Çok mu şüpheciyim

huzun58

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
178
172
31
Arkadaslar esimle severek evlendik ve hala sevgisini hissederim iyi bi es iyi bi babadir. Yuvasini cok sever hep birlikte bizimle biseyler yapmak ister buraya kadar sikinti yok ama esimde 2 dir gordugum gecen sene hamileyken dugune gittik yan masada guzel uzun boylu bir kiz vardi esimin o kisiye baktigini hissettim ve surekli bakiyordu yaninda ben varken esim dugun bitene kadar yapti bunu yerin dibine girdim o kiside esim baktigi icin esime bakiyor hissettim ben ama bilmiyorum yer yarilsa da icine girsem dedim eve geldik morelim bozuktu esim hemen tatlilikla yaklasip yanlis biseymi yaptim dedi bende actim agzimi yumdum gozumu inkar etti bugun gene bir dugunden geldik gene bir baskasina bakarken gordum ayni kisiye sasirdigim sey bakip bakip sonra yanima geliyo gulduruyo sariliyo kafam karisti o kadar yoruldum ki bazilariniz bunda ne var dicek ama ben donup kimseye 2 ci kez bakmis biri degilim esim beni neden boyle rencide ediyor zoruma giden o. Ve o kiz gene esimi once bekar sandi galiba bakiyordu sonra esimi yanimda gordunce bakmadi ya ben abartiyorum yada esim beni begenmiyor yada bilmiyorum aglamaktan gozlerim sisti yazarken insan konduramiyo ama sizlerden akil almak istiyorum ne yapayim nasil davranayim esime

Son düzenleme:
Arkadaslar esimle severek evlendik ve hala seviyoruz sevdigine de inaniyorum. Evini yuvasini seven bi adam ama 2 dir benmi lohusaliktan mi bilmiyorum ama gecen sene dugunde birine baktigini gordum ic sesime guvenirim durduk yere hem neden oyle dusuneyim ki kendimi kuculmus hissetim bian surekli bi bayani gozleriyle takip ettigini hiseetim bugun yine bir dugune gittik ve gene farkli bi bayana baktigini hissettim ve gordum sordum yalanladi ben hic bi erkege 1 den fazla yanlislillada olsa bakarken kotu hissederim esim niye beni boyle mahcup ediyor anlamiyorum.Cok yazasim var ama yardimci olun cok mu abartiyorum ama bi insan esi yanindayken neden baskasina bakar ki yerin dibine giriyorum :KK43:

Bakmak var , bakmak var. Eşiniz insan gibi bir anlık baktıysa farklı ; gözleriyle yer gibi bakıyorsa durum farklı değerlendirilir.

Siz, bir ortama girdiğinizde; kimseye bakmadan mı yürüyor veya oturuyorsunuz ?

Bakmak var , bakmak var. Eşiniz insan gibi bir anlık baktıysa farklı ; gözleriyle yer gibi bakıyorsa durum farklı değerlendirilir.

Siz, bir ortama girdiğinizde; kimseye bakmadan mı yürüyor veya oturuyorsunuz ?
Yer gibi bi yapisi yoktu tabiki sapikca degil ama sonucta ayni kisiyi gozleriyle takip ettigini hissettim. Illaki bende bakiyorum ama kimseyi gozlerimde hele bi erkegi takip etmiyorum dugun boyunca

Kalabalik ortamda illa birilerine bakmiş bulunuyoruz ama o kalabalikta hep ayni kişiye devamli baktigini hissediyorsaniz bakiyordur net.
Boyle şeylere asla tahammulum yok ve yapici yaklaşamiyorum. Boyle bir şey yakalasam evire çevire aşagilardim eşimi herhalde, bilmiyorum evliliğin sonrasi ne olurdu, nereye giderdi.

🤷 Boyle utanmayan adamlarla sakince iletişim kurup, bunun sonucunda olumlu dönüş alan insan var midir bilemedim.

Ne hislerle baktığını anlarsın eşinin .
Hissettiğin anlamda bakıyorsa rencide olduğunu düşünmek yerine nasıl bir modelle evli olduğunu düşün bence. Senin yanında böyle bakan adam sen yokken nasıl çapkınlıklar yapıyordur Allah bilir.

