ÇOK KÖTÜYÜM BÜTÜN HAYALLERİM YIKILDI😔

Psikolojik destek alın ve sınavdan önce belki yatıştırıcı hafif ilaçlar alabilirsiniz bilmiyorum uzmana danışmanız lazım. Bende kpss girdim ve sorular uzun zaman kaybettiriciydi. Bana göre sizin çözme tekniğini yanlış. Bu sınavda yeniden başa dönmek imkansıza yakın gibi ve kodlamayı sayfaları bitirip yapmakta bana yanlış gibi geliyor. Ben soruyu çözer çözmez kodlama yaparım böylece kaydırma yapma ihtimali de azalıyor. Üstelik başa dönemeyeceğimi bildiğim için yapamacak gibiysem uğraşıp zaman kaybetmiyorum. Doğru çözdüğün halde kodlama yapamamak gerçekten çok üzücü ama olan olmuş. Önündeki seçenekleri değerlendir

Üzülmeyin desem de elinde olmuyor insanin degil mi ama inanın sizi o kadar iyi anlıyorum ki küçük kız kardesim yks de derece yapti boğaziçi ünv dereceyle yerleşti biz delirdik çıldırdık sevinçten çünkü hayaliydi ama babam baba bile demek öyle yalandan tebrik etti kardesim cok kotu oldu ama alıştık biz artik yolumuza bakıyoruz.
Size birşey sormak istiyorum bu sene ben de dgs ye hazırlanıyorum türkçe m iyi durumda matematik te başlangıç seviyesinden başladım.2 yıllık cocuk gelişimi mezunuyum 4 e tamamlamak istiyorum siz nasıl çalıştınız neler yaptınız acaba?

Geç oldu kusura bakmayın. Ben tyt matematik kitaplarından çalıştım. Çünkü dgs matematik kitapları sınavın çok çok altı düzeydeydi. O yüzden onları çözdüm. 3 kitap bitirmiştim tyt kitabı.
Bana onlar çok şey kattı. Tamamen kazanma sebebim çalışma stilimdi o kitapları günlük düzenli çözdüm . Denemeler de çok önemli. Son 1 Ay da denemeye başlamıştım. Baaşarılar diliyorum. Yayın önerisi istersen onları da söyleyebilirim.

Tebrik ederim sizi. Çok güçlü bir kadınsınız bence . Bunu ta buradan hissettim ben. Siz başarının kıymetini bizlere göre daha çok bilirsiniz. Eminim ki siz çok iyi bir ebeveyn olacaksınız. Ve evlatlarınız var mı bilmiyorum ama varsa da çok şanslılar. Ayrıca sizi istemeden de olsa üzdüysem özür dilerim gerçekten. Dilerim hayatınızda çok mutlu olursunuz ❤️
Ne özürü çok incesin çok teşekkür ediyorum :) Umarım dediğiniz gibi ebeveyn olmayı tadabilir ve doğru mutlu bir anne olabilirim :) Güzel düşünceleriniz için çok çok teşekkür ederim :KK200:

X