Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

remir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
508
-3
28
Şu an elim ayagım titriyo o kadar çaresizim ki ölsem bu yaşadıklarımdan iyiydi. Kaç gündür hastaydım öksürüyordum bu sabah annesi eşimi aradı benim nasıl oldgumı sordu oda ne iyi ne kötü dedi teli kapattı bende ben ölüyorum öksürükten dedim ne iyisi . Sonra başladı sen ne zaman iyi oldun ki 8 senedir kötüsün hastasın nasıl vicdanın var senin allahtan felç degilim hasta değilim allah belanı versin senin dedim bizim karı koca ilişkimiz soğudu zaten dediki sürekli yatıyorsun yat kalk yat kalk daha sana tahammülüm kalmadı bana karılık yap dedi kalktı gitti üstünü giymeye laf sayıyor senin yerine besleme alsam iyiydi bana karılık yapıp ayaklarımı yıkaman lagzım senin üstüne başka karı alacam ben bir kalktım sinir krizi geçirdim üstüne yürüdüm bogazına yapıştım çocuklar uyuyordu bagardım çagardım sinir krizi geçirdim onun suratını. Rengi attı ve bana vurdu astım krizim tuttu öksürükten kendimi banyoya attım öksürmekten yığıldım kaldım yere sadece onun sesini. Duyuyordum egerki senin üzerine karı almassam dedi bakalım kim agzını açıyor bana karılık yapmıyorsun evimden AŞ bişmiyor dedi hastaydım yapamamıştım dedi birsürü sayamadıgım hakaretler sözler laflar hep kötü hep hasta dedi kapıyı çekti gitti. Kendimde değilim şu an 2 çocukla bakacağım bilmiyorum

Kesınlıkle bır kadının erkege vurmasını onaylamıyorum. Cunku gerı dönüşü olacaktır ve asıeı sert sekılde. Erkekle kadının gucu bır degıldır.

Lutfen vurupta şiddeti yasamayın!

İlişkiniz coktan bıtmış
Magma tabakasına ulasmıs hatta

Ee neyı beklıyorsunuz? Hergun yakınıp sıkayet etmek yerıne ayrılın da kurtulun

Böyle eşlerin var olduğunu bilmek çok üzücü
Çok çaresizim
Kesınlıkle bır kadının erkege vurmasını onaylamıyorum. Cunku gerı dönüşü olacaktır ve asıeı sert sekılde. Erkekle kadının gucu bır degıldır.

Lutfen vurupta şiddeti yasamayın!

İlişkiniz coktan bıtmış
Magma tabakasına ulasmıs hatta

Ee neyı beklıyorsunuz? Hergun yakınıp sıkayet etmek yerıne ayrılın da kurtulun
çok çaresizim

Kendinizi çaresiz hissetmeyin
Ama evliliğiniz kanserleşmiş sizde üzerine yürüyüp karşılık vermişsiniz saygı tükenmiş. Bence kendi ruh sağlığınız için bi yardım alın sakin olun. Adam akıllı konuşun
Size öyle ağır ithamlarda bulunan biriyle zaten evlilik yürümez.

