çok güzel yazı okumanızı tavsiye ederim

nil03

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
83
0
37
Akşamdan kalma adam sabah büyük bi baş ağrısıyla uyanmış.zorlukla gözlerini açıp,yerinden doğrularak şöyle bi etrafına bakmış.komidinin üstünde bi bardak su ve iki aspirin duruyor.yatağın ayak ucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş.aspirinleri içerken komidinin üzerindeki not dikkatini çekmiş;sevgilim günaydın.kahvaltın mutfakta.ben alışverişe çıkıyorum,erken gelirim ,seni seviyorum;
adam giyinmiş kahvaltı için mutfağa gitmiş.bakmış oğlu oturmuş kahvaltı ediyor.masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor.oturmuş,kahvaltısına başlamışve oğluna sormuş; evlat dün gece ne oldu, biliyormusun?
Evet ,dün gece saat 3 ü geçiyodu sarhoş olarak eve geldiğinde,önce koridordaki sandalyeyi devirdin,ardından kustun,daha sonrada odanın kapısına kafanı çarptın,bi gözün morardı.adam şaşırmış vaziyete;anlayamadım o zaman niye her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?onumu soruyorsun ?
Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp pantolonunu çıkarmaya çalışırken ;bayan beni yanlız bırakın, ben evli bi adamım ;dedin

süperrr . Ama bunu diyebilecek erkek de var mıdır acepCADIARZU

bence vardır yerimseniben
güzelmiş cidden...başınıza geldiğini düşünnce insan gerçkten mutlu olurdu...
ama ben sarhoş oldugu için önce bi zopa atardım :eek:klava: sonra da :asigim: :icecream:

X