Çok üzülüyorum,napayım sizce?

eesinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
320
93
Arkadaşlar çok üzülüyorum,sözüm olcaktı sevgilimle.3 yıldır beraberdik biraz zor biri baya idare ettim onu baya da aslında ezdirdim kendimi.Neyse ama iyi biriydi biraz ben şımartmıştım onu sanırım.Aileler tanıştı etti onun ailesi beni aşırı seviyordu çok acele olsun isted herşey benim ailemde ben vermeye biraz zorlandı aşırı bağlı bana diye neyse en ailemle de çok kavgalar ettik.Sevgilimde bu süreçte ailesiyle arada kaldı ona da ailesi ne zaman gitcek istemeye diye diye delirttiler onu.Hatta dedim bak sakin olalım yanımda çok iyi eve gidince deliriyordu ben kafayı yicem herkes bana noldu diyor dedi dedi bana saydırırdı kavga ederdi benle bende hep onu sakinleştirmeye çalışır sabretmemiz gerektiğini söylerdim ama işte.Hep kavga eder beni engellerdi hep..Düşünün ona ulaşmaya çalışırdım erkek gibi o da kız gibiydi baya ugrastım bide hem seviyordum hem ona çok emek verdim hem de kıyamadım 3 yıla..Ama o kavga etti benle hep..O da haklı ama her nasibin vakti vardır birbirimize destek olalım dedim ona bu süreçte ama işte.Engellerdi beni zorla barışırdık ama hemen yumuşardı yanımda.Gene kavga etti bide ağır konuştu çok benle her gün ağlıyorum her gün..Zorla görüşmeye gittik ben ugrastım da oldu.Ordan sonra konusmadık gene ben eskiden hep yazardım bu sefer hiç yazmadım aramadım sormadım.Dediki ben seni daha engellemem yazmadıgım etmediğim halde beni görüşmeden 3 gün sonra bianda engelledi 4-5 gündür öyle whtsptan engelledi.Bunu hep yapıyordu gene tepkisiz kaldım aramadım sormadım gene ama çok canım acıyor ya.Ailemde beni takmadı.Sonra dedim fal baktırıcam ilk defa ,baktırdım direk adam bana soru sormadan anlattı ilişkimi herşeyi sonra yakın zamanda şöyle olcak sen adım atma dedi ona.Hatta tarih bile verdi ama varya deliriyorum meraktan.Ya ben napayım bu adama ben tepkisiz kaldım aramıyor sormuyorum ailesi akrabalarıda benim aileme kızmış uzattılar işi demiş falan ama babamların bundan haberi yok..Napıcam şimdi?Nolur bu pişman olurmu çok ağır konustu ya özlermi zamanla ben başedemiyorum artık kalbim ağrıyor resmen..Ve anneside kendi de dahil olmak üzere hep bana derdi beni bi sen çekersin böyle derdi.

