Çok fazla tepki vermezseniz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Walla baştan konunu okudum sana yazdığımı da kırmışim belli konu çocuk olunca abartmış olabilirim kusura bakma.Ben kapatıyorum konuyu burada Allah annesine akıl fikir versin diyorum
Sorun degil anlayışıniz için teşekkür ederim eger kırdımsa siz de kusura bakmayın. Hislerim davranışa dönmediği için bazı kelimeleri haketmedigimi düşünüyorum bu kadarcık yoksa eleştiriye açığım

Keşke diyorum, anne baba olmadan evvel kurs gibi yerler olsa da insanlar biraz bir şeylerin bilincinde olup,öğrenip öyle anne baba olsalar(yada olmasalar) hep savunduğum bir şey var her kadından anne,her erkekten de baba olmuyor maalesef
Sonra olan bir tek masum çocuklara oluyor.

Yerinizde olsam bu durumu bu kadar takacağıma oraya gittiğimde çocuğu tertemiz yıkayıp mis gibi giysiler giydirir saçını başını tarayıp ördükten sonra onunla oyun oynardım :KK70: Yazık ona, hiç de itici gelmezdi bana. Tabi siz bunların hiçbirini yapmak zorunda değilsiniz, onu sevmek zorunda da değilsiniz. Ama zor durumda olduğunun, yanlış büyütüldüğünün farkında olduğunun bilincide biri olarak yardım etseniz ve onun için bişeyleri değiştirmeye çalışsanız iyi olur :)

Siz haklısınız bana kalırsa,ama çocuğun bir suçu yok. Annesi ya da bakımını her kim üstleniyorsa o ilgilenmelidir çocuğun hijyeniyle. Yavrucak daha çok küçük, kimden neyi görürse onu yapar. Sevgi konusuna gelecek olursak, sevmek gibi bir zorunluluğunuz olduğunu düşünmüyorum. Sadece hissettirmeyin ona. Çünkü gerçekten çok küçük.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X