çok yıprandım artıkkkk

kafke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
25
0
31
önceki konularımdan da anlaşılacagı üzere pekte iyi gitmeyen bir evliligim var artık dayanamıyorum saygı görmek istiyorum sevilmek istiyorum eşimin sürekli bana mal gerizekalı senden bir cacık olmaz laflarına tahammül edemiyorum kpss ye hazırlanıyorum ona bile karışıyor çalışma stilin yanlış senden birşey olmaz diyor sürekli bu adam herşeyden soguttu beni rahatsız oldugumu söylüyorum ama adam öyle yetişmiş hala aynı hala aynı.ne yapacagımı nasıl davranacagı bilmiyorum çok ama çok bunaldım herşeyi bırakıp gitmek istiyorum

CakmaLaraCroft

Evimin Kalicesiyim
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
2.796
540
saygi olmayan yerde sevgide olmaz
benim tek bildigim bu
hayatiniz sizin bosa harcamayin

Gerede

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
206
18
31
Bir süre sonra kişiliğinizi ve özgüveninizi de kaybedersiniz çoçuklarınız da eşlerine öyle davranır neden katlanıyosunuz çaresizlik demeyin ben çaresizliğin âlâsını yaşadım ama yine de kurtuldum

AdaisyLove

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Kasım 2013
9.236
11.786
Bu erkekler niye böyle hiç anlamıyorum dertleri ne? Ne istiyorlar ! Çok üzüldüm canım keşke yardimci olabilsem. Saygı yoksa bi evde huzur da olmaz mutluluk da sevgi de.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kedi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
7.001
359
27
Çocuğunuz var mı ? Yoksa devam etmeyin hem memnuniyetsiz olup hem de devam etmeyin 10 sene sonra kanser olursun bu hayattan ,

Sevgisizlik saygısızlık insandan çok şey götürür ruh sağlığın bozulur inan .. Allah yardımcın olsun ..

Ama çocuğun yoksa ASLA devam etme ASLA !!

kafke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
25
0
31
evet özgüvenim yavaş yavaş gidiyor çocuk yapmak istemiyorum korkuyorum önümüzü göremiyorum çok despot biri dedigim dedik biri ipler benim elimde diyor yokta senin elinde mi olacaktı diyor al bütün ipler senin olsun be sanki böyle yapınca mutlu

kafke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
25
0
31
bende hırçınlaştım artık birbirimi çok incitiyoruz hani kavgada bile söylenmeyecek laflar ediyoruz ha şunuda unutamıyorum adam sırf adet oluyorum diye kendini benden sogutma dedi ya sanki elimde olan birşey alla alla

RaspberrySyrup

Kara Murat benim!
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
1.154
589
Size saygısı olmayan biriyle işiniz olmasın.Bekara karı boşamak kolay derler ama Allah yardımcınız olsun.Hiç oturup konuştunuz mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kafke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
25
0
31
Size saygısı olmayan biriyle işiniz olmasın.Bekara karı boşamak kolay derler ama Allah yardımcınız olsun.Hiç oturup konuştunuz mu?

konuşuyoruz ama uzun sürmüyor etkisi

RaspberrySyrup

Kara Murat benim!
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
1.154
589
konuşuyoruz ama uzun sürmüyor etkisi

Belki de kaybetmekten korkmadığı için böyledir.Sevdiğini az da olsa hissediyorsanız ona bu korkuyu tattırın.Bir birey olduğunuzu hatırlamalı.

kafke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
25
0
31
Belki de kaybetmekten korkmadığı için böyledir.Sevdiğini az da olsa hissediyorsanız ona bu korkuyu tattırın.Bir birey olduğunuzu hatırlamalı.

o duyguyu ona defalarca tattırdım çekip gitmeyi çok istedim ama bırakmadı bırakmadıgı gibide kendinden tavizde vermedi aynı tas aynı hamam

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347
Böyle birilerini tanıdım ben.bu tip insanı asla hayatında tutmıcaksın.senı aşağılayarak aşağılık kompleksini besliyor.henen boşan hemen..ama cocuk ama para bıdı bıdısı yapan olursa okuma bile cünkü cocuklar bu işten senden cok zarar görecek..

RaspberrySyrup

Kara Murat benim!
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
1.154
589
o duyguyu ona defalarca tattırdım çekip gitmeyi çok istedim ama bırakmadı bırakmadıgı gibide kendinden tavizde vermedi aynı tas aynı hamam

Gerçekten insanlar garip yahu okudukça evlilik olaylarından fersah fersah uzaklaşıyorum.O zaman geriye tek bir şey kaldı;boşanmak.Böyle hayat yaşanmaz.

esmerkz29

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
1.386
289
önceki konularımdan da anlaşılacagı üzere pekte iyi gitmeyen bir evliligim var artık dayanamıyorum saygı görmek istiyorum sevilmek istiyorum eşimin sürekli bana mal gerizekalı senden bir cacık olmaz laflarına tahammül edemiyorum kpss ye hazırlanıyorum ona bile karışıyor çalışma stilin yanlış senden birşey olmaz diyor sürekli bu adam herşeyden soguttu beni rahatsız oldugumu söylüyorum ama adam öyle yetişmiş hala aynı hala aynı.ne yapacagımı nasıl davranacagı bilmiyorum çok ama çok bunaldım herşeyi bırakıp gitmek istiyorum

Bende tam tersi eşime psikolojik baskı uyguluyorum. Zavallı adam .bana çin işkencesi yapıyosun diyo adamın psikolojisini bozdum. Bende üzülüyorum ama gerçekten bizde maddi anlamda zor durumdayız bütün öfkemi ondan çıkarıyorum başkası olsa benim yanımda dakka durmaz yeminle.yapmayım diyorum ama gerçekten huylu huyundan vazgeçmiyo.