cok mu ıyı nıyetlı ? nasıl davranmalıyım fıkırlerınızı beklıyorum

Bence sizi bir daha uyarırsa ister laftan anlasın ister anlamasın '' babama yakınlığınızdan dolayı, kızınız gibi görüp koruma içgüdünüzü anlıyorum sözlerinizde önemli benim için ama özel hayatım hakkında konuşulmasından hoşlanmıyorum.
Lütfen bu konuda özen gösterin '' deyin.

Ötesindede mümkün olduğunca soğuk davranın.. Muhattap olmamaya çalışın derim ben.

yorum ıcın tesekkur ederım bırdaha konusmaya kalkarsa dedıgınız gıbı uyarıcam,
anlasın ya da anlamasın oda onun sorunu artık

Kırmadan bu durumu halletmek istiyorsunuz da nasıl olacak ?
O sizi gayet rahat kırabilmiş...
Saygı söz konusu olduğunda, yaşa başa bakmam ben.. Herkes haddini bilecek..o kadar..
Elbette, bir daha aynı şey tekrarlandığında, size yakışır üslupta sözünü kesip, gerekeni söylemelisiniz...

Keşke bunu size söylediği zaman cevabını verseydiniz şimdi bu kadar düşünmek zorunda kalmazdınız.

Madem tersleyemiyorsunuz nazik bir dille size ailenizin bile karışmadığını onun burnunu sokmaması gerektiğini söyleyin ya da ben olsam direk " benim ailem bile seçimlerime saygı duyar ailem karışmıyorken kimse özel hayatıma karışmasın" der kestirip atardım.. :KK19:

Bencede çok ayıp etmiş 18 yaşını geçmiş senin gibi tatlı bir kıza :KK12:kimsenin karışmaya hakkı yok
zaten bu karışma olayı sanırım şu dünyada bir tek bizim Türk milletinde var
illa herşeyden haberleri olacak , illa onların doğru düşündüğü şeyler doğru işte buna sinir oluyorum
benim nacizhane fikrim ; bir kişi ,kimsenin özgürlük alanına müdahele etmeden sonuçlarına katlanabileceği herşeyi yapmakta serbesttir sonrasında kişinin yaptığı şeylere Allahtan başka kimse karışamaz

keşke şimdiye kadar söyleseymişsin..babanın arkadaşı olması seni kollamasını gerektirmez.kim olursa olsun yaşının büyük olması herzaman saygı duymayı gerektirmez diye düşünüyorum.direk söyle bana daha fazla karışmazsanız sevinirim. bu.zaten aklı başında bir insan elin kızına karışmaz akraba değil bişey değil.taviz vermemelisin

Bencede çok ayıp etmiş 18 yaşını geçmiş senin gibi tatlı bir kıza :KK12:kimsenin karışmaya hakkı yok
zaten bu karışma olayı sanırım şu dünyada bir tek bizim Türk milletinde var
illa herşeyden haberleri olacak , illa onların doğru düşündüğü şeyler doğru işte buna sinir oluyorum
benim nacizhane fikrim ; bir kişi ,kimsenin özgürlük alanına müdahele etmeden sonuçlarına katlanabileceği herşeyi yapmakta serbesttir sonrasında kişinin yaptığı şeylere Allahtan başka kimse karışamaz

ıncımnaz ablaaa :)
bılıyorsun bende senın gıbı dusunuyorum , ama adama sınır oldum bırde bu tıp ınsanlar terslenmeyı hazmedemezler bılıyorsun
sonra olayı farklı yerlere getırmesın dıye bırsey demedım ama aksam anneme anlattım adam boyle boyle yaptı dıye
bugun ısteyım adamda burda olacak konuyu acarsa cevabını alcak bu sefer

Kırmadan bu durumu halletmek istiyorsunuz da nasıl olacak ?
O sizi gayet rahat kırabilmiş...
Saygı söz konusu olduğunda, yaşa başa bakmam ben.. Herkes haddini bilecek..o kadar..
Elbette, bir daha aynı şey tekrarlandığında, size yakışır üslupta sözünü kesip, gerekeni söylemelisiniz...

kendı karısına cocuguna sahıp cıkamayan bır adam bu,
madem herseyı cok dogru bılıyorsun kendınde yapsaydın bu hallere gelmeseydın demezler mı adama
bende kendımı savunurum her zaman ama bu adam sorunlu bır ınsan bırazda bu yuzden bulasmak ıstemedım
ayrıca benım babamda normal sayılmaz oda bu adam gıbı Allah cahıllerden mı korusun dıyım kotulerden mı dıyım artık bılemedım:KK50:

Keşke bunu size söylediği zaman cevabını verseydiniz şimdi bu kadar düşünmek zorunda kalmazdınız.