Arkadaşlar çok üzülüyorum,sözüm olcaktı sevgilimle.3 yıldır beraberdik biraz zor biri baya idare ettim onu baya da aslında ezdirdim kendimi.Neyse ama iyi biriydi biraz ben şımartmıştım onu sanırım.Aileler tanıştı etti onun ailesi beni aşırı seviyordu çok acele olsun isted herşey benim ailemde ben vermeye biraz zorlandı aşırı bağlı bana diye neyse en ailemle de çok kavgalar ettik.Sevgilimde bu süreçte ailesiyle arada kaldı ona da ailesi ne zaman gitcek istemeye diye diye delirttiler onu.Hatta dedim bak sakin olalım yanımda çok iyi eve gidince deliriyordu ben kafayı yicem herkes bana noldu diyor dedi dedi bana saydırırdı kavga ederdi benle bende hep onu sakinleştirmeye çalışır sabretmemiz gerektiğini söylerdim ama işte.Hep kavga eder beni engellerdi hep..Düşünün ona ulaşmaya çalışırdım erkek gibi o da kız gibiydi baya ugrastım bide hem seviyordum hem ona çok emek verdim hem de kıyamadım 3 yıla..Ama o kavga etti benle hep..O da haklı ama her nasibin vakti vardır birbirimize destek olalım dedim ona bu süreçte ama işte.Engellerdi beni zorla barışırdık ama hemen yumuşardı yanımda.Gene kavga etti bide ağır konuştu çok benle her gün ağlıyorum her gün..Zorla görüşmeye gittik ben ugrastım da oldu.Ordan sonra konusmadık gene ben eskiden hep yazardım bu sefer hiç yazmadım aramadım sormadım.Dediki ben seni daha engellemem yazmadıgım etmediğim halde beni görüşmeden 3 gün sonra bianda engelledi 4-5 gündür öyle whtsptan engelledi.Bunu hep yapıyordu gene tepkisiz kaldım aramadım sormadım gene ama çok canım acıyor ya.Ailemde beni takmadı.Sonra dedim fal baktırıcam ilk defa ,baktırdım direk adam bana soru sormadan anlattı ilişkimi herşeyi sonra yakın zamanda şöyle olcak sen adım atma dedi ona.Hatta tarih bile verdi ama varya deliriyorum meraktan.Ya ben napayım bu adama ben tepkisiz kaldım aramıyor sormuyorum ailesi akrabalarıda benim aileme kızmış uzattılar işi demiş falan ama babamların bundan haberi yok..Napıcam şimdi?Nolur bu pişman olurmu çok ağır konustu ya özlermi zamanla ben başedemiyorum artık kalbim ağrıyor resmen..Ve anneside kendi de dahil olmak üzere hep bana derdi beni bi sen çekersin böyle derdi.
Peki Ömür boyu cekebileceginize emin misiniz ? Buna inaniyor musunuz ?

Peki Ömür boyu cekebileceginize emin misiniz ? Buna inaniyor musunuz ?
İşte yanyana cok iyiyiz bide gercekten her bayanın çekecegi insan değil,ben onu bebek gibi severdim cocuk olur ya öyle alırdım konusurdum onla hemen ikna olurdu.Bilmiyorum ki sonradan ne olur beni seviyordu diyordum bide baştan beri baya değişti ilk başta daha zordu baya baya yonttum aslında onu.Ama işte çok canım acıyor ya engellemicem dedi eskiden ben deli gibi arıyordum üstüme cok geldin özlüyordum gene üstüme geldin dedi,şimdi bıraktım çarşamba görüşmüştük en son seviyeliydik tabi gene benim zorumla iknamla anca oldu sonra ordan sonra dedim kendime asla arayıp sorma bianda engelledi bişey yapmadıgım halde,ben tepkisiz kaldım tabiki ama ona bell etmiyorum aslında deliriyorum..Teyzesi annesi telimi silmemiş ama neden sence?Durum paylaşıyolar görüyorum,bide teyzesi geçen bana mesaj etti bayanlara özgü bi mesajdı demekki banada bilhassa gönderdi o mesajı ne bileyim pişman olurmu sence

İşte yanyana cok iyiyiz bide gercekten her bayanın çekecegi insan değil,ben onu bebek gibi severdim cocuk olur ya öyle alırdım konusurdum onla hemen ikna olurdu.Bilmiyorum ki sonradan ne olur beni seviyordu diyordum bide baştan beri baya değişti ilk başta daha zordu baya baya yonttum aslında onu.Ama işte çok canım acıyor ya engellemicem dedi eskiden ben deli gibi arıyordum üstüme cok geldin özlüyordum gene üstüme geldin dedi,şimdi bıraktım çarşamba görüşmüştük en son seviyeliydik tabi gene benim zorumla iknamla anca oldu sonra ordan sonra dedim kendime asla arayıp sorma bianda engelledi bişey yapmadıgım halde,ben tepkisiz kaldım tabiki ama ona bell etmiyorum aslında deliriyorum..Teyzesi annesi telimi silmemiş ama neden sence?Durum paylaşıyolar görüyorum,bide teyzesi geçen bana mesaj etti bayanlara özgü bi mesajdı demekki banada bilhassa gönderdi o mesajı ne bileyim pişman olurmu sence
Durumunuz biraz karışık anladigim kadariyla ama iyi düsünün derim bir Ömür böyle acabalarla nedenlerle gecer mi bilemedim ..

