Çok ÜZGÜNÜM

Evet cinsellik de bir ihtiyaçtır ama ortada hayati bir olay varsa ve bunu insanın canı ciğeri evladı yaşıyorsa insan yemek içmekten kesilir ağzının eski tadı kalmaz zaten. Belki hanımefendinin eşinin yaşadığı da böyle birşey. Stresin herkesin üzerindeki etkisi farklıdır. Her insanın üzüntüyü hissetme dışa vurma biçimi farklıdır. Empati yapınca iki tarafın da kendince haklı olduğunu düşünüyorum ben

Eşi çocuktan önce de böyleydi ama.

Yani diyorsunuz ki hep derbeder olun. Birbirinizi kedi köpek gibi yiyin. Aranızdaki tüm iletişimi koparın... Arkadaşlar ben durumu anlatamıyorum heralde bende sorun var haklısınız.

Hayır ben böyle bişey kastetmedim. Yazdığımdan hep derbeder olun birbirinizi yeyin çıkarımını nasıl yaptınız ki? Ben size hak veriyorum zaten çoğu konuda haklısınız ama biraz gaza geliyorsunuz gibi geldi bana sadece. Acele kararlar vermemek lazım böyle ani duygu değişimlerinin olduğu olaylarda. Ben sizin birbirinizi anlayıp çözebileceğinizi hissettiğim için böyle söylüyorum. Daha önce konularınıza hiç yorum yapmadım ama gördükçe okuyup takip ettim, bana geçen his bu oldu. İnşallah evladınız bir an önce sağlığına kavuşur, siz de geleceğiniz için en sağlıklı kararı verirsiniz..

Yani diyorsunuz ki hep derbeder olun. Birbirinizi kedi köpek gibi yiyin. Aranızdaki tüm iletişimi koparın... Arkadaşlar ben durumu anlatamıyorum heralde bende sorun var haklısınız.

Şimdi şöyle, çocuğunuzun teşhisi dün konulmuş olsa ve siz seks seks deseniz bende bir düşünürdüm. Ama bebek 5 aylık sanırım. Bu hastalıkla adapte olup şok evresinden kabullenme evresine doğru geçiş yapmanız gerekiyor ve siz de bu süreci normal yürütüyorsunuz.

Kimse çocuğun hasta temizlik yapma demez, yemek yeme demez, gülümseme demez, alışveriş yapma demez. Hatta derler ki çık bi kahve iç kendini toparla. Ama konu seks olunca çıldırıyoruz. Evladı hasta anne nasıl seks yapar diye düşünmek nasıl bir mantık ben anlamıyorum.

Cinnet by konuyu görünce geriye dönüp tüm konularını okudum. Özellikle doğum sancısı çekerken açtığın konuda takıldım. Bi şekilde bu hastalık sizin imtihanınız olmuş ama ben inanıyorum ki kuzunun çok güçlü bir annesi var. Teknoloji ve tıp gerçekten ilerledi. Evet ilk yıllar zorlu geçecek ama atlatacak. Kuzenimin çocuğu da kalbinde delik ile doğdu. 10 yıl önceydi. Üstelik çok acil ameliyata aldılar. Şu an nurtopu gibi bir çocuk.

Sen güçlü ol, bebiş de gücünü senden alsın.

C CiNNET NUR benim yakın akrabam kızının sakat olmasını 1 yıldır anca hazmetti. Annesi hemen kabullendi ama baba dağıldı resmen bir sürü rahatsızlığı patlak verdi ..... Sanırım bazı modeller zayıf noktada daha da çöküyor.

Şimdi şöyle, çocuğunuzun teşhisi dün konulmuş olsa ve siz seks seks deseniz bende bir düşünürdüm. Ama bebek 5 aylık sanırım. Bu hastalıkla adapte olup şok evresinden kabullenme evresine doğru geçiş yapmanız gerekiyor ve siz de bu süreci normal yürütüyorsunuz.

Kimse çocuğun hasta temizlik yapma demez, yemek yeme demez, gülümseme demez, alışveriş yapma demez. Hatta derler ki çık bi kahve iç kendini toparla. Ama konu seks olunca çıldırıyoruz. Evladı hasta anne nasıl seks yapar diye düşünmek nasıl bir mantık ben anlamıyorum.