Kalabalik ortamda illa birilerine bakmiş bulunuyoruz ama o kalabalikta hep ayni kişiye devamli baktigini hissediyorsaniz bakiyordur net.
Boyle şeylere asla tahammulum yok ve yapici yaklaşamiyorum. Boyle bir şey yakalasam evire çevire aşagilardim eşimi herhalde, bilmiyorum evliliğin sonrasi ne olurdu, nereye giderdi.

🤷 Boyle utanmayan adamlarla sakince iletişim kurup, bunun sonucunda olumlu dönüş alan insan var midir bilemedim.
Neden yapar ki insan sevdiginin kirilacagini bile bile aynisini bidaha hadi 1 kere oldu bugun neden yapti ki hamilelikten dolayi kilo aldim baktigi kisinin duzgun fizigini uzun boyunu gorunce bian ozguvenim gitti kendimi kotu hissettim ama sonra toparlandim su saatte yazdigima bakin beni ne hale soktu

Ne hislerle baktığını anlarsın eşinin .
Hissettiğin anlamda bakıyorsa rencide olduğunu düşünmek yerine nasıl bir modelle evli olduğunu düşün bence. Senin yanında böyle bakan adam sen yokken nasıl çapkınlıklar yapıyordur Allah bilir.
Insan anlamazmi hemen anladim hemde yanilmadim da. Ne yapayim peki nasil bi yol izlemeleyim insani yaralayan inciten hep sevdiklerimiz

Valla kadınlar hisseder böyle şeyleri bence. Siz onu iyice bir hırpalayın sözlü manada. Bundan sonrası için brn güvenmem şahsen. Muhtemelen eşyalarımı toparlar giderim

Valla kadınlar hisseder böyle şeyleri bence. Siz onu iyice bir hırpalayın sözlü manada. Bundan sonrası için brn güvenmem şahsen. Muhtemelen eşyalarımı toparlar giderim
Tamam ben hissettim ama inkar ediyor ben de acaba yanlis mi hissettim duygusuna kapiliyorum ama ic sesin yanilmaz daha dogrusu hic bir kadinin ic sesi yanilmaz kafam o kadar karisik ki

Arkadaslar esimle severek evlendik ve hala sevgisini hissederim iyi bi es iyi bi babadir. Yuvasini cok sever hep birlikte bizimle biseyler yapmak ister buraya kadar sikinti yok ama esimde 2 dir gordugum gecen sene hamileyken dugune gittik yan masada guzel uzun boylu bir kiz vardi esimin o kisiye baktigini hissettim ve surekli bakiyordu yaninda ben varken esim dugun bitene kadar yapti bunu yerin dibine girdim o kiside esim baktigi icin esime bakiyor hissettim ben ama bilmiyorum yer yarilsa da icine girsem dedim eve geldik morelim bozuktu esim hemen tatlilikla yaklasip yanlis biseymi yaptim dedi bende actim agzimi yumdum gozumu inkar etti bugun gene bir dugunden geldik gene bir baskasina bakarken gordum ayni kisiye sasirdigim sey bakip bakip sonra yanima geliyo gulduruyo sariliyo kafam karisti o kadar yoruldum ki bazilariniz bunda ne var dicek ama ben donup kimseye 2 ci kez bakmis biri degilim esim beni neden boyle rencide ediyor zoruma giden o. Ve o kiz gene esimi once bekar sandi galiba bakiyordu sonra esimi yanimda gordunce bakmadi ya ben abartiyorum yada esim beni begenmiyor yada bilmiyorum aglamaktan gozlerim sisti yazarken insan konduramiyo ama sizlerden akil almak istiyorum ne yapayim nasil davranayim esime
Ya bakıyordur ya bakmiyordur bunun şüpheyle ne ilgisi var. Görmüşsünüz işte defalarca baktığını. Ha görme probleminiz varsa orasını bilemem. Bazi adamlar kadınlara bakar. Eşlerinin yanında da yapar bunu. Bu huyunu duzeltebileceginizi sanmiyorum. Görmezden gelin. Ya da siz de erkeklere bakin sonra kocacıgim diye öpün bakalım beyimiz ne yapıyor

Tamam ben hissettim ama inkar ediyor ben de acaba yanlis mi hissettim duygusuna kapiliyorum ama ic sesin yanilmaz daha dogrusu hic bir kadinin ic sesi yanilmaz kafam o kadar karisik ki
Ya erkeklerde bir şey var canım sonuna kadar inkar. Sonuna kadar inkar edince insanın bir süre sonra kafası karışıyor ancak aslında doğru olan sizin ilk başta hissettikleriniz ve düşündükleriniz buna emin olun

