Çok yorgunum , fikirlere ihtiyacım var

Yabenimsin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
215
118
30
Huzurlu akşamlar öncelikle , huzurlu olmadığım bir gece yaşıyorum. Konuya nereden başlayacağımı bilmiyorum. Biraz uzun olacak ama detaylı anlatıp rahatlamak istiyorum.

Birbirimizi çok severek binbir zorlukla evlendik. Önce bi süre vajinismusla uğraştık . Onu yendik . Eşim ailesine çok düşkün. . Halada yaşıyoruz 2 yıllık evliyim . Kv lerle aynı semtte oturuyoruz . Kendi ailemlede 3saatlik bir mesafede oturuyoruz .

Kv kp görümce üçlüsünün bitmek tükenmek bilmeyen isteklerinden etkilenen eşimle çok kavga ediyoruz .
Başta bana yaptıklarından sonra mesafe koydum arama ama eşim bunu kabullenmek istemiyor. Onlari kusursuz beni ise dünyanın en kötü insani olarak görüyor. Ben onlarla arama mesafe koydukça eşim hiçbir zaman huzur göstermedi bana , sürekli evde huzursuzluk hakim oluyordu her gün kavga ediyorduk ta ki birkaç ay öncesine kadar. Kv kp görümce üçlüsü sürekli, yabenimsin çok soğuk, yabenimsin bize çok uzak , gidip kvdenin işini görmüyormuşum haftada 3 4 gün gidip gelmiyormuşum , arayip sormuyormuşum , görümceme gidip gelmiyor arayıp sormuyormuşum. Sebebi zamanında arkamdan çok konuşmaları ve hala eşime sürekli ayni seyleri söyleyip benden soğutmalari. Onlar yüzünden sürekli kavga ediyor olmamızdı.

Eşime gelince benim anneme babama karşı aşırı mesafeli , hatta benden 1 yaş küçük erkek kardeşim var ona karşı bile aşırı mesafeli, fakat nişanlıyken çok samimi olmaya çalışıp evlendikten sonra bi anda mesafe koyması aileme karşıda aynı şekilde beni çok rahatsiz etmesine rağmen asla şikayet etmiyorum .
Kv ihtiyaci olduğu her zaman kızını arayip gel kal bende diyip , eşimi doldurup siz daha yeni evlisiniz yabenimsini annesine gönderme diye doldurması ve ben aileme gitmek istediğimde eşimle kavga ediyor olmamız, kandil ve bayramlar dışında nehastalik ne bir cenazede ailemi arayıp sormamasi beni göndermek istememesinden çok rahatsizim . Zamanında babamin evine gitmistim bir ara sözler vermisti verdiği sözlerin hiçbirini tutmadi tutmuyorda.
Benim için hicbirsey yapmıyor sürekli bir koşul öne sürüyor şunu yap bunu yap diye . Kendi ailesiyle ilgili tek bir taviz göstermiyor . Ben alttan alıp ben bişeyleri devam ettirmeye çalışıyorum. .
.

Bugün kvdelere gittik . Eşim kvdeyle beni kenara çekti . Siz böyle aranizda sürekli mesafeli mi olacaksınız böyle devam etcekseniz ne sen benden kocalik ne annem benden evlatlik beklemesin dedi . Annesi başladı "işte oğlucum ben farkindayim ama eşin bana çok soğuk çok özeniyorum kvdesiyle sürekli dolaşan insanalra aralarındaki bağa falan dedi . Bende kusura bakmayin be böyleyim beni böyle kabul edin hizmetimi hürmetimi eksik etmiyorum saygısızlık gördün mü hayır Allah var görmedim diyor eee dedim yeter artik bi tutturmuşsunuz soğuksun diye dedim yeter yapım bu benim ben eşimle samimi olamıyorum ya dedim etkileniyor sizden bu sefer hergün surat asıyor beklentisi hic bitmiyor yüzü gülsün diye takla atiyorum hep ben alttan aliyorum dedim . Sizin evliliginiz böyle ne olacak dedi .
Bende bosanmak istemiyorum ben ama oğluna boşanalım desem hayır diyeceğini sanmiyorum dedim beni eşi ,ailesi olarak benimseyemedi dedim . Hep benden bekliyor hep ben sürüklemekten yoruldum bu evliliği dedim oğlum sen ne diyosun dedi eşim sessiz kaldi . Ben onu demiyorum dedi . Eniştem aradi dedi bi isin varsa ablamı arayıp çağırıyormussun yabenimsin dururken dedi . O da gelmez dedi ben de çağırdığında geldim dedim tabi eşime sinirlendim birsey demedim orda . (Eniştenin lafına ne dolduruşu bu ? )
Gereken neyse yapalim evliliginiz için dedi aile danışmanlığı alacağım şuan bosanmak istemiyorum dedim . Kv de ikinizde cok gencsiniz oğlum ne olacak biyle sanada yazık onada dedi . Sonra konuşma yarida kalmak zorunda kaldi.
Eve geldik çok sinirlendim ne diye kv deyle yuzlestirmeye çalışıyor beni esim tek hatali benmisim gibi kv kenara cekilip beni suçluyor. Ben ne diye kvdeme eşimi şikayet ettim eşimin sessiz ve masumluğu çok ağladım sinirlerim allak bullak oldu . Pskolojimi çok bozdu bu aile eşimin onları dinliyo olması . Boşanma kararı sürekli geir oldu aklıma. Esim beni sevdiğini hiç söylemiyor artik, öpüp sarılıyor ama kankasi gibi bi muhabbet söz konusu .
İnatlaşıyor sürekli benimle .