Cinnet by konuyu görünce geriye dönüp tüm konularını okudum. Özellikle doğum sancısı çekerken açtığın konuda takıldım. Bi şekilde bu hastalık sizin imtihanınız olmuş ama ben inanıyorum ki kuzunun çok güçlü bir annesi var. Teknoloji ve tıp gerçekten ilerledi. Evet ilk yıllar zorlu geçecek ama atlatacak. Kuzenimin çocuğu da kalbinde delik ile doğdu. 10 yıl önceydi. Üstelik çok acil ameliyata aldılar. Şu an nurtopu gibi bir çocuk.

Sen güçlü ol, bebiş de gücünü senden alsın.
benim yerime gereken açıklamayı yaptığın için teşekkür ederim. işte tam da böyle düşünüyorum ama seks deyince millet cin çarpmış gibi davranıyor.
belki de ben böyle unutmak istiyorum, belki ben böyle stres atıyorum, belki aradığım ilgi budur, eşimle bir bütün olmak istiyorum.
yani evet artık kabullendik ve bu durum bizim aramızdaki tüm iletişimi kopardı. toparlamamız gerekiyordu.

çoğu şey normalleşirken özellikle eşimin hayatında cinsellik konusunun havada kalmasını tabiki kabullenemezdim.

Eşi çocuktan önce de böyleydi ama.

O kısmı farketmedim, hamilelikten itibaren böyle olduğunu anlamıştım. Hamilelikte erkeklere bir haller oluyor genelde az buçuk bende yaşadım bunu anlıyorum sadece hamilelikte oluyorsa geçici bir süreç olduğunu düşünüyorum. Sonrası için aynı şeyi söyleyemem tabi. Öyleyse konu sahibi haklı ama şuan bebek için birbirlerine bebeklerinin de onlara ihtiyaçları var, o yüzden verilecek karar ertelenebilir belki bir müddet diye düşünüyorum

C CiNNET NUR benim yakın akrabam kızının sakat olmasını 1 yıldır anca hazmetti. Annesi hemen kabullendi ama baba dağıldı resmen bir sürü rahatsızlığı patlak verdi ..... Sanırım bazı modeller zayıf noktada daha da çöküyor.
Canım mecburuz kabullenmek zorundayız. Kabulleniyorum diye evladımın özel olduğunu unutuyor muyum ? hayır. Ama bu gerçekle yaşamak zorundayız. Çünkü benim kızım hep özel kalacak.
Bir tarafı yaparken bir tarafı yıkıyoruz. Olmuyor...
Cinsellik evliliğin temeli bence. Bizim temelimiz yıkılmış ve inanki aramızdaki iletişimi her türlü etkiliyor.
Saçma sapan kavgalarımızın çoğu da bu yüzden çıkıyor.

Canım önceki konunu biliyorum.. Ben de konuş demiştim. Bundan sonraki yolda artık senin için önemli olan kızın.. Kocanı biraz kendisiyle bırak.. Ne hali varsa görsün belki Aklı başına gelir. Kızının tabi ki etkisi var sen Annesin tabiki öncelikle sen daha çok üzülüp yıpranmışsındır, üzülmüşsündür. Maalesef erkekler, kadınlar gibi güçlü olmayabiliyor bu taa ki en başından baba olucağını duydukları zamana kadarki süreyi dahil ediyorum.. korkak oluyorlar, düşünemiyebiliyorlar ve agresif olabiliyorlar.. Aynı şekilde eşin Şaşırmış durumda ne yaptığını bilmiyor. Burda ayrılın demiyorum bile çünkü ayrılsanız dahi bu sefer ortada kızın var, herşey dahada kötüleşir.. en iyisi zamana bırakman canım.. Allah şifa versin inşallah.. Kızın sağlığına kavuşur inşallah. Hakkınızda Hayırlısı neyse o olsun.