Durumunuz biraz karışık anladigim kadariyla ama iyi düsünün derim bir Ömür böyle acabalarla nedenlerle gecer mi bilemedim ..
Baya karışık aslında bayaa..Benim ailemin bunlardan haberi yok köydeler bastı gittiler köye beni dinlemeden sözüm olcaktı oysaki ,erkek arkadasım da bunaldı ailesinden herşeyden öyle engelledimdurdu beni bu süreçte gercekten delirtti benide kendinide,ne kadar çabaladıysam da ters tepti sonra gene bianda hiç yazmadıgım halde engelledi beni şoka girdim gene,eskiden hep yazardım ederdim kavga ederdi benle şimdş üstünede gitmiyorum sizce dönermi

Niye bunun kahrını çekiyorsun seviyorsun diyemi böyle sevgi olmaz kendini ezdirmissin bundan sonra ezdirme bağrii bırak kendi kafasını yaşasın sende artık önüne bak derim 3 senede harptan çıkmışa dönmüşsün 3 sene sonra ne olur Allah bilir :KK70::110::bicak:

Ya bırak dönmesin....çok yorucu bir ilişki....insan sevdigiyle güzel şeyler paylaşmalı, resmen gerilim dolu hem ailenin baskısı hem çocuğun agresif tavırlari ....okurken yoruldum. Beraber gülebildiğiniz ortak hayaller kurabildiginiz iyimser insanlarla birlikte olun. Hayatı çekilmez kılar bu tipler....

sal ipini gitsin bir defa geliyoruz şu hayata ,değmez.
unutamıyorum ama işte..Hala teyzesi annesi whtsptan durumlarıma bakıyor ama 2 aydır annesiyle hiç konusmadık ama bakıyorlar hala bende görüyorum durumlarını.Ayrıldıgım kişiylede 1 ay önce bi kavga etmiştik engellemişti beni whtsaptan öyle gene.numaramı değişcem falan demişti ama değişmemiş hala ayrıldıgım kişi.Ama çok kötü oluyorum ya,iyi zamanarımız cok ama bekler ya insan sevdiğini,ama delirmiş gibiydi işte evdekilerde baskı yapmıs cok ona,ama ne annesi ne teyzesi demedi kızım nasılsın beni biliyorlar da o kadar ağrıma gitti ki..şeytan diyo anasını hepsini sende engelle heryerden

Benim de daha önce anlattığına benzer ilişkim olmuştu. Durup dururken engellerdi, canı ister görüşürdü, canı ister yok olurdu, öğrendim ki engellediği sürelerde başka kızlarla görüşürmüş, ama maalesef erkek milleti. Yıpratma kendini, daha sonra bu günlerine çok üzülürsün yaşadım ondan biliyorum. Keza daha sonra evlendi zaten. Ki ben de şu anda evliyim. Her şey geçiyor, başka dertler geliyor. Hayat!:110:

