Çok mutsuzum çok bunaldım( yine komşu teyze)

Korku filmi gibi teyze okurken bunaldım bende de bunun daha genci vardı. 15 ve 17 yaşında iki erkek düşkünü genç kız vardı alt kat komşu sürekli bizdeler yüz vermiyorum yok anlamıyorlar en son bi geldim eşim ve kuzeni (erkek) evde kızlar da gelmiş. Eşim de yumuşak yüzlü siz dedim kafayı mı yediniz sizden yüz buluyor almayın eve kapıyı açtık direk daldılar dedi ki öyleler biliyorum. Annesi gelse kızımı taciz ettiler dese ne ispatlayacaksınız dedim sakın selam sabah yok. Selamı kesince eşim bıraktılar. Eve misafir geliyordu kadın erkek eşler asansörde karşılaşıyorlar kadınla konuşmuyorlar erkekle sohbet ediyorlar kim bunlar diye soruyordu eve gelen bize. Laftan anlamıyorlar kim yumuşak yüzlüyse ona yapışıyorlar kolay gelsin işiniz zor
15 yaşında küçük kıza erkek düşkünü demek hiç hoş değil. Hem de kadınlar kulübü sitenin adı...

15 yaşında küçük kıza erkek düşkünü demek hiç hoş değil. Hem de kadınlar kulübü sitenin adı...

Ne yazık ki öyleydi hormonları ele geçirmişti asla böyle diyecek biri değildim ama benimle samimi olduğu halde bile benimle değil eşimle konuşuyordu, bina dışında kendinden yaşça epey büyük 30’lu yaşlarda erkeklerle kaç kere gördüm uyarmakta istedim ama anlayacak durumda değillerdi ne yazık ki. Eve gelen her çift sinirle eve giriyordu bunlar kim diye eşinin içine düşerek konuşup kadına selam vermeden yok sayarak konuştuğu için. Bende 15 yaşında oldum ama şimdikiler çocuk gibi değiller hepimiz çocuk büyütüyoruz ama öyleler işimiz de çok zor.

Ay okurken dahi bunaldım vallahi benim de ev sahibi kadın yaşlı ve beni sürekli rahatsız ediyordu bu taaa ona etek ,bluz market alışverişi en son da oğluma iç çamaşır al deği an kızım delendi yok artık anne bu kadın seni suistimal ediyor dedi ki beraber oğlu ile yaşıyor bunun birde kızı var ama hiç hafta sonları gelmiyor çokta uzak değil kızı yani anlayacağım kimse ilgilenmiyor ben onun kızı oldum
Biraz da onun etkisi var belki bilmiyorum aslında tekrar çalışma fikrim yoktu neyse bende gittim uluslararası çok ünlü bir şirket var oraya müracat edince hemen gel işe başla deyince artık ev sahibini görmez oldum zaten vaktimde yok çok yoğunum yani artık ev sahibini görmüyorum artık ben ona diyorum postam var al diye, yazık yahu çocukları kadınla hiç ilgilenmiyor ama ev sahibi de zamanında yoğun çalıştığı için hiç ilgilenmemiş geri dönüşü böyle oluyor demek kadına da bir yandan üzülüyorum

Ne yazık ki öyleydi hormonları ele geçirmişti asla böyle diyecek biri değildim ama benimle samimi olduğu halde bile benimle değil eşimle konuşuyordu, bina dışında kendinden yaşça epey büyük 30’lu yaşlarda erkeklerle kaç kere gördüm uyarmakta istedim ama anlayacak durumda değillerdi ne yazık ki. Eve gelen her çift sinirle eve giriyordu bunlar kim diye eşinin içine düşerek konuşup kadına selam vermeden yok sayarak konuştuğu için. Bende 15 yaşında oldum ama şimdikiler çocuk gibi değiller hepimiz çocuk büyütüyoruz ama öyleler işimiz de çok zor.
Siz hak veriyorum ergenlik bazılarında hormonlar tavan yapıyor , buna benzer çok vakalar gördüm ve duydum ,
Annelere çok görev düşüyor ergen bir kız veya erkek olsun başıboş bırakılmamalı zaten ne oluyorsa ergenlikte oluyor

Benim babaannemi ornek alabilirsiniz bu noktada.

