çok zoruma gitti çok

verdinaaz

hedef 65
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1.865
116
görümcemle daha önce problemlerimiz olduğunu burda söylemiştim ve bu kadar problemden sonra tatilde buraya geleceğinide...ve sizin söyledikleriniz gibide yaptım eşimin yanında surat asmadım yinede hoşgeldiniz dedim güleryüzlü oldum yemeklerini hazırladım yediler içtiler bir bardak kaldırmadı... bunlar söylenmez kaldırmasın ama bana yaptıklarından sonra elimden içtiği bir bardak suyun hesabını yapmaya başladım...

Neyse geldiler dedesi benim evimde kaldığı için buraya geldiler eşim hoşgeldiiz dedi ve eşim konuşmasa hiç muhattaba bile almıyorladı...Aslında olmasını istediğimde buydu çünkü nefret ediyordum 2 gün böyle konuşmadan kaldılar...eşim bana yesin içsin defolup gitsinler benim ağzımı açtırmasınlar yoksa çok kötü olur demişti...

ertesi gün eşim dayanamayıp:
- konuşmayın bakalım dedi...
görümcem: biz konusuyoruz sen konuşmuyorsun abi
eşim: ağzınızdan cımbızla laf alıyoruz kızım kocanıda eteklerinin altına almışsın konusturmuyorsun avrat ağızlı yapmışsın onuda
görümcem: senin karının seni etekleri altına aldığı gibimi dedi...
-eşim:benim karım alacak tabi dedi senin benim karımla alıp veremediğin ne dedi
görümcem: benim onla ne alıp veremdiğim olacak dedi
eşim:siz benim karımı çekemiyorsunuz
dedi ve çıkıp arabasına binecekti oda arkasından çıkıp arabanın kapısına tekme atıyor neyse içerde akrabaları filan vardı hepsi dışarı çıktı eşimde ordan alın şunu başımdan dedi o hala arabanın kapısına tekme atıyor eşimde S***** G** (Defol) dedi...ve gitti...

sonra eşim gidince bende içeri girecektim hemen kocasını aramış hepsi birden üzerime gelmeye başladılar...

abimi sen doldurdun dimi sen zavallısın kızım senin hiç kimsen yok bize sığındın sana bide düğün yaptık dedi
bende senmi yaptın hem yaptıysanızda kolumdaki bileziklerde senin düğün borcun için alındı ne yaptınızda dedim...
oda oohhh çok iyi oldu eşşek gibide ödedin benim borcumu dedi...
hakkım helal değil benim bileziklerimi geride vercekksin diyince üzerime saldırdı dudağımı filan kanattı eşi geldi oda bir sürü laf saydı bana bende eşimi aradım hemen geldi kovdu hepsini evden...

çok zoruma gitti çooookkkk.....:gitme: :gitme: :gitme:

Son düzenleme:
görümce yapacağını yapmış artık eskisi gibi olmayacak elinden geldiğince uzak dur

sürekli sana zarar verecek demek ki
hayırlı olsun bir düşman kendini gösterdisempatiksalakcinni

ılk günden beri var bi alıp veremdikleri sürekli küçümsemelerle başladı en basiti kaç sene dersaneye gitmiş kazanamamış üniversiteyi... bana üni. okudum diye ne varki canım bende okurdum diyor istemedim okumak diyor....

anlattıklarından pek bişey anlamadım ama çok çirkin şeyler bunlar böyle
ne biçim aile ne biçim ilişkiler
kimse kimseyi sevmek zorunda değil de çocuk gibi saldırmak itişmek kakışmak çok basitce

kesınlıkle bır daha ne konus nede adını agzına al. gercı durumları tam bılmıyorum ama eger gorumcenle problemse esının sadece kız kardesıne laf soylemesı gerekıyordu. "kocanıda almıssın eteklerının altına lafı" gorumcenın esı ıcın agır olmus sankı.... dudagını kanatan evınde sana saygısılık yapan bır v-nevı sıddet uygulayan bırını hayatından sıl. hıcbırsey zorunada gıtmesın canım sıl at kenara .....