Benim de daha önce anlattığına benzer ilişkim olmuştu. Durup dururken engellerdi, canı ister görüşürdü, canı ister yok olurdu, öğrendim ki engellediği sürelerde başka kızlarla görüşürmüş, ama maalesef erkek milleti. Yıpratma kendini, daha sonra bu günlerine çok üzülürsün yaşadım ondan biliyorum. Keza daha sonra evlendi zaten. Ki ben de şu anda evliyim. Her şey geçiyor, başka dertler geliyor. Hayat!:110:
ama bizdeki sorun şu,aileler tanıstı etti sözlencektik o sürece girdik adam delirdi aileme kızgın hani ailen ikna olmustu dedi o sebepten beni engellerdi habire hatta annesiylee konsuurduk annesi bile sordu ona baska birimi var kaç defa barıstı ama benle.bende sordum bak dürüst ol dedim vallahide billahide baskası yok sen beni ne sanıyosun ben bu kadarmı şerefsizim ya dedi.o stresli sürecte yapıyodu böyle bi,annesine soruyodm nasıl hep gergindi evdede dedi annesi.biz barısınca düüzeliyordu evdede.sonra neyse ayrılık konustuk engellmicem seni dedi saygımdan sonra engelledi.bende aradım noluyo ya dedim bana dedi habire çevrimiçisin biriyle kesin konusuyosun sen zaten git konus dedi,falan dedim sen bana bakıyosunki habire girdiğimi görüyosun dedim.onra bir saydırdı bana ki..ailen hesap vercek arıcam onları bizi oyaladınız haladaoyalıyosunuz dedi ya.ordan beri yazmadım asla ona.bide dedim numaramı değişcem rahat ol gitcem dedim.o da dedi bende değişcem ama değişmedi arkadasımdan bakıyorum ona tek tük giriyor.neden değişmedi sence?madem böylesine öfkeli ki zaten biz iyiykende hayatım değişcem diyodu ama değişmemiş gene.bide annesi teyzesi durumlarıma bakıyor whtsptan bende onlarınkine.ben bide sordum üstüne gittim ama vallahi billahi yok dedi işte vlilik sürecine girince agzıma etti afedersin ama cok istiyordu benle evlenmek hatta derdi gidip evleniriz ailen vermezse.ama sonra değişti fikrikuzenleri bile demiş bi kız gözünü nasıl bu kadar kör etti baksana bekletiyoar hala sizi dedi herkes baskı yapmıs manyaklaşmıştı lafları hareketleri

ama bizdeki sorun şu,aileler tanıstı etti sözlencektik o sürece girdik adam delirdi aileme kızgın hani ailen ikna olmustu dedi o sebepten beni engellerdi habire hatta annesiylee konsuurduk annesi bile sordu ona baska birimi var kaç defa barıstı ama benle.bende sordum bak dürüst ol dedim vallahide billahide baskası yok sen beni ne sanıyosun ben bu kadarmı şerefsizim ya dedi.o stresli sürecte yapıyodu böyle bi,annesine soruyodm nasıl hep gergindi evdede dedi annesi.biz barısınca düüzeliyordu evdede.sonra neyse ayrılık konustuk engellmicem seni dedi saygımdan sonra engelledi.bende aradım noluyo ya dedim bana dedi habire çevrimiçisin biriyle kesin konusuyosun sen zaten git konus dedi,falan dedim sen bana bakıyosunki habire girdiğimi görüyosun dedim.onra bir saydırdı bana ki..ailen hesap vercek arıcam onları bizi oyaladınız haladaoyalıyosunuz dedi ya.ordan beri yazmadım asla ona.bide dedim numaramı değişcem rahat ol gitcem dedim.o da dedi bende değişcem ama değişmedi arkadasımdan bakıyorum ona tek tük giriyor.neden değişmedi sence?madem böylesine öfkeli ki zaten biz iyiykende hayatım değişcem diyodu ama değişmemiş gene.bide annesi teyzesi durumlarıma bakıyor whtsptan bende onlarınkine.ben bide sordum üstüne gittim ama vallahi billahi yok dedi işte vlilik sürecine girince agzıma etti afedersin ama cok istiyordu benle evlenmek hatta derdi gidip evleniriz ailen vermezse.ama sonra değişti fikri
kuzenleri bile demiş bi kız gözünü nasıl bu kadar kör etti baksana bekletiyoar hala sizi dedi herkes baskı yapmıs manyaklaşmıştı lafları hareketleri
ben

X