Çok sıkıldığımı kırmadan nasıl söylerim?

Konuşarak da anlamazşar gibi duruyor. Siz mesafeyi koyun bence eşinizi arasın saat başı.

Belli ki hayatları çok boş magazin izler gibi sizin evi takibe almışlar. :KK70: :cool:

Geçiştirici cümleler kur. Hiç detay verme. Napıyon iyiyiz. Eee ne yaptın yemek. Ee nereye gidiyon gezmeye😬😬😬
Valla süper yazmışsınız 😄

Ben mi çok fesatim ?
Ya da ger kafaliyim .
Bir arkadaşım buna benzer bir durumdan muzdaripti .Her gün 40 dakika kayinpederimle konuşuyorum.Ariyor diyordu .En son iş kucagima otur,yanağımi sık falan boyutuna geldi .Eş zaten inanılmaz pasif .Zaten pasif olmasa kayınpeder bu kadar ileri gidemezdi .Boşandilar sonunda zaten .

Bir kere gelin ve kayınpeder ne konuşur anlamıyorum her gün.Ben kendi babamla konuşacak konu bulamıyorum .Ben çok rahatsız olur ve yazmazdim.Zaman çok kötü .Aklıma farklı şeyler gelirdi ve benim bu durumda da geldi .Eşiniz ne diyor bu duruma .Her gün babası ile mesajlaşmanizi normal mi karsiliyor .Ben eşimle mesajlasmiyorum bazı günler .Bu istikrar ne ?Ne yazıyor ki?Bana çok tuhaf geldi .Eşiniz ne diyor bu duruma ?Bence o el atmalı bu konuya .

Herkes iyi niyetli de ben mi fesatim anlamadım.
Kimse de kayınpeder sapik mi dememiş
Ben çok gerildim okurken açıkçası
Günahını almak istemem ama iyiye yoracak da nesi var ?
Ben de aynısını yazdım .Benim de midem ağrıdi okurken .Sonra iyi niyetli mesajları görünce ben fesatim heralde dedim ama benim gibi düşünen de çıktı 😂😂

Evet yine fantastik bir konu, konu sahibi.

Sen eşinden ayrilmamişmiydin? Önce sorun annende, şimdi kp'erdemi? Evet arkadaşlar, yine fake diyorum. Bakin daha eylüldeki açtiği konuya

Sen eşinden ayrilmamişmiydin? Önce sorun annende, şimdi kp'erdemi? Evet arkadaşlar, yine fake diyorum. Bakin daha eylüldeki açtiği konuya

Ayy yine boşa 5 dakikam.gitti.Oturdum yazdım bir şeyler 🙂🙂

Ne fake i ya, aynı bu konunun içinde biri daha sordu annenize gitmediniz mi diye, tekrar geldiğimi nasıl olduğunu filan açıkladım. Uzun süredir buraya her şeyimi yazıyorum niye oturup uyduriyim ki siz de fake yazmadan önce bari bi açın önceki mesajlara dikkatlice bakın

Ben anneme de gittiğimde sıkıntı yaşadım ve dedim ki başımda aklı başında bir tane bile büyük yok hatta büyüklerim beni mahvetti dedim. Mahalleden filan da acıyan söyleyen olmuştu ne kayınvalidesi yardımcı oluyor çocuklarına ne annesi gibilerinden. Evet bana da böyle büyükler düştü ne yapabilirim ben de burda soruyorum siz olsanız ne yapardınız diye fikir istiyorum. Keşke yakından tanıyıp görseydiniz çok daha fazla sorunlarım oldu babam annem kayınvalidem kayınpederim hepsinden de çektim. Sizin başınıza gelmediği için anlayamıyorsunuz demek ki

:KK12:Ama bu çok yanlış. Burda yazdığımızdan ibaret değil ki hayat yeri geliyor 1 günde bile değişebiliyor.

Konu sahibi hikayelerden seçmeler mi yapıyor onu bilmiyorum ama burda milleti de yalan yanlış şeylerin başına topluyorsa o da çok yanlış. :KK20:

:KK12:Ama bu çok yanlış. Burda yazdığımızdan ibaret değil ki hayat yeri geliyor 1 günde bile değişebiliyor.

Konu sahibi hikayelerden seçmeler mi yapıyor onu bilmiyorum ama burda milleti de yalan yanlış şeylerin başına topluyorsa o da çok yanlış. :KK20:
Ya ben deli miyim işsiz miyim uyduriyim fazlası var eksiği yok sinirlerim geriliyor böyle 8lunca buraya yazmaktan soğuyorum

Okurken ben mi gerildim anlamadım. Aman dikkat et ablacığım bu devirde ne sapkınlıklar oluyor. Tamam çok iyi niyetli sapıkça bir hareketini görmedin ama belki de yanaşmak için iş arıyor nerden biliyoruz. Bu aralar telefona bakamıyorum de bişey uydur geri çek kendini