Canım önceki konunu biliyorum.. Ben de konuş demiştim. Bundan sonraki yolda artık senin için önemli olan kızın.. Kocanı biraz kendisiyle bırak.. Ne hali varsa görsün belki Aklı başına gelir. Kızının tabi ki etkisi var sen Annesin tabiki öncelikle sen daha çok üzülüp yıpranmışsındır, üzülmüşsündür. Maalesef erkekler, kadınlar gibi güçlü olmayabiliyor bu taa ki en başından baba olucağını duydukları zamana kadarki süreyi dahil ediyorum.. korkak oluyorlar, düşünemiyebiliyorlar ve agresif olabiliyorlar.. Aynı şekilde eşin Şaşırmış durumda ne yaptığını bilmiyor. Burda ayrılın demiyorum bile çünkü ayrılsanız dahi bu sefer ortada kızın var, herşey dahada kötüleşir.. en iyisi zamana bırakman canım.. Allah şifa versin inşallah.. Kızın sağlığına kavuşur inşallah. Hakkınızda Hayırlısı neyse o olsun.
Konudaki herkesin ortak düşüncesi bu. Kesinlikle dikkate alıyorum almaya da devam edeceğim.
Teşekkür ederim ❤️

Erkek kısmı bu zor günlerde genelde kadınların yanında olmuyor durumu idrak ediyor ama çok geç siz de hemen kestirip atmayın çocuğun hastalığı, stres, para sorunu
Stresi yönetmek zor
Biraz sabırlı olun

Merhaba. Konunu okumuştum ama önceki konularını okumadan yorum yapmayayım dedim. Bence karakter olarak biraz fevri birisin. Hızlı şekilde parliyorsun Bilmem doğru analiz edebildim mi

Eşinin hamilelikten önce de bu tarz durumları varmış bu kadar olmasa da. Yani aşırı istekli her gün yapalım diyen biri değilmiş. Sen istekli olmakta haklısın ama o da isteksiz olmakta haksız mı ? Bunu baskasinin penceresinden düşünmeye calis. Yorumlarında ben kabul edemiyorum, ben stresimi böyle atıyorum yazıyorsun. Ama o da stresini birşey yapmayarak atıyor olabilir sen kendin gibi olmasını beklememelisin. Olaya başka örnek koyalım mesela bamya yemeğini kimisi çok sever bazısı pek sevmez arada yer ama sürekli yemek de istemez. Her gun illa bamya ye derseler de iyice soğur. Bu da böyle birşey olabilir.

Çocuğun rahatsızlığı esindeki isteksizliği fazlaca tetiklemis olabilir bazı insanlar kafası çok rahat olunca canı isteyebiliyor. Bende öyleyim canım sıkılır moralim bozulursa uyumak isterim. Doğum yaptıktan sonra 1.5 sene yatak hayatımız düzene girmedi. Yine oluyordu ama araya aylar da giriyordu eşim önce senin gibi yanaşmak istedi bende sürekli isteksizlik üşengeçlik oldukça o da kendini çekti önceleri söylendi alınganlık yaptı sonras kendi halime bıraktı. Eşim ustume düştükce uzaklaştım ne zaman beni rahat birkti baya da süre geçti ben düzelmeye başladım. eşinin de zamana ihtiyacı olabilir. Ama düzeldikten sonra yine gün aşırı olmayabilir onun bu konudaki isteği hevesi sana göre daha az demek ki neden eşit istemeniz gerekiyor ki bu insanın yapısı. Hemen patlaman yanlıştı ve bu konuda baskı kurmak insanı daha fazla soğutan bisey. Benim eşim söyle bir cümleler.kuruyordu kadınlık görevini yapmiyosun. O kadar sinir oldum ki böyle deyince bir şey yapasim geliyorsa da araya bir iki ay daha giriyordu bence bu görev filan değil iki insanın aynı anda istemesi ile paylaşacağı güzel bir sevgi gösterme yöntemi. bence bu sebepten evliliği bitirmek biraz erken ve aceleci

Son düzenleme:
Benim yaşadıklarım hep düzeltilebilecek düzeyde her evlilikte olabilecek şeylerdi. Öyle bir anlatmışsınız ki görende şiddet görüyordum hakaret duyuyordum sevilmiyordum hor görülüyordum falan zannedecek. Allah aşkına yorum yapmak için yorum yapmayalım rica ediyorum
Of ne saçmasınız ya, ne yapayım ben şimdi yazdıklarınızın dökümünü mü çıkarayım?
Haklısınız evet aldatılma şüphesi, başka kadınların telefon nolarının görüntü olarak alınması, cinsellik azlığı falan hep her evlilikte olabilecek şeyler. Ne yaparsanız yapın bana ne? Bana faydası ne zararı ne...