Madem tersleyemiyorsunuz nazik bir dille size ailenizin bile karışmadığını onun burnunu sokmaması gerektiğini söyleyin ya da ben olsam direk " benim ailem bile seçimlerime saygı duyar ailem karışmıyorken kimse özel hayatıma karışmasın" der kestirip atardım.. :KK19:

keşke şimdiye kadar söyleseymişsin..babanın arkadaşı olması seni kollamasını gerektirmez.kim olursa olsun yaşının büyük olması herzaman saygı duymayı gerektirmez diye düşünüyorum.direk söyle bana daha fazla karışmazsanız sevinirim. bu.zaten aklı başında bir insan elin kızına karışmaz akraba değil bişey değil.taviz vermemelisin

kızlar bende cevap veremeyen bırı degılım ,suskun bırı degılım ama bu durum bıraz farklı ,
buradakı ınsanlar kıt goruslu emın olun kendı cocukları daha beterlerını yapıyordur ama onlar elalemden gunah temızlemeye kalkarlar ayrıca ben bu ıste calısmak zorundayım saglık problemlerım yuzunden sımdı sureklı yuzyuze bakacagımız ıcın kırıcı olmak ıstemıyorumhadı onuda gectım bu adam ne olursa olsun benı ılgılendırmez bu konuyu ıyılıkle halletmek istıyorum kı onada ders olsun bır daha kımseye karısma cesaretını kendınde bulamasın

Son düzenleyen: Moderatör:
nadia cnmm
Allahim butun problemli insanlar da seni buluyor,
Hep iyiniyetinin kurbani oldun....

Birdaha birsey derse guzel bir uslupla yaptiginin hos olmadigini anlat canim...
Haydi takma kafana

nadia cnmm
Allahim butun problemli insanlar da seni buluyor,
Hep iyiniyetinin kurbani oldun....

Birdaha birsey derse guzel bir uslupla yaptiginin hos olmadigini anlat canim...
Haydi takma kafana

askitommm sen bana yakınsın bın skrpnr otobusune mezarlıkta ın bana destege gel :)
saka bıryana da ıyı nıyetımı cok suıstımal ettıler dogru soyluyorsun takmıycam artık

bence en önce babanı erkek arkadaşına tnıştır baban sevdikten snra bile bi laf ederse ailemle benim aramda siz karışmayın de gitsin

bence en önce babanı erkek arkadaşına tnıştır baban sevdikten snra bile bi laf ederse ailemle benim aramda siz karışmayın de gitsin

canım benım dogru soyluyorsunda ben suan evlılık dusunmuyorum ayrıca annemın haberı var babamı bu ıse karıstırırsam ıs farklı yerlere gıder

ıncımnaz ablaaa :)
bılıyorsun bende senın gıbı dusunuyorum , ama adama sınır oldum bırde bu tıp ınsanlar terslenmeyı hazmedemezler bılıyorsun
sonra olayı farklı yerlere getırmesın dıye bırsey demedım ama aksam anneme anlattım adam boyle boyle yaptı dıye
bugun ısteyım adamda burda olacak konuyu acarsa cevabını alcak bu sefer

Canım bence çokta sert cevap verme ama sınırlarınıda bilsin ,kafası esince sana karışamıyacağınıda bilsin

konuyu okuyunca aklıma direk bu adamın senden hoşlandığı geldi... yoksa bi insan neden bu kadar tepki göstersin ki...:KK19:

Canım bence çokta sert cevap verme ama sınırlarınıda bilsin ,kafası esince sana karışamıyacağınıda bilsin

bugun gelmıs konusmaya calısıyor benımle tersledım o konuyuda acmadı zaten hıc

konuyu okuyunca aklıma direk bu adamın senden hoşlandığı geldi... yoksa bi insan neden bu kadar tepki göstersin ki...:KK19:
bazı arkadaslarda oyle soyledı, bana oyle gelmıyor ama olur olur neler olmuyorkı hayatta
adam sınır bozucu bır tıp zaten , ne yapsan begendıremezsın ya bazılarını o tıplerden
sureklı huzursuz, mutsuz, sikayetcı ya bırde ıcıp ıcıp ıse gelmesı yokmu ıgrenc tek kelımeyle

nerden almış o cesareti nasıl karışıyorki ne olursa olsun birden öyle söylemesi doğru değil ben olsam altında bişeyler ararım sebebsiz dememiştir yada çok ukala

mümkünse işini değiştir
uzun vadede bu adamla aynı yerde olmaz
bu önerim adamın sana karışmasına çözüm bulamamaktan değil adamın sana ilgisi olması ihtimaline karşı tedbir olarak

X