Çok mutsuz ve huzursuzum yardım😟😟

3 yıl bişey değil.. tam vazgeçtiğin anda çiçek açar umutlar.. akışına bırakın o sizi bulur nasipse kısmetse.. tecrübe konuşuyor ☹
Hayatını yaşa yüreğini ferah tut ALLAH büyük o ol derse zaten olur.. ben yıllarca kendimi yedim bitirdim elime hiç bir şey geçmedi.. yazık ettim kendime 10 yıllık evliyim nerdeyse.. Biz üzüldük yıprandık da oldu mu olacağı varsa zaten olur olmayacaksa da benim gibi yılların üzüntü içinde geçer.. o yıllar bidaha gelmeyecek anı yaşayın bırakın ol diyince oldurana dur diyince durdurana 🤲
Şuan kendim bu durumda olduğum için hiç çocuk düşüncesi aklımdan geçmiyor şuan . Kendimi boşlukta hissediyorum hiç bir şey gelmiyor içimden ben böyle değildim 1 ay öncesine kadar . Demirim çok düşük oda depresyon yapabiliyormus acba bunun da etkisi de olabilir mi

Şuan kendim bu durumda olduğum için hiç çocuk düşüncesi aklımdan geçmiyor şuan . Kendimi boşlukta hissediyorum hiç bir şey gelmiyor içimden ben böyle değildim 1 ay öncesine kadar . Demirim çok düşük oda depresyon yapabiliyormus acba bunun da etkisi de olabilir mi
Psikolog dan yardım alabilirsiniz.. demir ilacı da alırsınız..

Merhaba bayanlar konuya nereden başlasam bilemedim ama 3 yıllık evliyim . Henüz bebek sahibi olamadık. Bu konu eşimi de beni de çok yıprattı . Kendimi çok mutsuz hissediyorum . Demir değerlerim çok düşük belkide bundan da kaynaklı olabilir ama çok yorgun halsiz ve hayattan bıkmış hissediyorum. Eşimi çok seviyorum ama bu aralar baktığımda eskisi gibi içimde heyecan olmadığını hissediyorum bu da beni üzüyor . Önceden eşimin yanında deli dolu olan ben artık öyle olamıyorum yaklaşık bu durum 1 aydır var bana ne oldu böyle ben bu hale nasıl geldim hiç bilmiyorum . Eşimde isteksizlik vardı bunu hiç dert etmiyordum düzelir diyordum ama bu durumda bu aralar etkilemeye baslad8 ve cinsel bakımdan ben de tamamen kopukluk başladı . Bi fikir verin eşim benim için çok kıymetli ama bu süreci nasıl atlatabilirim fikir verin😟😟😟
Merhaba , hatırlar mısınız bilmiyorum. Yaklaşık 2 yıl önce başka bir başlıkta bir derdinizi dile getirmiştiniz. Ben de kendi yaşadıklarımı anlatmıştım. O günden önce ve sonra psikolojik anlamda hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Eşiniz ameliyat oldu mı merak ettim.
Onun dışında eşimin isteksizliğiyle alakalı bal polen karışımlı bitkisel bir macun bulduk. Bizim derdimize ancak o çare oldu. Eczaneden alınan istek arttırıcı ilaçların yapamadığını o yaptı. İsim vermem doğru mu bilmiyorum ama bunu bize psikoloğumuz önerdi ve resmen bize umut oldu diyebilirim. Başka sağlık problemlerimizden dolayı çocuğumuz hala yok ama en azından eşim bana yaklaşmaktan (başarısız olacağından) korkmuyor. Anne baba olamasak da en azından karı-koca olduk. Giritli diye aratırsanız çıkar. Online olarak alabiliyorsunuz. Ayrıca kişiye özel de tavsiyede bulunabiliyorlar. önce bir kaşık alması yeterli.
Ayrıca hem eşim hem ben sülük yaptırmaya devam ediyoruz. Hormonlarım düzene girdi. Çikolata kisti de 6,5 cm den 4 cm e düştü. Doktor bile şaşırdı. Normalde çikolata kisti küçülmez dedi. Ben 5 yıldır kimi bulduysam derdimi anlattım, derman aradım. Belki bir öneride bulunur diye umutla bekledim. Bulduğum bu çözümler belki birilerine de faydalı olur, belki bir Allah razı olsun der. Umudum o yönde. Siz daha çok gençsiniz. Benim çocuk konusunda zamanım bitmek üzere. Umarım siz biran önce bebeğinize kavuşursunuz.

Merhaba , hatırlar mısınız bilmiyorum. Yaklaşık 2 yıl önce başka bir başlıkta bir derdinizi dile getirmiştiniz. Ben de kendi yaşadıklarımı anlatmıştım. O günden önce ve sonra psikolojik anlamda hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Eşiniz ameliyat oldu mı merak ettim.
Onun dışında eşimin isteksizliğiyle alakalı bal polen karışımlı bitkisel bir macun bulduk. Bizim derdimize ancak o çare oldu. Eczaneden alınan istek arttırıcı ilaçların yapamadığını o yaptı. İsim vermem doğru mu bilmiyorum ama bunu bize psikoloğumuz önerdi ve resmen bize umut oldu diyebilirim. Başka sağlık problemlerimizden dolayı çocuğumuz hala yok ama en azından eşim bana yaklaşmaktan (başarısız olacağından) korkmuyor. Anne baba olamasak da en azından karı-koca olduk. Giritli diye aratırsanız çıkar. Online olarak alabiliyorsunuz. Ayrıca kişiye özel de tavsiyede bulunabiliyorlar. önce bir kaşık alması yeterli.
Ayrıca hem eşim hem ben sülük yaptırmaya devam ediyoruz. Hormonlarım düzene girdi. Çikolata kisti de 6,5 cm den 4 cm e düştü. Doktor bile şaşırdı. Normalde çikolata kisti küçülmez dedi. Ben 5 yıldır kimi bulduysam derdimi anlattım, derman aradım. Belki bir öneride bulunur diye umutla bekledim. Bulduğum bu çözümler belki birilerine de faydalı olur, belki bir Allah razı olsun der. Umudum o yönde. Siz daha çok gençsiniz. Benim çocuk konusunda zamanım bitmek üzere. Umarım siz biran önce bebeğinize kavuşursunuz.
Size de merhaba canım
Esim ameliyat olmadı çünkü doktorlar onermiyor
Cinsellik bakımdan eskisinden daha iyiyiz ama bu bal karışımı Merak ettim içinde neler vardı .
Çocuk konusunda şuan bizimde yok ugrasiyoruz Rabbim en kısa zamanda ikimizede isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah,💝

X