Şu an elim ayagım titriyo o kadar çaresizim ki ölsem bu yaşadıklarımdan iyiydi. Kaç gündür hastaydım öksürüyordum bu sabah annesi eşimi aradı benim nasıl oldgumı sordu oda ne iyi ne kötü dedi teli kapattı bende ben ölüyorum öksürükten dedim ne iyisi . Sonra başladı sen ne zaman iyi oldun ki 8 senedir kötüsün hastasın nasıl vicdanın var senin allahtan felç degilim hasta değilim allah belanı versin senin dedim bizim karı koca ilişkimiz soğudu zaten dediki sürekli yatıyorsun yat kalk yat kalk daha sana tahammülüm kalmadı bana karılık yap dedi kalktı gitti üstünü giymeye laf sayıyor senin yerine besleme alsam iyiydi bana karılık yapıp ayaklarımı yıkaman lagzım senin üstüne başka karı alacam ben bir kalktım sinir krizi geçirdim üstüne yürüdüm bogazına yapıştım çocuklar uyuyordu bagardım çagardım sinir krizi geçirdim onun suratını. Rengi attı ve bana vurdu astım krizim tuttu öksürükten kendimi banyoya attım öksürmekten yığıldım kaldım yere sadece onun sesini. Duyuyordum egerki senin üzerine karı almassam dedi bakalım kim agzını açıyor bana karılık yapmıyorsun evimden AŞ bişmiyor dedi hastaydım yapamamıştım dedi birsürü sayamadıgım hakaretler sözler laflar hep kötü hep hasta dedi kapıyı çekti gitti. Kendimde değilim şu an 2 çocukla bakacağım bilmiyorum
Sizin daha çok eliniz ayağınız titrer. Zaten evliliğin basından beri berbat bir evlilik geçiriyorsunuz. Seviye yok hakaretler olaylar gırla. Buna rağmen inatla isteyerek çocuk yapmışsınız o konular da var onları eklemiyorum bile 🙄 zaten kaç kez boşanmaktan dönmüşsünüz. Bosanın da o çocuklar sizin tuhaf ilişkinizden kurtulsun. Eşiniz de siz de bi tuhafsınız. Üyenin konularından BAZILARI:

0858D0AA-B440-4ECF-A777-8C20D4439AC3.jpeg
830F212C-00D9-4588-A6B1-EF6742B5338B.jpeg
E775CDAF-7AD0-4AB6-9C74-E1CA16484DAD.jpeg
40FB8CBA-2F99-496D-AE3C-99E7029425A0.jpeg
D39812CA-A7B7-404C-A5E1-B5272FAD021F.jpeg
0EB25CB8-5CD1-451C-994C-B5996C5FA254.jpeg
E887BE3A-4AC5-4304-A219-B14DC599D87B.jpeg
B606519E-1D5E-48E0-BDA3-C25D2E7ECB4B.jpeg
0338BF59-B160-4A95-B644-AA88FDB47CA1.jpeg
7FF47DE3-03A8-4668-AFAE-1D7CE9087927.jpeg
77227519-F5EC-46D7-AE23-8E045695D4FA.jpeg
22FDBD75-2F0A-4453-B470-BAEF4039ED97.jpeg
E73F0840-9D33-427C-A255-E25D85E9F2A4.jpeg
A5A7DC01-3E18-401B-A910-AF64EE2E2F7E.jpeg

Sizin daha çok eliniz ayağınız titrer. Zaten evliliğin basından beri berbat bir evlilik geçiriyorsunuz. Seviye yok hakaretler olaylar gırla. Buna rağmen inatla isteyerek çocuk yapmışsınız o konular da var onları eklemiyorum bile 🙄 zaten kaç kez boşanmaktan dönmüşsünüz. Bosanın da o çocuklar sizin tuhaf ilişkinizden kurtulsun. Eşiniz de siz de bi tuhafsınız. Üyenin konularından BAZILARI:

Eki Görüntüle 2907604 Eki Görüntüle 2907605 Eki Görüntüle 2907606 Eki Görüntüle 2907607 Eki Görüntüle 2907608 Eki Görüntüle 2907609 Eki Görüntüle 2907610 Eki Görüntüle 2907611 Eki Görüntüle 2907612 Eki Görüntüle 2907613 Eki Görüntüle 2907614 Eki Görüntüle 2907615 Eki Görüntüle 2907616 Eki Görüntüle 2907617
Kardeş
Hiç üşenmedın mı? :KK53:

Eşiniz insanlıktan nasibini almamış.
Sen hastasın ya adam uçkurunun derdinde.
Vicdansız merhametsiz ya.
Yapmayin yemegini temizlemeyin evi besleme alırmış karılık yaparmış senin zihniyetine tüküreyim ben kusura bakmayin çok sinirlendim.
Kendi canınıza bakın geçmiş olsun.

X