Ya bakıyordur ya bakmiyordur bunun şüpheyle ne ilgisi var. Görmüşsünüz işte defalarca baktığını. Ha görme probleminiz varsa orasını bilemem. Bazi adamlar kadınlara bakar. Eşlerinin yanında da yapar bunu. Bu huyunu duzeltebileceginizi sanmiyorum. Görmezden gelin. Ya da siz de erkeklere bakin sonra kocacıgim diye öpün bakalım beyimiz ne yapıyor
1 defa daha olursa cekip gidecegimi soyledim insan hisseder yikilir onca emekle yaptigin yuvayi kimse yikmak istemez ama bu gidisle boyle giderse oluru yok
Ya erkeklerde bir şey var canım sonuna kadar inkar. Sonuna kadar inkar edince insanın bir süre sonra kafası karışıyor ancak aslında doğru olan sizin ilk başta hissettikleriniz ve düşündükleriniz buna emin olun
Dogru soyluyosunuz neden yapar ki bi erkek bunu esi yanindayken cocugu varken

Insan anlamazmi hemen anladim hemde yanilmadim da. Ne yapayim peki nasil bi yol izlemeleyim insani yaralayan inciten hep sevdiklerimiz
Valla canım ne yaparsan yap adam arsız karısın yanında bile bakıyor . Değişmez .sürekli inkar eder . Ben olsam sert bir şekilde uyarırım .baktım yine yapıyor kapı orda derim .

Bence aynısını yapın.Erkeklerin çoğu sadece kısastan anlıyor.Tabii kıymetli beyler de var empati yeteneği gelişmiş.Onlari tenzih ederim.Bir kez bakar anlarız normaldir ama düğün boyunca bakmamalıydı.Siz haklısınız sizi inciteceğini düşünmeliydi.Umarım bir daha tekrarlanmaz .

Senin adamın en az 1 gözü dışarda, tarıyor kadınlara bakıyor.inkar ederek seni manipüle etmesine izin verme.Kadın hisseder,net.
Ay konu bana eskilerden aç bir abazayı hatırlattı..
Onca ilişkim, flörtüm oldu.1 tanesinde sezmiştim böyle bişey başıma geldi. Yanyana yürüyoruz sokakta, yüzünü görmüyorum herifin ama hissediyorum yanımızdan geçen hatunlara alıcı gözüyle bakıyor.Çok tuhaf bir histi, resmen o enerji geçiyordu bana.Hatunlar da önce ona sonra bana bakıyorlar..Bir oldu, iki oldu..Sen hayırdır neden bakıyorsun deyince de kıskanç olduğumu söylemişti.Hahahhaja alakası bile yok karakterimle, bastım tekmeyi sonra.O maldan öncesinde ve sonrasında da şükür yaşamadım öyle bir şey, demek ki sıkıntı ondaydı %100
Velhasılıkelam, kısasa kısas diyorum ben

Bilerek bakıyor da olabilir bakmıyorda çünkü benim bir huyum var yani gözlerim çok anlamsız birisine bakarken bile hissetmiyorum annem hep derdi sonradan neden gözlerini dikerek birisine bakıyorsun diye ama ben bilerek yapmıyordum benden asılı degildi yani bunun için baya kavgalar ediyorduk çünkü bilerek yapmıyordum ama buna inanmıyordu 😐 Umarım eşinizdede böyle bir sorun vardır yoksa aksi takdirde ayıp etmiş..

Ne büyük terbiyesizlik edepsizlik daha sayacağım bi ton şey var. Ayıp ayıp karının gözleri önünde de yapmazsın pislik herif. Bekarken karşılaşırdım böyle tiplerle içimden de allahım ne olur gözleri önüne aksın diye dua ederdim. Böyle sapık biriyle bir gün daha geçirmeyin bu sizin gördüğünüz bir de kim bilir görmedikleriniz neler vardır. 🤬

Kusura bakmayında hala kendinize ben mi şüpheciyim diyecek kadar zayıfsınız. O an neden gözlerini oymadınız?! Sapık kocanız var kabul edip okkalı şekilde bırakın pislik herifi

X