Allah kuzuya bol bol şifa versin sağlığına kavuşsun inş.
önemli olan şimdilik bu. ailede kavga gürültü de olur boşanma devam etme de olur. siz kuzuya yoğunlaşın ona moral verin keyifli vakit geçirtin. gerisi çok da önemli değil

Of ne saçmasınız ya, ne yapayım ben şimdi yazdıklarınızın dökümünü mü çıkarayım?
Haklısınız evet aldatılma şüphesi, başka kadınların telefon nolarının görüntü olarak alınması, cinsellik azlığı falan hep her evlilikte olabilecek şeyler. Ne yaparsanız yapın bana ne? Bana faydası ne zararı ne...
Şimdi sana karşılık versem polemiğe girmiş olacağım. En iyisi şikayet edip içimi rahatlatayım kibsin

Merhaba. Konunu okumuştum ama önceki konularını okumadan yorum yapmayayım dedim. Bence karakter olarak biraz fevri birisin. Hızlı şekilde parliyorsun Bilmem doğru analiz edebildim mi

Eşinin hamilelikten önce de bu tarz durumları varmış bu kadar olmasa da. Yani aşırı istekli her gün yapalım diyen biri değilmiş. Sen istekli olmakta haklısın ama o da isteksiz olmakta haksız mı ? Bunu baskasinin penceresinden düşünmeye calis. Yorumlarında ben kabul edemiyorum, ben stresimi böyle atıyorum yazıyorsun. Ama o da stresini birşey yapmayarak atıyor olabilir sen kendin gibi olmasını beklememelisin. Olaya başka örnek koyalım mesela bamya yemeğini kimisi çok sever bazısı pek sevmez arada yer ama sürekli yemek de istemez. Her gun illa bamya ye derseler de iyice soğur. Bu da böyle birşey olabilir.

Çocuğun rahatsızlığı esindeki isteksizliği fazlaca tetiklemis olabilir bazı insanlar kafası çok rahat olunca canı isteyebiliyor. Bende öyleyim canım sıkılır moralim bozulursa uyumak isterim. Doğum yaptıktan sonra 1.5 sene yatak hayatımız düzene girmedi. Yine oluyordu ama araya aylar da giriyordu eşim önce senin gibi yanaşmak istedi bende sürekli isteksizlik üşengeçlik oldukça o da kendini çekti önceleri söylendi alınganlık yaptı sonras kendi halime bıraktı. Eşim ustume düştükce uzaklaştım ne zaman beni rahat birkti baya da süre geçti ben düzelmeye başladım. eşinin de zamana ihtiyacı olabilir. Ama düzeldikten sonra yine gün aşırı olmayabilir onun bu konudaki isteği hevesi sana göre daha az demek ki neden eşit istemeniz gerekiyor ki bu insanın yapısı. Hemen patlaman yanlıştı ve bu konuda baskı kurmak insanı daha fazla soğutan bisey. Benim eşim söyle bir cümleler.kuruyordu kadınlık görevini yapmiyosun. O kadar sinir oldum ki böyle deyince bir şey yapasim geliyorsa da araya bir iki ay daha giriyordu bence bu görev filan değil iki insanın aynı anda istemesi ile paylaşacağı güzel bir sevgi gösterme yöntemi. bence bu sebepten evliliği bitirmek biraz erken ve aceleci
Teşekkür ederim yorumunuz için 🙏🏻🌻

Bebeğinle ilgili seni takipteyim, inşallah şifasını bulacak kuzun. Bu zor günler geçecek.
Herkesin kriz yönetme şekli aynı değil. Bizim anne yüreğimiz daha yufka, daha çok yanarız ama daha güçlüyüzdür.
Yaşadığınız durumun zorluğu, eş ailesinin tavırları derken yıpranmamanız tuhaf olurdu emin ol. Düşün ki sağlıklı bir bebeğe sahip olan çiftlerin bile adapte oalna kadar evliliği ilk zamanlarda çalkalanıyor.

Değişim için sıkıntı şart, çünkü hiç kimse hayatı güllük gülüstanlıkken buna ihtiyaç duymaz. Buna içselliğimiz, ilişkilerimiz, iş hayatımız hepsi dahil. Depremler olmadan taşlar yerine oturmaz, diye bir söz var. İnan bunu kendi hayatımda da başkalarının hayatında da gözlemledim ve doğruluğuna inanırım. Şu an yaşadıkların seni yada ilişkini (eğer doğru kişiyse) daha sağlamlaştıracak yada koparacak. Yaşadığın sıkıntılara bu bilinçle baktığında daha güçlü atlatabiliyorsun, her şey bittiğinde ortaya çıkan sen bir daha eski sen olmuyor. Kuantumla ilgili bir şeyler okumanı tavsiye ederim.

