Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

morkagit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
1.100
3.157
27
Güncelleme -
Kızla ayrıldıktan sonra engellerimi kaldırmış, geçen haftaya kadar da kızın peşinden koşmaya devam etti ( herkese açık atılan acıklı durumlardan anladım ) Geçen haftaya kadar adamın zerre aklına gelmiyodum. Kız yeni bir flört bulunca bu da kızdan ümidi kesti. Geçen hafta Twitter'dan kendi uydurdugum bir sözü alıp paylaşmış ve resminin altına yazmış. Ortak arkadaşlar haber verdi. Ses etmedim. Paylaşımlarımı görmesin diye hesapları gizledim o da gizledi, açtım o da açtı. Durumlarima baktı. En sonunda uzunca yazdı;
Profilini gizlemeye gerek yok. Merak edersin belki x ile ayrıldık ama sana geri dönmüyorum. Profilini açıp kapattığına göre birinin dikkatini çekmeye çalışıyorsun sanırım neyse iyi akşamlar yazmış.
Cevap vermedim. Sonraki günler yazmaya devam etti. Allah yolunu açık etsin Allah'a emanet ol... Bana durumlardan laf atma gel buradan yaz... Aradı beni açmadım.
Durumuma bak, galata kulesini koydum, hani beni orada opmustun hala resimler duruyor... diye yazıyor.
Ben adamın yuzsuzlugune şaştım kaldım. En son kızın yanında ne yılanlığımı bıraktı ne üvezliğimi, asla sana dönmem, x sana bin basar, seni de zerre sevmedim diye boru boru atıyordu. Annesinin hakaretleri hala kulağımda.
Yazmamak için zor tuttum kendimi. Kesinlikle cevap vermedim. Durum attım hep o görüyor diye. Yıkılmadım ayaktayım pozları.
Dün akşam tekrar yazdı. Neredeyse yalvardı arkadaşlar. 3 haftalık kız için 2 senesini gözünü kırpmadan silen adam, aklımın ucuna bile gelmiyorsun ben x ile evlenicem, sen kimsin ki diyen adam pişmanmış. Zamanla anladım her şeyi, sen haklıydın. Sabaha çıkmak nasip olmasın şimdi cagirsan koşarak gelirim. Keşke gel desen bana. Sana söylemek istediğim çok şey var ama inanmazsın. Neyse şu an bunları okuyorsun ya o bile yeter bana. Aslında oturup konuşsak bir umut olurdu bize. Düzeltebiliriz her şeyi. Annene söyleme sana yazdığımı ağzıma sı...r haklı da zaten. Y kişisini takip ediyorsun, sandım ki onunlasın, ama değilmişsin. Şu an Tv'de gittiğimiz yeri gösteriyorlar, gel de seni düşünme işte... Cevap vermeyeceksin biliyorum yine de oku...
Cevap vermedim. Bir durum attım. O durumu görünce zaten " anladım beni istemiyorsun iyi akşamlar " dedi gitti.
Canım kaç yaşındasın bilemedim. Kardeşim diyeyim ama kurban olayım aklını çelmesine izin verme. Durum falan ne gerek var. Niye kendini düşüyorsun. Numaranı değiştir, gerekirse net hesaplarını kapat, şükür namazı kıl otur yerine.
 

Amourette

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
573
234
23
Canım kaç yaşındasın bilemedim. Kardeşim diyeyim ama kurban olayım aklını çelmesine izin verme. Durum falan ne gerek var. Niye kendini düşüyorsun. Numaranı değiştir, gerekirse net hesaplarını kapat, şükür namazı kıl otur yerine.
24 yaşındayım. Nereye kadar ondan kacacagim ki. Aynı semtteyiz. Sokakta görünce ne olacak. Engellemek no değiştirmek çözüm değil. Artık ona hitafen durum atmıyorum ama yine dün mesaj atmış. Eğer beni seviyorsan söyle diye. Ne alakaysa... Sonra silmiş. Kendini sevecek birini arıyor zaar. Anneme de anlattım. O da şaşırdı yuzsuzlugune. Artık kendi kendine yazar durur. Ben zevk aliyorum
 

Amourette

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
573
234
23
Normalde engelleyin demem ama bu durumda bence engelleyin. Bu kişi belli ki tekrar yazacak, şuan her ne kadar hoşunuza gitse dahi aklınızı karıştıracak. Sonra yarın öbür gün başka birini bulup ona gidince siz yine kendinizi kötü hissedebilirsiniz. O yüzden en iyisi her yerden engellemek ve önünüze bakmak tamamen. Daha iyi hissedersiniz böylece. Aynı semtte karşılaşmayla bu şekilde olması aynı şey değil bence.
Aklımı karıştırıyor çünkü biliyorum ki o kız onu bıraktığı için bana geldi. Yoksa aylardır aklının ucuna bile gelmiyordum. Dediğin gibi birini bulup gidince hani bu benim peşimde koşuyordu nasıl başka kızla oldu diye kötü hissedebilirim kendimi. Dur şöyle güzel birkaç resim atayım. Sonra engelleyecem 🤣
 

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
7.163
29.795
Başkasının kirlettiğiyle benim işim olmaz nedir ya off :olamaz:
24 yaşında gencecik kadınsınız, 50'lik kamyoncu dayı cümleleri kuruyorsunuz.

Adamı engelleyin gitsin ve siz de kendi gelişiminize odaklanın bence.
Bu arabesklik yakamı nasıl bırakır, çağa nasıl ayak uydurabilirim, bu kafayla düzgün bir erkekle olmam neden imkansız gibi sorulara kafa yorun biraz.