Çok hızlı çıkan gebelik testi. İkinci çizgi birinciden önce çıkmıştı

Yasimm

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
11
3
32
Bir akşam mide bulantısı hissedince ertesi gun gebelik testi yaptim sabahtan fakat ikinci cizgi hemen saniye geçmeden belirdi. Oysa birincisi yirmi saniye sonra çıktı. Bende test mi yanlış yok ben mi yanlış yaptım diye cok arastirma yaptim. Hastaneye gidemiyordum çünkü haftasonuydu. Fakat başkaları da bu telaşı yapmasin diye yazmak istedim.ileri haftalarda gebelikde hemen kendini belli ediormus testler. Bende yaklaşık sekiz haftalik hamileymisim. Test falan bozuk değilmis yani ☺️

Bir akşam mide bulantısı hissedince ertesi gun gebelik testi yaptim sabahtan fakat ikinci cizgi hemen saniye geçmeden belirdi. Oysa birincisi yirmi saniye sonra çıktı. Bende test mi yanlış yok ben mi yanlış yaptım diye cok arastirma yaptim. Hastaneye gidemiyordum çünkü haftasonuydu. Fakat başkaları da bu telaşı yapmasin diye yazmak istedim.ileri haftalarda gebelikde hemen kendini belli ediormus testler. Bende yaklaşık sekiz aylık hamileymisim. Test falan bozuk değilmis yani ☺️
Testleri sabah yapinca da daha güvenilir çıkıyormuş doktorum söylemişti. Erkenden bilin istedim

Bir akşam mide bulantısı hissedince ertesi gun gebelik testi yaptim sabahtan fakat ikinci cizgi hemen saniye geçmeden belirdi. Oysa birincisi yirmi saniye sonra çıktı. Bende test mi yanlış yok ben mi yanlış yaptım diye cok arastirma yaptim. Hastaneye gidemiyordum çünkü haftasonuydu. Fakat başkaları da bu telaşı yapmasin diye yazmak istedim.ileri haftalarda gebelikde hemen kendini belli ediormus testler. Bende yaklaşık sekiz haftalik hamileymisim. Test falan bozuk değilmis yani ☺️
Benimde öyle oldu ikinci cizgi birincide önce cikti 😂

X