Böyle durumlarda polisi arayip şikayet ediyor. Ciddiyim.

Siz hak veriyorum ergenlik bazılarında hormonlar tavan yapıyor , buna benzer çok vakalar gördüm ve duydum ,
Annelere çok görev düşüyor ergen bir kız veya erkek olsun başıboş bırakılmamalı zaten ne oluyorsa ergenlikte oluyor

Ne yazık ki öyle taşındığımız da o yaştalardı 4 sene oturduk 19-21 yaşlarına geldiler durum daha da kötüleşti. Binada ki kadınların bazıları ailenin kapısına gidip kavga etti. Bana gelen misafir bile kavga etme durumuna getirdiler o denli rahatsız edici. Annesinin umrunda değil abisi var umrunda değil. Binanın girişinde kendilerinden epey yaşça büyük erkeklerle gördüm kelli falan adam kızacaktım dedim boşver seni haksız çıkarırlar suçlu sen olursun. Kaç kere yardımcı olmaya çalıştım, düzgün davrandım o yaşların önemli olduğunu ve benim de o yaşlar da hayatıma dokunan, fikir veren insanlar sayesinde bugün olduğum yerdeyim bu nedenle o yaştaki kişilerle daha birey gibi davranırım. Sülalede ki tüm ergenlerin en sevdiği kişi benim o yüzden ama bu ikisine hiç bi şey yapamadım, kendilerini de acındırıyorlardı ailesini kötülüyorlar vs öyle öyle eve giriyorlar

Esiniz nasil yönetici oldu ki? Kayitli mi oy birligi var mi? Bence defteri direkt teyzenin eline verin benim isim gucum var bununla ugrasamam deyin.
Hatta gerekirse bu kapıyı bir kez daha calarsaniz polisi arayacagim.taciz ediyor diye seklinde tehdit edin. Sizin yüzünüzden kocamla kavga ediyoruz aile saadetimi bozuyorsunuz, adamla bosanirsam size de tazminat davasi açarım yeter artik seklinde bir cinnet gecirin. Saat 7den sonra ses yapmak yasak ya, bu durumu kapı calmak yasak olarak değiştirip biraz tehditvari konuşun anlamazsa da çıkın derim. Bu evi kiraya verin siz de kiraya çıkın ya da baskasina satın aldiginiz parayla ödemeyi yapin bilmiyorum süreçler nasıl isler ama bir tanidik o şekilde satmisti evini, komsular yüzünden.

Israrcı insanları çok iyi bilirim. Yumuşak yüzlü birini görmesinler aman ya Rabbi! Dadanirlar sizin hikaye de o yani. Aşırı irrite oldum. Bence taşının çünkü bu kadın sert yapmaktan, küsmekten anlayamayacak. Yok taşınmayız derseniz gidin mahkemeye uzaklaştırma kararı alın. 3ay gelemesin kapınıza.

Bir çözüm bulmuşsunuzdur herhalde ama sinir bozucu bir konu gerçekten. Aslında çözümü yok değil. Bu konuda eşiniz le de gerekirse tartışacaksınız ama taviz vermeyeceksiniz. Her şeyden önce eşinize bu durumun kadının yaşıyla ve saygı unsuruyla ilgili olmadığını bunun kişilik sorunu olduğunu, bu kişilikte bir insanı evinizde ve hayatınızda kesinlikle istemediğinizi bir eş olarak kendisinden destek istediğinizi ısrarla belirtin. Ve yöneticiliği bıraktırın. Teyzeye açıkça evinizde ve hayatınızda yabancı bir kişi istemediğinizi, kapıya ve eve gelmesini istemediğinizi, hiç bir şekilde görüşmek istemediğinizi, yaşından dolayı bu güne kadar idare ettiğinizi, kırmadan halletmek istediğinizi ama artık bu rahatsız etmelere devam ederse savcılığa şikayet edeceğinizi söyleyin. Eşinizin de aynı düşündüğünü sadece kişiliği nedeniyle yüzüne belli edemediğini belirtin ve bahanelere taviz verip de eve iki dk lığına bile almayın. Bilin ki her eve aldığınızda tüm tepkileriniz yok oluyor ve başa sarıyorsunuz. Sağlık, ölüm kalım meselesi olmadıkça eşiniz de yardıma gitmeyecek başka yolu yoktur bunun

X