Şu anda kuzuna odaklan, eşinle çatışma. Çünkü ona cevap hakkı doğuruyorsun, durup düşünmesine, doğruyu/hatasını bulup iyileştirmesine izin vermiyorsun. Kırgınlığını anlasın, vazgeçilmez olmadığının idrakına varsın bir tokat yesin yani. Bizim sonunu baştan gördüğümüz olayları, erkekler tecrübe ederek idrak edebilirler. Bırak tecrübe etsin, bir şeylerin değişmesi gerektiğine kendisi ikna olup harekete geçsin.

Ha bazısı kaz kafalıdır bir türlü anlamaz, o zaman yol verirsin sende.

Bebeğinle ilgili seni takipteyim, inşallah şifasını bulacak kuzun. Bu zor günler geçecek.
Herkesin kriz yönetme şekli aynı değil. Bizim anne yüreğimiz daha yufka, daha çok yanarız ama daha güçlüyüzdür.
Yaşadığınız durumun zorluğu, eş ailesinin tavırları derken yıpranmamanız tuhaf olurdu emin ol. Düşün ki sağlıklı bir bebeğe sahip olan çiftlerin bile adapte oalna kadar evliliği ilk zamanlarda çalkalanıyor.

Değişim için sıkıntı şart, çünkü hiç kimse hayatı güllük gülüstanlıkken buna ihtiyaç duymaz. Buna içselliğimiz, ilişkilerimiz, iş hayatımız hepsi dahil. Depremler olmadan taşlar yerine oturmaz, diye bir söz var. İnan bunu kendi hayatımda da başkalarının hayatında da gözlemledim ve doğruluğuna inanırım. Şu an yaşadıkların seni yada ilişkini (eğer doğru kişiyse) daha sağlamlaştıracak yada koparacak. Yaşadığın sıkıntılara bu bilinçle baktığında daha güçlü atlatabiliyorsun, her şey bittiğinde ortaya çıkan sen bir daha eski sen olmuyor. Kuantumla ilgili bir şeyler okumanı tavsiye ederim.

Şu anda kuzuna odaklan, eşinle çatışma. Çünkü ona cevap hakkı doğuruyorsun, durup düşünmesine, doğruyu/hatasını bulup iyileştirmesine izin vermiyorsun. Kırgınlığını anlasın, vazgeçilmez olmadığının idrakına varsın bir tokat yesin yani. Bizim sonunu baştan gördüğümüz olayları, erkekler tecrübe ederek idrak edebilirler. Bırak tecrübe etsin, bir şeylerin değişmesi gerektiğine kendisi ikna olup harekete geçsin.

Ha bazısı kaz kafalıdır bir türlü anlamaz, o zaman yol verirsin sende.
Konuma yorum yazanların ortak düşüncesi neredeyse böyle. Konuyu bir sinir harbiyle yazdım ama kendi kendime oturup sonrada burada yazılanları okuduktan sonra tam da dediğin gibi düşünüyorum.
Şuan kızımı iyileştirme odaklı devam etmek istiyorum. O günden beri eşim bir şeyleri düzeltmek için uğraşıyor şuan görmezden geliyorum...

çünkü bizim ilişkimizle alakalı uğraşacak psikoloji kalmadı. bir kaç gün sonra kızım ameliyat olabilir... benim evliliğimi baltalamam kızıma büyük darbe olurdu.

yorum için teşekkür ederim. evliliğimden ve benden ziyade kızıma çok dua edin olur mu ? ❣️🌻

Konuma yorum yazanların ortak düşüncesi neredeyse böyle. Konuyu bir sinir harbiyle yazdım ama kendi kendime oturup sonrada burada yazılanları okuduktan sonra tam da dediğin gibi düşünüyorum.
Şuan kızımı iyileştirme odaklı devam etmek istiyorum. O günden beri eşim bir şeyleri düzeltmek için uğraşıyor şuan görmezden geliyorum...

