çok oldum biliyorum :)

lunatic

inanç başladığında endişe biter...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
1.232
302
34
Sizden aldığım destekler yorumlar için çok teşekkür ederim kırıcı olmadınız şimdiye kadar. Bugün konu açtım bilirsiniz benimki askerde bu ayın 27sinde geliyor ve 25inde de onun doğum günü hem askerden gelişini hem de doğum gününü kutlamak istiyorum.güzel fikri olanlar erkeklerin hoşlanacağı tarz bir sürpriz bilenler yorumlarınızı bekliyorum. Bi de ilk doğum günümüz...

Sizden aldığım destekler yorumlar için çok teşekkür ederim kırıcı olmadınız şimdiye kadar. Bugün konu açtım bilirsiniz benimki askerde bu ayın 27sinde geliyor ve 25inde de onun doğum günü hem askerden gelişini hem de doğum gününü kutlamak istiyorum.güzel fikri olanlar erkeklerin hoşlanacağı tarz bir sürpriz bilenler yorumlarınızı bekliyorum. Bi de ilk doğum günümüz...

Baş harflerinizin oldugu kurabiyeler yapıp poşetler oluyor ya hani açıkta pirinç un aldıgımızda falan onları kesersin kurdeleyle baglarsın çokta şirin olur yada bir siyah bir beyaz adam şeklinde kurabiyeler :)) Eğer o askerdeyken günlük tuttuysan o günlügü verebilirsin okuması icin bir piknik hazırlayıp cagırabilirsin sürpriz yapıp eğer futbolu seviyorsa tuttugu takımla ilgili bileklik ikinizede aynı taraftar tişörtü alabilirsin puzzle yaptırabilirsin aklıma gelenler bunlar :))

Baş harflerinizin oldugu kurabiyeler yapıp poşetler oluyor ya hani açıkta pirinç un aldıgımızda falan onları kesersin kurdeleyle baglarsın çokta şirin olur yada bir siyah bir beyaz adam şeklinde kurabiyeler :)) Eğer o askerdeyken günlük tuttuysan o günlügü verebilirsin okuması icin bir piknik hazırlayıp cagırabilirsin sürpriz yapıp eğer futbolu seviyorsa tuttugu takımla ilgili bileklik ikinizede aynı taraftar tişörtü alabilirsin puzzle yaptırabilirsin aklıma gelenler bunlar :))

Teşekkür ederim canım günlük tutuyorum onu vereceğim zaten. Taraftar tişörtü de düşündüm nasıl olur ya çok heyecan yapıyorum :)

Teşekkür ederim canım günlük tutuyorum onu vereceğim zaten. Taraftar tişörtü de düşündüm nasıl olur ya çok heyecan yapıyorum :)

Eee tabi kaç ay olmus önceki konularınızı bilmiyorum ama zorlu gectigine eminim :) Hangi takımlı? Aa bide şey kavanoza küçük renkli renkli kağıtları rulo şeklinde bağlayıp verebilirsin basit gelebilir ama emin ol çok sevinir kendini değerli hissetmesi gerek bence aylardır zaten ayrı kaldı :)

bence askerden gelen birine hediyeden öte güzel bir gün armagan edebilirsin :)
fırsat sitelerini araştırırsın :)
ben askere gidip gelseydim ilk ihtiyacım olan şey güzel bi masaj olurdu:KK1:
güzel bi restoran bi masaj akşamıda bi aktivite hediye olarakda manevi bişey yeterli olur bence özlemiştir seninle vakit geçirmeyi:KK31:

Eee tabi kaç ay olmus önceki konularınızı bilmiyorum ama zorlu gectigine eminim :) Hangi takımlı? Aa bide şey kavanoza küçük renkli renkli kağıtları rulo şeklinde bağlayıp verebilirsin basit gelebilir ama emin ol çok sevinir kendini değerli hissetmesi gerek bence aylardır zaten ayrı kaldı :)

Süper fikir bence manevi değeri yüksek hem ayyy teşekkür ederim yine değişik fikirleriniz varsa yazın:)

Süper fikir bence manevi değeri yüksek hem ayyy teşekkür ederim yine değişik fikirleriniz varsa yazın:)

Evet aklıma geldikce yazarım aslında cok güzel fikirlerim vardı ama aklıma yavaş yavaş geliyor :))

bence askerden gelen birine hediyeden öte güzel bir gün armagan edebilirsin :)
fırsat sitelerini araştırırsın :)
ben askere gidip gelseydim ilk ihtiyacım olan şey güzel bi masaj olurdu:KK1:
güzel bi restoran bi masaj akşamıda bi aktivite hediye olarakda manevi bişey yeterli olur bence özlemiştir seninle vakit geçirmeyi:KK31:

Bunu yapmayı çok isterdim güzel bir yerde romantik bir yemek sonrası akşama kadar yanında olamycam maalesef :KK43:

Bunu yapmayı çok isterdim güzel bir yerde romantik bir yemek sonrası akşama kadar yanında olamycam maalesef :KK43:

anladım o zaman daha pratik şeyler düşünmek lazım :)
odalı cafeler var ya onlardan bi oda kiralasanız yemek yersiniz film izlersiniz bide video hazırlayın filmden sonra onu izleyin hediyenizide verirsiniz:KK1::KK1:

Mutfağa girip ne kadar çok sevdiği yemek varsa yapın ve onu götürün veya yemeğe davet edin..
Ev yemeğine tatlılara falan hasret kalmıştır ne de olsa..
Hemde sizin ellerinizden yemesi ayrı bir güzel ve anlamlı olur..

anladım o zaman daha pratik şeyler düşünmek lazım :)
odalı cafeler var ya onlardan bi oda kiralasanız yemek yersiniz film izlersiniz bide video hazırlayın filmden sonra onu izleyin hediyenizide verirsiniz:KK1::KK1:

Bu mükemmel bir fikir odalı cafe bulmam gerek araştırmalara başlıyorum çok saolun :)

Mutfağa girip ne kadar çok sevdiği yemek varsa yapın ve onu götürün veya yemeğe davet edin..
Ev yemeğine tatlılara falan hasret kalmıştır ne de olsa..
Hemde sizin ellerinizden yemesi ayrı bir güzel ve anlamlı olur..

Ailemle yaşamıyor olsaydım kesinlikle yapardım mumlar felan çok güzel olurdu:KK43:

Askeriyenin kahvaltıları kötü olur canım polis okuluyla çok farkı yok evlere izne giderken erkek kız istisnasız ilk işim güzel bi kahvaltı diye sayıklardı :KK1: Kesinlikle güzel bir kahvaltıyla başlayabilirsin :)

Tmm ben netteyim aklına geldikçe bekliyorum :):)

Sabah siz sakin bir parka gidip güzel bir kahvaltı hazırlıyorsunuz sonra onu cagırıyorsunuz beraber kahvaltı yapıyorsunuz bu aklıma geldi :)
Cupcake yapabilirsiniz böyle çok tatlı pembe falan :)
Tanışma hikayenizi peri kızı falan şeklinde masal yazıp verebilirsiniz :)
Fotoğraflarınızın oldugu bir albüm hazırlayabilirsiniz yada her fotografınızın arkasına o gün fotoğraf çekilirken ne hissettiginizi yazabilirsiniz :)
Yılın sevgilisi oscar ödülü alabilirsiniz fiyatıda uygun :)
Hediyelerinizin yanında anahtar alabilirsiniz ikinizide hani şu kilitli gecirmeli falan ilerde anahtarlıgımız olur diye şirin bir not tutturursunuz üstüne :)

X