Iyi yönleri de çok efendi ağırbaşlı biri kavga ederken ses çıkarmaz. Cimri degil . Rahattir arkadaslarimla görüşmeme biyere gidip gelmeme karışmaz söylenmez.

Kizlar durum bundan ibaret bana bi yol gösterin nolur uzun oldu ama kusura bakmayın. Kafamin karışıklığını anlatmaya çalıştım.
1. Bugünkü olaydan sonra hicc konuşmadım eşimle. Sizce ne tepki verip konuşmalıyım ?
2. Bosanmayi düşünmeli miyim?

Son düzenleme:
"Sen benim aileme nasıl davranırsan,ben de senin ailene öyle davranacağım." deyip kestirip atın.Gerisini kendisi düşünsün.
Ben senin ailene gelip gitmeyeyim,mesafe koyayım ama sen benim ailemle canım cicim ol.Yok öyle bir dünya...

Aileleri bir kenara birakip kendi ailenize baksaniz? Hani evlenmissiniz ya,artik kendi ailenizi kurmussunuz. Anam ha anam,babam ha babam diyecekseniz (esinize de size de soyluyorum bunu ) neden evlendiniz?

Aileleri bir kenara birakip kendi ailenize baksaniz? Hani evlenmissiniz ya,artik kendi ailenizi kurmussunuz. Anam ha anam,babam ha babam diyecekseniz (esinize de size de soyluyorum bunu ) neden evlendiniz?
Ben demiyorum sadece hep bana demesinden çok yoruldum . Hep ben ve benim ailem demesinden. O ailem.diye tutturmasa ağzımdan ailem lafi çıkmaz emin olun .

Bence de sizin ailenize nasılsa siz de o şekilde davranın. Maalesef bizimkiler de öyle kızını arka sokağında ev tutturup sonra bizde kv ye yakın olunur diyip aklınla alay etmislikleri vardır :KK70:
Çok istediler, çok beklediler çok söylenip çok doldurdular ama yılmadım. Mesafemi koydum. Kv ye hafta da bir kere eşimin gelmesine yakın zamanda giderim aynı sokakta olmamıza rağmen. Alıştılar artık bir süre sonra bu kız böyle diyip kabul ediyorlar :KK70:

Sizde aynen eşiniz gibi davranın bakalım hoşuna gidecekmi?
Kayınvalideye saygısızlık etmeyin ama hepte mesafeli olun. Gereksiz yere samimiyet oluşturmayın görsün eşinizde sizin ailenize aynısını yaptığında insanlar nasıl hissediyorlarmış...
Keşke evlenirken adamlara bir test yapılsa da anlasak anacımı değil mi diye.:duduk::sinirli:

Annesiyle aranıza mesafe koymanıza dırdır yapıyor ama sizin ailenize kendi arasına Çin Seddi girmiş bir de sizi de ailenizden uzaklaştırmaya çalışıyor.

Ne garip adamlar var ya.

Annesiyle aranıza mesafe koymanıza dırdır yapıyor ama sizin ailenize kendi arasına Çin Seddi girmiş bir de sizi de ailenizden uzaklaştırmaya çalışıyor.

Ne garip adamlar var ya.
Durumumu harika anlattınız ya kesinlikle böyle. Düşüncelerinden o kadar rahatsız oluyorum ki anlatıyorum anlatmakta istemiyor

Su kv ler aradan bir cekilse de su gencleri bir basbasa biraksa olmuyor sanki. Herkes yuvasini kuruyor. Artik bir anlasalar. Esler de ailesinin artik kendi yuvasi oldugunu anlasa sorun kalmayacak. Senin ailen benim ailem derdi yuzunden guzel bir evlilik hic oluyor iste.

Su kv ler aradan bir cekilse de su gencleri bir basbasa biraksa olmuyor sanki. Herkes yuvasini kuruyor. Artik bir anlasalar. Esler de ailesinin artik kendi yuvasi oldugunu anlasa sorun kalmayacak. Senin ailen benim ailem derdi yuzunden guzel bir evlilik hic oluyor iste.
Erkek anneleri evlenene kadar oğullarının başının etini yiyolar oğulları evlenince pişman olup kiskaniyolar evlendormeyin o zaman evlatlarınizi gelinle yarışacaksinoz dimi ? Ama sorsan onlar melek her sorun gelinlerde.

Erkek anneleri evlenene kadar oğullarının başının etini yiyolar oğulları evlenince pişman olup kiskaniyolar evlendormeyin o zaman evlatlarınizi gelinle yarışacaksinız dimi ? Ama sorsan onlar melek her sorun gelinlerde.

X