Çok karışığım kızlar 😕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sirmost3

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2021
88
8
26
Selam bayanlar size bişey anlatmak istiyorum. Ben bundan üç sene önce bi evlilik yaptım bi sene oldu boşandık sebebi de kaynana Tabiki. Bir duruyorduk kadın beni sevmedi şeker hastasıyım anneme hastalıklı kızını bize kakaladın dedi biz tartıştık eşim beni tutmadı ailesini tuttu beni bi haftada boşadı. Sonra baba evime geldim bi sene de babamda durdum. Tabi karşıma kimler kimler çıktı ama ben kimseye güvenemedim aileli olan insanlara güvenemedim en son karşıma biri çıktı benle yaşıt ben şu an 24 yaşına girdim eşim de yani şu anki kocam oda benle yaşıt onun annesi vefat etmiş yedi sene önce o da abisinde kalıyor tanışırken orada kalıyordu yani işte bana aşık olduğunu söyle biz Facebook’tan doğru tanıştık aynı şehirdeyiz zaten işte buluştuk konuştuk bu ailesine benim bir evlilik yaptığımı söyledi herkes tepki verdi babası bir kere bizim evimize geldi tanıştı ondan sonra bir daha gelmem dedim eşimde beni çok seviyordu o da gitti ailesinden gizli bana nikah kıydı beni aldı yani ailesini karşısına aldı benim beş tane eltim var yani benle beraber beş oluyor iki tane görümcem var onlar uzak şehir deler bir tanesi uzak şehirde bir tanesi de biraz uzak yani ama aynı şehirdeyiz görümcelerim şu an iyi ben altı aylık evliyim. Evim ayrı her şeyim ayrı kayınpederimin de bir fındıklığı var geçen oraya gittik büyük eltim beni hiç sevmiyor bu eşimde bekarken onların yanında kalıyordu bu kadının bana karşı bir garezi var anlamadım gitti o gün fındıklıkta da kavga ettik ben hiç yüzüme bakmadı hoşgeldin demedi bir şey demedi ondan sonra da tartıştık ben ağlayarak geri geldim işte herneyse numarasını falan sildim eşimden de sildim dün gece fark ettim oda gitmiş abisi numarasını silmiş eşimin aynı iş yerinde çalışıyorlar bir de çok korkuyorum ya eşimi doldurursa var ya oda beni terk ederse kafam çok karıştı kızlar bana bir akıl verin ne olur ben o bu eltimle asla bir daha yanyana gelmeyeceğim zaten ne cenazesinece ne cenazeme :KK43: Üstelik diğer eltilerim de oradaydı bir tanesi ağlarken yanıma geldi diğerleri gelmedi tabi gün sonra mesaj atıyorlar ondan sonra yazıyorlar yani onlarlada artık arama mesafe koyacağım kızlar ya kafam çok karıştı eşime de üzülüyorum ailesiyle arasını bozdum diğer evliliğim gibi olacak diye çok korkuyorum :/

Canim sende ne diger evliligin gibi olacak korkiyorum dipsun boyle yaparak zaten kaybedersin ipleri eline almissin sen kocani doldur onlara karsi kimse harekete gecmeden alttan alttan ver ki anlamasin kocanda senin tarafinda
Canim sende ne diger evliligin gibi olacak korkiyorum dipsun boyle yaparak zaten kaybedersin ipleri eline almissin sen kocani doldur onlara karsi kimse harekete gecmeden alttan alttan ver ki anlamasin kocanda senin tarafinda olur
Kocam zaten herseyin farkında da işte benimkisi kaygı endişe