Şok oldum!!!akannehir
Konuyu anlamadım ama..
Dudak patlatmak,küfürler çok fena!:kızgın:

aaa, manyağa bakınalsanaalsanasmile

Olay neredeyse mahalle kavgasına dönmüş. Üzücü tabi. keşke sessiz sedasız kalsaydı herkes, konuşmasaydınız ama bunlar yaşanmasaydı. Çekip gitselerdi.

kesınlıkle bır daha ne konus nede adını agzına al. gercı durumları tam bılmıyorum ama eger gorumcenle problemse esının sadece kız kardesıne laf soylemesı gerekıyordu. "kocanıda almıssın eteklerının altına lafı" gorumcenın esı ıcın agır olmus sankı.... dudagını kanatan evınde sana saygısılık yapan bır v-nevı sıddet uygulayan bırını hayatından sıl. hıcbırsey zorunada gıtmesın canım sıl at kenara .....

ama öylee çünkü her geldiklerinde eşimin yanından ayrılmazdı kocası ama bu geldiklerinde hiç yanına gitmedi...

aaa, manyağa bakınalsanaalsanasmile

Olay neredeyse mahalle kavgasına dönmüş. Üzücü tabi. keşke sessiz sedasız kalsaydı herkes, konuşmasaydınız ama bunlar yaşanmasaydı. Çekip gitselerdi.

keşke ama olan oldu ve o lafları kalbime oturdu unutamıyorum sen zavallısın yok sen kimsesizsin...

Bu nee yaa şokk oldum.. Allah sabır versin ve bir daha da görüşmeyin bence... Hem sizin evinizde kalacak hem size afra tafra yapacak sonra bi ton kavga çıkaracaklar ohhh ne ala walla...
Ben olsam hiç muhattap olmam sende öyle yap laflarına sözlerine karışma bi daha...

Bu nee yaa şokk oldum.. Allah sabır versin ve bir daha da görüşmeyin bence... Hem sizin evinizde kalacak hem size afra tafra yapacak sonra bi ton kavga çıkaracaklar ohhh ne ala walla...
Ben olsam hiç muhattap olmam sende öyle yap laflarına sözlerine karışma bi daha...

zaten gidiyoruz başka bir şehire yerleşeceğiz yeter artık bıktım bu insanlardan...

anam görümce geline yaradana sığınıp dalmış resmen. ohaoldumsmile
ne biçim insanlar onlar; bir daha değil evinizi açmak, adlarını ağzınıza almayın sakın..

sizin evinizde kalırken böyle bi olayın patlak vermesi çok iyi olmuş canım tüm taşlar ortaya dökülmüş başka bi ortamda olsaydı bu kavga diğer insanlar yeni laflar üretip konuyu olduğundan çok farklı bi şekilde senin aleyhine gösterebilirlerdi geçmiş olsun canım üzme kendini eşin var destekçin olarak o bile kendi kardeşinin ne halt olduğunu anlamış sana ne hacet olabildiğince uzak durursunuz sanırım rahat edersin :1closedeyes:

aaa ne oluyor beeee
tövbe estağfurullah.. olur mu öyle şey ne kadar ayıp yaaa..
şaştım kaldım...

bazen burda okudukça eşimin ailesi ile görüşmesini istemiyorum tarzı yazılar
üzülürdüm çok çünkü benim de abim var çok düşkünüm uzakta yaşamasını istemem hiç.
ama bu yapılanlar nedir ya, abisine böyle davranan insanın geline saldırması normal yani.
kötü davrana kötü davranarak cevap verilmesinde de yana değilimdir.
ama siz her şeye rağmen güler yüzlü davranmışsınız, gelinliğinizi yapmışsınız, evinize buyur etmişsiniz.
uzaklaşmak bence de yapacağınız en doğru iş olacak .

sen kımsesız degılsınkı aslında onlar yalnız. senı anlayan hakkını hakkı gıbı koruyyan bır ese, hayat arkadasına sahıpsın canım. sakın uzulme o zaman . benımde benzer bırseyın vardı ama senınkı kadar buyumedı ben kafaya takmayacagım dedım allaha havale attım sende oyle yap. eden bulur

Yaptıkları büyük terbiyesizlik :1shok:
Ama iyi de olmuş kurtulmuşsunuz en azından bi daha gelmezler...
Söylenemeyenler söylenmiş...

aa manyaklara bak yolu verseydin görümcenin sacını başını terbiyesizler
alsanaalsanasmile bidaha görüşmeyi verin artık

X