Saç Rengi ve Saç Boyama Çok yıpranmış saç boyanırmı?

wannabehappy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2017
176
30
27
Merhaba hanımlar saçım 2 ay önce bu hale geldi. Bende bakımlara başladım dipleri geldi 7-8 cm. Ama Temmuza kadar ancak kulak altıma gelir. Uçlarından bi 5 cm kestirip koyuya kendi rengime boyatmak istiyorum. Yanarmı sizce yani olurmu böyle hiç dışarı bile çıkmak istemiyorum o kadar bakım yapıyorum düzleştirici hiç vurmadım bir kere vurdum hiç güzel durmadı varmı öneriniz?

Eklentiler

• 842F644A-478C-4235-8A4A-33E2332D01B4.jpeg
    842F644A-478C-4235-8A4A-33E2332D01B4.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 106
Merhaba hanımlar saçım 2 ay önce bu hale geldi. Bende bakımlara başladım dipleri geldi 7-8 cm. Ama Temmuza kadar ancak kulak altıma gelir. Uçlarından bi 5 cm kestirip koyuya kendi rengime boyatmak istiyorum. Yanarmı sizce yani olurmu böyle hiç dışarı bile çıkmak istemiyorum o kadar bakım yapıyorum düzleştirici hiç vurmadım bir kere vurdum hiç güzel durmadı varmı öneriniz?
Kestirip boyatin açma işlemi olmayacağı için yanmaz güzelce de bakım yaparsınız.

Birde koyulaştırınca yıpranıklığı yani yıpranmış görüntüsü az olur diyorlar doğrumu
evet koyulaşınca daha iyi görünür boyayın küllü koyu kahveye sonra da saf keratin alın netten.ben intense keratin almıştım hepsiburadadan.saça sürüyorsun 12 saat kadar bekliyor duruluyorsun.saf olduğundan zararsızda.

Allah gitti paracıklar 😂
Bende geçen hafta boyattım kampanya vardı 450 liraya halletim işi,eski kuaförüm 800 lira dedi düşünebiliyo musun?
hiç şaşırmadım en ucuz 1000 tl ye buldum iyi bir kuaförde diğerleri 1250 1400 1600 diye çıktılar.az kaldı böbreklerimi de isteyecekler.mahalle kuaförüm bile 700 istedi saçı sulukule sarısına anca boyar.1000 tl gidecek yani en azz

Düşük völümlü bir oksidan ile boyarsanız hiçbir sıkıntı olmaz.%3'lük oksidan işinizi görür.

hiç şaşırmadım en ucuz 1000 tl ye buldum iyi bir kuaförde diğerleri 1250 1400 1600 diye çıktılar.az kaldı böbreklerimi de isteyecekler.mahalle kuaförüm bile 700 istedi saçı sulukule sarısına anca boyar.1000 tl gidecek yani en azz
Of sorma ya artık saçta boyatamayacaz bu gidişle.Ben ombre yaptırınca 1 sene falan gidiyor bakalım seneye boyatabilecez mi 😂😂
Benim karşıma çok kampanya çıkıyor instagramda ama Antalyadaki kuaförler hep eğer sende Antalyadaysan özelden isimlerini yazayım sana.

X