Çok mu safım?

umutsuzkiz1

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2017
14
7
Merhabalar öncelikle kendimden bahsedeyim, ben 20 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum ve okumayı gerçekten çok istiyorum.

Bir ay kadar önce hayatıma biri girdi, benden 13 yaş büyük, hiç evlenmemiş, çok az ilişkisi olmuş, kendini mesleğine vermiş,
Ve ben bu kişiden gerçekten çok hoşlanmaya başladım, resmen kendimi buldum birbirimize çok benziyorduk, neredeyse her şeyimiz aynıydı, ruh ikizi gibiydik resmen.

Bu kişi bir şekilde bana mesaj attı ve konuşmaya başladık, en başından itibaren senelerdir tanışıyormuş gibi samimiydik, birkaç gün sonra benden hoşlandığını belli etmeye başladı, samimiyet ilerledi ve sevgili gibi konuşmaya başladık(evet bir haftada oldu bunlar)

Her neyse biz bununla buluşmak istedik, gün ayarladık vs.
Buluşacağımız gün bir arkadaşlık sitesinde bulunduğunu ve benimle konuşurken bile orda takıldığını gördüm, çok sinirlendim ama bir şey demedim çünkü sevgilim değildi ona hesap sorma hakkım yoktu yine de biraz soğuk davrandım buluşamayacağımızı, annemle babamı kandırıp evden çıkmamın yanlış olduğunu söyledim (kendisi ailemle tanışıyor)

Ve bu 'yanlış' kelimesine takıldı ve bi anda konuşmayı bitirdi.
Ertesi gün mesaj attım hiçbir şekilde cevap vermedi. Kısacası tamamen sildi beni.

Velhasıl bu yaştaki adamın bana hissetiklerinin(bu kadar sürede) gerçek olma ihtimali nedir? Gerçekten çok mu safım? Amacı sadece genç bi kızla takılmak olabilir mi? Sadece eğlence miydim onun için?

Bu arada benim çevremde de pek kimse yok, ben bu duruma(sürekli biriyle konuşmak)kısa sürede alıştım, gerçekten beni etkiledi ve kendimi uzun zamandır olmadığım kadar iyi hissettim, çok kötü zamanlar geçirdim ve bi anda bana iyi gelen tek kişi olmuştu.
Kendimi boşlukta hissediyorum, çok fazla üzülmüyorum ama yine de bu şekilde aranıp sorulmak, önemsenmek çok iyi gelmişti. Ben şimdi nasıl dönüp derslerime odaklanıcam? Bana akıl verir misiniz lütfen

33 yaşındaki adama bir nevi 'ailemi kandıramam, adımız konsun' demişsiniz ortada fol yumurta yokken.
Başlığın cevabı kısaca; evet!

hadi hadi derslerine geleceğine odaklan aşk meşk işleri işin olduktan sanra ciddileşsin sonra neden kadınlaromız eziliyor söz sahibi olamıyor diyoruz
kızım olsa bu tepkiyi verirdim tabi size kalmış gerisi
Çok haklısınız

Herkesin her soyledigine inanma ,
Kendini sanki seninle ayniymis gibi tanitmask ,ruh ikizi imaji vermek erkekler icin buir tavlama yontemi ,
1 haftada kim neye bu sekilde ask ,sevgi duyar ,
İnsanlar yillarca evli oldugu kisiyi pat diyte bosuyor ,
Adam isi ciddiye bindirmek istemiyor ,
Cikamam diyince oyalanmamak ve sizi gazlamak icin irtibati kesmis ,
Ciddi olsa gelir ailenden izin isterdi ,tanimak icin ...

33 yaşındaki adama bir nevi 'ailemi kandıramam, adımız konsun' demişsiniz ortada fol yumurta yokken.
Başlığın cevabı kısaca; evet!
Adımız konsun demedim, ben hep erken olduğunu düşündüm zaten. Öyle dememin sebebi adamın ailemle tanışıyor olması ve benim onunla konuşarak, buluşarak aileme yanlış yaptığımı düşünmemdi.

Bir anne lafı der ki"sana ünv. sınavında bunları mı soracaklar kuzum" ??