Selam bayanlar size bişey anlatmak istiyorum. Ben bundan üç sene önce bi evlilik yaptım bi sene oldu boşandık sebebi de kaynana Tabiki. Bir duruyorduk kadın beni sevmedi şeker hastasıyım anneme hastalıklı kızını bize kakaladın dedi biz tartıştık eşim beni tutmadı ailesini tuttu beni bi haftada boşadı. Sonra baba evime geldim bi sene de babamda durdum. Tabi karşıma kimler kimler çıktı ama ben kimseye güvenemedim aileli olan insanlara güvenemedim en son karşıma biri çıktı benle yaşıt ben şu an 24 yaşına girdim eşim de yani şu anki kocam oda benle yaşıt onun annesi vefat etmiş yedi sene önce o da abisinde kalıyor tanışırken orada kalıyordu yani işte bana aşık olduğunu söyle biz Facebook’tan doğru tanıştık aynı şehirdeyiz zaten işte buluştuk konuştuk bu ailesine benim bir evlilik yaptığımı söyledi herkes tepki verdi babası bir kere bizim evimize geldi tanıştı ondan sonra bir daha gelmem dedim eşimde beni çok seviyordu o da gitti ailesinden gizli bana nikah kıydı beni aldı yani ailesini karşısına aldı benim beş tane eltim var yani ben dTabi karşıma kimler kimler çıktı ama ben kimseye güvenemedim aileli olan insanlara güvenemedim en son karşıma biri çıktı benle yaşıt ben şu an 24 yaşına girdim eşim de yani şu anki kocam oda benle yaşıt onun annesi vefat etmiş yedi sene önce o da abisinde kalıyor tanışırken orada kalıyordu yani işte bana aşık olduğunu söyle biz Facebook’tan doğru tanıştık aynı şehirdeyiz zaten işte buluştuk konuştuk bu ailesine benim bir evlilik yaptığımı söyledi herkes tepki verdi babası bir kere bizim evimize geldi tanıştı ondan sonra bir daha gelmem dedim eşimde beni çok seviyordu o da gitti ailesinden gizli bana nikah kıydı beni aldı yani ailesini karşısına aldı benim beş tane eltim var yani benle beraber beş oluyor iki tane görümcem var onlar uzak şehir deler bir tanesi uzak şehirde bir tanesi de biraz uzak yani ama aynı şehirdeyiz görümcelerim şu an iyi ben altı aylık evliyim. Evim ayrı her şeyim ayrı kayınpederimin de bir fındıklığı var geçen oraya gittik büyük eltim beni hiç sevmiyor bu eşimde bekarken onların yanında kalıyordu bu kadının bana karşı bir garezi var anlamadım gitti o gün fındıklıkta da kavga ettik ben hiç yüzüme bakmadı hoşgeldin demedi bir şey demedi ondan sonra da tartıştık ben ağlayarak geri geldim işte herneyse numarasını falan sildim eşimden de sildim dün gece fark ettim oda gitmiş abisi numarasını silmiş eşimin aynı iş yerinde çalışıyorlar bir de çok korkuyorum ya eşimi doldurursa var ya oda beni terk ederse kafam çok karıştı kızlar bana bir akıl verin ne olur ben o bu eltimle asla bir daha yanyana gelmeyeceğim zaten ne cenazesinece ne cenazeme :KK43: Üstelik diğer eltilerim de oradaydı bir tanesi ağlarken yanıma geldi diğerleri gelmedi tabi gün sonra mesaj atıyorlar ondan sonra yazıyorlar yani onlarlada artık arama mesafe koyacağım kızlar ya kafam çok karıştı eşime de üzülüyorum ailesiyle arasını bozdum diğer evliliğim gibi olacak diye çok korkuyorum :/
Burasını iki kere yazmışsınız.

benim beş tane eltim var yani ben dTabi karşıma kimler kimler çıktı ama ben kimseye güvenemedim aileli olan insanlara güvenemedim en son karşıma biri çıktı benle yaşıt ben şu an 24 yaşına girdim eşim de yani şu anki kocam oda benle yaşıt onun annesi vefat etmiş yedi sene önce o da abisinde kalıyor tanışırken orada kalıyordu yani işte bana aşık olduğunu söyle biz Facebook’tan doğru tanıştık aynı şehirdeyiz zaten işte buluştuk konuştuk bu ailesine benim bir evlilik yaptığımı söyledi herkes tepki verdi babası bir kere bizim evimize geldi tanıştı ondan sonra bir daha gelmem dedim eşimde beni çok seviyordu o da gitti ailesinden gizli bana nikah kıydı beni aldı yani ailesini karşısına aldı benim beş tane eltim var yani

İlk evliliğinizde bu kadar sorun yaşarken ikinci evliliğinizi bu şekilde yapmanız çok yanlış bir davranış olmuş. İnce eleyip sık dokumalıydınız.🤷‍♀️

O kadar karısık anlatmıssınız ve cümleleri de yinelemissiniz ki dejavu yasıyorum zannettim🙄

Oncelikle sakin olun nedir bu elti savaşları anlamıyorum ki..ilki "tabiki kayınvalidem " yüzünden hüsranla sonuclandı demissiniz de bu evlilik icin hassas davranıp en azından elti gorunce mevzularindan uzak durmanız lazım.