çünkü bizim ilişkimizle alakalı uğraşacak psikoloji kalmadı. bir kaç gün sonra kızım ameliyat olabilir... benim evliliğimi baltalamam kızıma büyük darbe olurdu.

yorum için teşekkür ederim. evliliğimden ve benden ziyade kızıma çok dua edin olur mu ? ❣🌻

Etmez olur muyum, burada annelik duygusunu yaşayan, iliklerine kadar hisseden her kadın seninle empati kurabiliyordur. Ve inan kızınla ilgili her yazında, içinden Allah'a dua ediyordur.
Yoğun bakım kapılarında ki endişeli bekleyişide bilirim, evlat için olan korkularıda. Rabbim bebeğine şifa, babası ve sanada güç versin.

sakat değil engelli
ayrıca çocukta bildiğim kadarıyla bedeni bir engeli yok ve inş o kalp hastalığıda gececek

Ya zamanınızdan ayırıp bu kadar özenli ve kırıcı olmadan tane tane yazdığınız için çok teşekkür ederim. Psikiyatriye giderken kendinizde anlamadan psikiyatrist gibi olmuşsunuz. Şu konuşmalarla biraz onu sezinledim.

Ruhumu okşadınız İnan’ın. Yazdığınız yorumlar o kadar güzel ki. Ne bir eksik ne bir fazla bu güzel üslubunuz için de ayriyeten teşekkür ederim.
Bu kadar özenle yazılıp sunulmuş fikirleri elbette dikkate alacağım. Bu konunun en iç açıcı yorumuydu diyebilirim...
Dediğiniz gibi belki de bu süreç bizi böyle yaptı. Hamileliğim de fazla rahat geçti sayılmazdı zaten.
Tavsiyelerinize ihtiyacım olacak yine :dua:
Ben teşekkür ediyorum güzel sözleriniz için 🥰 Biraz geç yazabildim, kusura bakmayın. Eşim rahatsızlanıp birkaç gündür evde kaldığı İçin rahat oturup mesaj yazamadım, konuyu takip etsem de.

Bu stresli süreçte, sizi biraz rahatlatabildiysem ne mutlu bana. Fakat anlattıklarınıza dışarıdan baktığımda, gerçekten gördüğüm bunlar.

önceki konunuza da baktım, gayet hayat dolu ve güçlü bir kadınsınız aslında.bu süreçte Evliliğinizi de dik tutmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi yıkılmaya bırakmıyorsunuz. Ve bu çok pozitif bir özellik.

ama erkekler genelde bunu göremezler. Kendi hayatımdan gördüğüm erkekler sıkıntılar karşısında bizim kadar güçlü değiller. Güçlü görünmeye çalışıyorlar yalnızca. Ya İçlerine gömülüyor, ya da hırçınlaşıyorlar, duygularını Kendilerinden bile saklamaya çalışıyorken.

eşinizin Ve evliliğinizin öncesinde nasıl olduğuNu bilmiyorum tabi. Belki gerçekten kötü bir eştir. Ama bu 5 ayda yaşadıklarınız yüzünden evliliğinizi yargılayıp boşanma kararı almak haksızlık olur. Ki zaten hamilelik döneminiz de çok rahat geçmemiş.

kavgalar, aile sebepli sorunlar her evlilikte var. Bunlar gayet aşabileceğiniz sorunlardı belki de normalde. ama hastalık sebebiyle çok gözünüzde büyümüş de olabilir. Tabiri caizse, siz şu anda en küçük çatlakların bile uçuruma dönüşebileceği bir zamandasınız.

eşinizin barışmaya çalışması çok olumlu bir şey. Bu sorunları örtbas etmek değil, şu anda en mantıklı şeyi yapmak. El ele tutuşmak.

bu tabloyu ben kuzenimde de gördüm en son. Bir kaç sene önce 6 aylık bebeklerini ameliyathaneye sedye üzerinde gönderdiler ve birbirlerine sarıldılar. Şimdi o kız kocaman oldu, okula gidiyor. herkesten çok o ikiniz taşıyorsunuz aynı hisleri ve endişeyi.

cinsellik hal ve şartlardan etkilenen bir şey. Siz başlattığınızda eşiniz devam ettiriyorsa ne güzel :) Sorun yok bence burda. Gayet başlatın bence, hiç gocunmayın bundan.

başka bir konu vardı mesela, eşi Çok iyi ama cinsellik Konusunda tamamen uzak Senelerdir. İşte bu bir ayrılık sebebi, sizinkinden farklı olarak.

pek çok kişi buradan Eylül e dua ediyor. Sevinçli haberlerinizi bekliyoruz.

Son düzenleme:
X