Bu tip adamlara karthoroz derler ve bu kart horoz senden ekmek çıkmayacağını anlayınca aniden U dönüşü yapmış olan bu.

Bunları düşüneceğine iki soru çöz evladım:))

Sohbet sitelerine takılmayı bırak öncelikle. Sonrasında da gencecik kızsın ne uğraşıyorsun koskoca adamla falan. Senin için en iyisi olmuş. Adam biraz takılmak niyetindeymiş sen de yanlış olur falan deyince amaaan ne uğraşcam bunla deyip açık denizlere açılmaya devam etmiş.

Ailemi benden önce tanıyor bu durumda annesini, babasını tanıdığı kıza başka beklentiler içine girebilir mi?

Hımm... Doğru beklentiye girmeyebilir.
Tamam diyelim beklentisi yok.
'Yanlış' yapamam cümleniz onu kırmış olabilir. Size iyi niyetle yaklaştıysa siz de böyle cümle kurarak. "Nasıl hakkımda yanlış düşüncelere sahip olabbilir" diye düşünüp kırılmış olabilir.
Bence yinede siz bekleyin elbet arar bir şey der. Sessiz kalın.
Blöfte yapıyor olabilir. Bir daha görüşmek istediğimde görüşsün, çıksın dışarı diye!

Kalbinize söz geçirin kapılmayın rüzgarına. Allah doğru insanlar çıkarsın karşınıza.

Adamin derdi niyeti genc kizlari kandirmak !!! Neyseki ucuz kurtulmussun.. Sukur.. aranizdaki yas farkida oldukca yuksek.. sen egitimine odaklan.. engelle kendisini.. muhattap olma.. aileni nereden taniyor bu kismi anlamadim ???

Hımm... Doğru beklentiye girmeyebilir.
Tamam diyelim beklentisi yok.
'Yanlış' yapamam cümleniz onu kırmış olabilir. Size iyi niyetle yaklaştıysa siz de böyle cümle kurarak. "Nasıl hakkımda yanlış düşüncelere sahip olabbilir" diye düşünüp kırılmış olabilir.
Bence yinede siz bekleyin elbet arar bir şey der. Sessiz kalın.
Blöfte yapıyor olabilir. Bir daha görüşmek istediğimde görüşsün, çıksın dışarı diye!

Kalbinize söz geçirin kapılmayın rüzgarına. Allah doğru insanlar çıkarsın karşınıza.
Çok teşekkür ederim iyi niyetiniz ve dilekleriniz için.

Daha cok kucuksun o adam sana gore cok olgun ve amaci belli.lutfen bu yastaki genc kizlar cabuk kandiriliyosunuz uzak durun su olgun erkeklerden yasitlariniz la ilgilenin yani ciddi anlamda.bosver derslerine bak boyle kurtlarin tizagina da dikkat et.

Ailemi benden önce tanıyor bu durumda annesini, babasını tanıdığı kıza başka beklentiler içine girebilir mi?
Başlıktaki sorunun cevabı konunun içinde gizli:) Sansliymissin bence. Okumana bak. İki ilgi alaka gördün diye geleceğini heba etme. Belli ki sende gereginden fazla deger vermissin bir haftalik iliski diyosun. Bence sadece duygusal bir boslugunu doldurmus daha fazla anlam yukleme. İlerde daha cok yasarsin inşallah hakettigin gibi sevgi saygı dolu arkadaşlıklar. Hedefinden şaşma. Sevgili başka zamanda bulunur ama diğer fırsatları kaçırırsan bulman zor olur.

Başlıktaki sorunun cevabı konunun içinde gizli:) Sansliymissin bence. Okumana bak. İki ilgi alaka gördün diye geleceğini heba etme. Belli ki sende gereginden fazla deger vermissin bir haftalik iliski diyosun. Bence sadece duygusal bir boslugunu doldurmus daha fazla anlam yukleme. İlerde daha cok yasarsin inşallah hakettigin gibi sevgi saygı dolu arkadaşlıklar. Hedefinden şaşma. Sevgili başka zamanda bulunur ama diğer fırsatları kaçırırsan bulman zor olur.
Çok teşekkür ederim :))

X