Okurken ben mi gerildim anlamadım. Aman dikkat et ablacığım bu devirde ne sapkınlıklar oluyor. Tamam çok iyi niyetli sapıkça bir hareketini görmedin ama belki de yanaşmak için iş arıyor nerden biliyoruz. Bu aralar telefona bakamıyorum de bişey uydur geri çek kendini
Ben hiç farklı bir bakışını veya davranışını sezmedim. Çok büyük ihtimalle de anlardım, insanların beden diline hatta en ufak mimik hareketine bile dikkat eden biriyim. Zaten baya sorunlar yaşadık ailesi yüzünden o yüzden en ufak şeyde bütün ailesiyle bağımı artık kopartırdım öyle bi sapıklık durumunda çünkü hafife alınacak, üstü örtülecek bir şey değil.bir daha kapılarını açmam eşim giderse gitsin. Allah o duruma düşürmesin ya. Bana karşı da, genel olarak ta çok düzgün o anlamda. Ama evdekilerle arası iyi değil, bütün ilgisi bizim üstümüzde. Eşim de onu hiç üzmemiş o yüzden en çok onu seviyor. Sürekli bizden haber almak istiyor bana da fenalık geldi bu halden. Bi kaç gündür de çoğunlukla cevap vermeyince dün kendi yazmış seni üzmüyorum değil mi diye. Ben de kırmadan söylemenin yolunu aradım burda.

Ben de aynısını yazdım .Benim de midem ağrıdi okurken .Sonra iyi niyetli mesajları görünce ben fesatim heralde dedim ama benim gibi düşünen de çıktı 😂😂
Konu sahibinin ne düşündüğü önemli Bİzden çok aslında 😓
Sonra bu olaylar niye yaşanıyor nasıl yaşanır ?
Niye yaşanmasın abi böyle iyi yanindan görmeye çalıştıkça, elbette günah almak istemiyorum da ya öyleyse 🤷

Ben de aynı düşündüm sizinle , hiç sevmem böyle cıvıklıkları . Kaynata sadece acil şeyler dışında arıyorsa sadece oğlunu arasın .

Konu sahibi açmayın telefonları , duymadım deyin , sonra da aramayı unuttum deyin . Ayrıca eşiniz yanınızdayken onun telefonundan birlikte arayın birkaç kez .
Benim kayınbabam iki buçuk yıllık evlilikte beni daha bir kez aradı ...
Kaynimin bile numarası yok o kadar abartmış derecede tedbirliyim

Benim kayınbabam iki buçuk yıllık evlilikte beni daha bir kez aradı ...
Kaynimin bile numarası yok o kadar abartmış derecede tedbirliyim
Ben de tedbirliyim kayınlarım hakkında, numaraları yok hiç konuşmayız ama kayınpederimden dediğim gibi art niyet sezmedim ve gerçek babam gibi geliyor kendisine de öyle söyledim, ama bu aralar aşırı fenalık geldi bu mesaj olayından onun için yazdım, bugün hiç yazmadı çok şükür dün dedim telefondan bunalıyorum diye

O zaman da her akşam yazar onu yapmasını da istemiyorum. Keşke bıraksa benden beklese haftada bir filan ararım mesajlaşmaktan dehşet sıkıldım
ne diyim, haklısınız bence sıkılmakta... Bilemiyorum ki, bazen de en iyi çözüm en direk çözüm oluyor. belki de direk söylemek lazım sıkıldım değil de meşgul oluyorum ben gerektiği zaman seni ararıms ağol gibi

Sağlıklı yorum yapabilmek için sayfaları okudum. Insan kötü niyetli birini gerçekten hissediyor o kısmı eledik hoş zaten hıssınız olsa en başta farklı olarak rahatsız olduğunuzu yazardınız. Şimdi çok haklısınız, aslında ortada kötü yok düşünememek var. Bende siizn gibiyim yarın öbur gün ölüm var diye vicdan yaparım ve eminim böyle bir büyüğün eksikliği fazlaca hissedilir. Ama denge çok önemli bişey bence de Hiç kırmayın çünkü sizden anlaldğım kadarıyla bozsanız siz daha üzüleceksiniz hiç değmez kalp kırmaya. Ben olsam diyorum ki defalarca denemişsiniz ama baba, çocuklardan fırsatım olmuyor ayrıca elimde telefon olunca çocuklar da oynamak istiyor o sebeple çok alamıyorum deyin sonra5 mesaja 1 mesaj donun azala azala bir olmasa 2 olmasa 3 illa anlayacak insanlar. Hemde kalp kırmamış olursunuz. Allah sizdenrazı olsun ki ne güzel anlatmissiniz nasıl olduklarını bu zamanda insanların hakkını veren o kadar az ki. Bazen böyle büyükleri görünce acaba diyorum bende böyle olur muyum e tabi kim olsa ben yapmam der. Ama bu yaşımızda bu akıl.o zaman sağlıklı bakıcaz mi acaba. Allah kolaylık versin arkadşım

Kötü niyetli olmadığına eminseniz arada bir görüldü atın, geç cevap verin git gide azalsın.

X