o adamdamısın sen umrumda değil deyip durmuşsunda hala haberin mi var. Başka birini bulmadın mı :)

Annem de dedi hep bu adamın sana saygısı yok ettiği kufurler şiddet çok ağırdı çünkü. Ama bana cefa çektirdi şimdi o kızla 2 günde çok mutlu. Üstüne bir de beni kötü anlatmışlar herkese. Zoruma gidiyor çünkü öyle mazlum temiz bir kızım ki. O... Damgası attılar bana annesi telefonda öyle demeye getirdi. Oysaki ne bir erkek arkadaşım vardır ne de konuştuğum biri
Temiz mazlum kız nasıl oluyor bacım.

Yıl olmuş 2022 hala o adamdamısın sen umrumda değil deyip durmuşsunda hala haberin mi var. Başka birini bulmadın mı :)
Hayır bulmadım. Birini aramıyorum çünkü. Bayagidir kk'ya girmiyordum. Yorumları görünce cevap yazdım. Hala arada yazıyor maalesef haberim var. Aşırı derecede yüzsüz ve karşı cinse aç. Midem bulanıyor cevap yazmıyorum

Gebe kalsam bu kadar adama yalvarmam ya
Tövbe est.
Adam dövüyor dövüyor hakaret küfür yine affediyorsun .
Nikahlı kocasını affetmiyor insanlar.
Henüz gencecik bir kızın bunu kendine yapması.
Karşı taraf normal değil ama sende değilsin inan bana

X