cok mu ıyı nıyetlı ? nasıl davranmalıyım fıkırlerınızı beklıyorum

Nadiaa

devrim sehitleri olumsuzdur
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
17.360
157
33
..........................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
sonuçta dediğin gibi onu ilgilendirmez.
annen değil baban değil. bu adam seni beğeniyor kıskanıyor olmasın sakın. evlimi bu adam?

Neden sevgilinize öyle söyledi ki onlar tanışıyor mu? Çok kabaca davranmış size karşı. Açık açık söyleyin. Hem durup dururken sizi uyarması pek iyi niyet gibi gelmedi bana...

Hiç tahammül edemeyeceğim insan tipi

Keşke büyükler az büyüklüğünü bilse..Bişey deyince de "aa ayıp o senin büyüğün " olur...

Onaneymiş yahu..

cevap yazanlara tesekkur edıyorum ,
adam babam yasında ve babamın yakın arkadası oldugu ıcın koruma ıcgudusuylemı yapıyor nedır bende anlamadım ama sınır oldum sımdı ben bu adama nasıl kıbar bı sekılde haddını bıldırırım ?

Neden sevgilinize öyle söyledi ki onlar tanışıyor mu? Çok kabaca davranmış size karşı. Açık açık söyleyin. Hem durup dururken sizi uyarması pek iyi niyet gibi gelmedi bana...

hayır sevgılımle tanısıklıgı yok canım ... ama sevgılımle ısyerlerımız cok yakın ,
sevgılımın calıstıgı yerde de benım bayan arkadasım var o bayanla beraber sevgılım arada bır ısyerıme ugrarlar
benı gormek ıcın sadece gormuslugu var o kadar

sonuçta dediğin gibi onu ilgilendirmez.
annen değil baban değil. bu adam seni beğeniyor kıskanıyor olmasın sakın. evlimi bu adam?

bu adam 2. evlılıgını bıtırmıs yanlız yasayan bırı canım

canım bence biraz tavrını koyarak konuş babanın yakın arkadaşı olması senin hayatına müdahale etmesini gerektirmiyor bence en kısa zamanda konuş çünki sevgilin ve arkadaşlarının yanında hoş olmayan davranışlarda bulunabilir ve seni zor durumda bırakabiliir.

anlıyorum beni kızın gibi görüp kolluyosun xx amca,ama eğer biraz hatrım varsa bu şekilde konuşma....

ya da "ben yetişkin bir bireyim ve kararlarıma karışılmasından hoşlanmam"

ya da "lütfen karararıma saygı istiyorum"

artık senin karakterine ve seninle onun arasındaki muhabbete kalmış bi durum bu cnm

Hiç tahammül edemeyeceğim insan tipi

Keşke büyükler az büyüklüğünü bilse..Bişey deyince de "aa ayıp o senin büyüğün " olur...

Onaneymiş yahu..

evet onu ılgılendırmeyen bır konu buyuklugunu bılmıyor gercekten ama ne yapmalyım nasıl anlatmalıyım bunu ona sınırlerım bozuluyor artık ya

tatlım ozaman hiç vakit kaybetme arkadaşımızında dediği gibi sana karşı bişeyler hissediyo olabilir belliki seni kıskanıyo.

öyle bırsey dusunmuyorum ama ummadıgın tas bas yarar derler adamın benden buyuk kızı var

babanın haberi var mı erkek arkadaşından?
babamın arkadaşı demişsin adam için, gidip söylerse başın ağrıyabilir...

sevgılı sesıse ,
adam laftan anlayabılen bı tıp degıl ,
normalde ısyerınde cok fazla vaktım oluyor nette takılmak ıcın buna bıle laf eden bı ınsan herseyıme dıl uzatıyor :KK43:

sevgılı korkma kalbım,
onermelerın cok hos ama adamın bu dılden anlayacagını zannetmıyorum
erkek arkadasım dunyanın en kotu ınsanıda olsa onu ben secıp hayatıma kabul ettıysem bu benım kararımdır ve saygı duyulmasını ısterım ama adam kendıne bakmadan baskası hakkında dedıgıne bak napıcagımı bılmıyorum cevabın ıcın tesekkurler

babanın haberi var mı erkek arkadaşından?
babamın arkadaşı demişsin adam için, gidip söylerse başın ağrıyabilir...
evet bırde bu durum var ne yazıkkı babamda ondan farklı bır adam degıl ,
yanı o adam gıtse babama da bu sekılde konussa babam kesınlıkle tanımadan kotu ılan eder sevgılımı

en ıyısı artık adamla hıc muhattap olmamak zaten konusmuyordum bu tavırlarından dolayı bundan sonra hıc konusmıycam

acaba sert mı cıksam ?
o zamanda ıyıce ustune katar gıder babamın yanına ,
Allah kotu ınsanlardan korusun ne dıyım babamda laftan anlayacak bırı olsa zaten ona soylerım sevgılım oldugunu
ama maalesef oda laftan anlamıyor annemle kardesımın haberı var sevgılım oldugundan zaten ,
aslında kızlar sorun buda degıl bu adamın tavırları hep suclayıca bana karsı
sankı ben sureklı yanlıs davranıyormusum gbılerınden davranıyor otursam suc kalksam suc gozunde o tıp bı adam
sımdı bana kızacaksınız adamı kucumsuyosun dıye ama adam alkolık bıde nasıl davranlırkı buna bı yaptıgını dıgerını tutmuyor kı:26:

Bence sizi bir daha uyarırsa ister laftan anlasın ister anlamasın '' babama yakınlığınızdan dolayı, kızınız gibi görüp koruma içgüdünüzü anlıyorum sözlerinizde önemli benim için ama özel hayatım hakkında konuşulmasından hoşlanmıyorum.
Lütfen bu konuda özen gösterin '' deyin.

Ötesindede mümkün olduğunca soğuk davranın.. Muhattap olmamaya çalışın derim ben.

X