24 yaşında iki evlilik ve korkun tekrar dul kalmak. Maalesef kaba bir tabir ama arkadaşın korkusu bu. İnsanlar ben ne yaparım o zaman dememek için çırpınıyorlar. Yani ne diyeyim evet adamın iki dudağı arasında her şey o zaman. Doldurabilirler ama önemli olan adam senin yanında durur mu durmaz mı.

canım endişeni anlıyorum fakat eşin haklı olduğun bir konuda yanında durmayacak ve seni terk edecekse etsin yani nolur. ki adam tavrını belli etmiş. bence boşa üzülüyorsun. eşler aileleri arasındaki dengeyi kurmakla kendisi mükellef bence. gerçi benim adamda pek yapamaz yıllarca her şeyi dengede tutmak için çok büyük bir çaba sarf ettim ama inan gerek yok .yanında olmak isteyen olsun olmak istemeyen defolsun gitsin

Büyük eltine sormadın mı benimle sorunun ne diye
Ayrıca siz evlendiniz artık ayrı bir evsiniz
Kocan yengesi sana bağırıp çağırdı sende laf söyledin diye seni terkedecekse bırak terketsin zaten karısına sahip çıkamayacaksa.
Ama lütfen kemalimsiz yaşayamam modunda yaklaşma kocana, adam bunu farkederse seni bırakası yoksa bile bırakası gelir çünkü şu tavrın oldukça itici.

kalıyordu bu kadının bana karşı bir garezi var anlamadım gitti o gün fındıklıkta da kavga ettik ben hiç yüzüme bakmadı hoşgeldin demedi bir şey demedi ondan sonra da tartıştık ben ağlayarak geri geldim
Durup dururken mi tartışma çıktı?

Facebook’tan tanıştığın adama nasıl güvendin?
Muhtemelen de kısa bi süre içinde evlendin.
24 yaşında ikinci evliliğini yaşıyorsun.
Daha çok genç değil misin?
Biraz bekleseydin kendi hayatına yoğunlaşsaydın olmaz mıydı?
Gizli saklı evlenmişsin bir de.
Umarım yağmurdan kaçarken doluya tutulmazsın.
O geri kafalı, cahil, ön yargılı eltilerini de boşver.
Dış kapının dış mandalı onlar.
Şuan niye bu kadar korkuyorsun biliyor musun?
Eşini kaybedersin diye.
İşin, gücün, mesleğin olsaydı kendi ayakların üzerinde durabilecek olsaydın hiç böyle korkmayacaktın.
Ah ahh söylenecek çok şey var da.
Umarım mutlu olursun.
Dediğim gibi diğerlerini takma kafana hayatına bak.

Eşini kaybedersin diye.
İşin, gücün, mesleğin olsaydı kendi ayakların üzerinde durabilecek olsaydın hiç böyle korkmayacaktın.
Umarım mutlu olursun.
Dediğim gibi diğerlerini takma kafana hayat
Eşini kaybedersin diye.
Umarım mutlu olursun.
Eşini kaybedersin diye.
Umarım mutlu olursun.

24 yaşında iki evlilik ve korkun tekrar dul kalmak. Maalesef kaba bir tabir ama arkadaşın korkusu bu. İnsanlar ben ne yaparım o zaman dememek için çırpınıyorlar. Yani ne diyeyim evet adamın iki dudağı arasında her şey o zaman. Doldurabilirler ama önemli olan adam senin yanında durur mu durmaz mı.
Dul kalmaktan neden korkayım ki öyle bi düşüncem olmadı hiçbi zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X