Çook üzgünüm dudak pigmentasyonu pişmanlığı resimli

ezow

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
101
18
30
Dün instgramda efsane görselleri olan ve kendisine de uygulama yapan sözümona bir uzmana dudak pigmentasyonu yaptırdım. İnanılmaz üzgünüm. Çünkü dudak kenarımın üzerine kadr çıktı. Dudağımda daha öncesinde dolgu kalıntısı varmış. Dudağımda hem şişti yeni yeni iniyor ama çizgiler ortada. Lütfen bana bi yol önerin, perişan oldum 😭😭

Eklentiler

• IMG_20210715_215002.jpg
    IMG_20210715_215002.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 119

tulubkaacya

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
177
74
23
Çok kötü olmuş ne yapsan düzelmez gibi yaptırdığın yere git konuş bu konuyu rahatsız olduğunu falan bence canım çok geçmiş olsun

ezow

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
101
18
30
😭😭 Arkadaşlar yok mu böyle bişi başına gelen, bi çözüm önerebilecek 😭😭

Angelswimmm03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
146
52
22
Benimde öyle durdu ama ben yaptırdım 3 hafta sonra resmen renk gitti 2 seans yaptırmama rağmen kalitesizdi heralde boyası hafif çizgi kaldı üstte sadece 4 ay oluyor oda silikleşiyor boyası iyi değilse silinir geçer yoksa ruj sürüp dengelemeye çalışacaksın

_Flora

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
88
27
kime yaptırdınız? belki çok yeni olduğu için böyle duruyordur. ben de araştırma aşamasındayım ama gördüğüm örneklerin çoğunda rengi böyle kalmıyor zamanla koyuluğu azalıyor.

ezow

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
101
18
30
Benimde öyle durdu ama ben yaptırdım 3 hafta sonra resmen renk gitti 2 seans yaptırmama rağmen kalitesizdi heralde boyası hafif çizgi kaldı üstte sadece 4 ay oluyor oda silikleşiyor boyası iyi değilse silinir geçer yoksa ruj sürüp dengelemeye çalışacaksın
Umarım öyledir. Renk soluklaştı, şişlik bayapı indi ama dudak çizgimin üstüne çıkarmış. O rujum dağılmış yada salçalı makarna yemişim de izi kalmş gibi duruyor. Rütuş a bile gitmeyecğm. Biraz dha renk açılırsa makyajla kapatabilirim

ezow

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
101
18
30
kime yaptırdınız? belki çok yeni olduğu için böyle duruyordur. ben de araştırma aşamasındayım ama gördüğüm örneklerin çoğunda rengi böyle kalmıyor zamanla koyuluğu azalıyor.
Gözde Dereli diye bi estetisyen, çok güzel fotoğrafları var sözümona 7 senedir bu işi yapıyor ama kapısından geçmem daha. Hala bana kaş laminasyonu öneriyor. Sayfasında ki işlerinde kendi işleri olduğunu düşünmüyorum

therealsinner

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
396
666
38
Dün instgramda efsane görselleri olan ve kendisine de uygulama yapan sözümona bir uzmana dudak pigmentasyonu yaptırdım. İnanılmaz üzgünüm. Çünkü dudak kenarımın üzerine kadr çıktı. Dudağımda daha öncesinde dolgu kalıntısı varmış. Dudağımda hem şişti yeni yeni iniyor ama çizgiler ortada. Lütfen bana bi yol önerin, perişan oldum 😭😭
Üzülmeyin lütfen.Şis zaten inicek,renk de acilicak ama dürüst olmak gerekirse ben beğendim hiç de kötü durmuyor.Tabi önemli olan içinize sinmesi.İkinci seansa gitmezseniz daha çabuk renk açılır ve zamanla silinir.

ezow

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
101
18
30
Üzülmeyin lütfen.Şis zaten inicek,renk de acilicak ama dürüst olmak gerekirse ben beğendim hiç de kötü durmuyor.Tabi önemli olan içinize sinmesi.İkinci seansa gitmezseniz daha çabuk renk açılır ve zamanla silinir.
Şu anda dhaa da indi ve makul seviyeye indi. Yine de dudağımın dışında, kalemle amatörce çizmişim gibi

birincik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
1
0
43
Slm flora benim kuzenim Yasemin adında bir bayana yaptırdı dudaklarını be inanılmaz güzel oldu

Son düzenleyen: Moderatör:

tuttioz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
746
1.160
40
Geçmiş olsun, kalıcı makyaj silme uzmanı Ayten Kömürcüye gidin sildirin. Ben kaş hattımın dışına çıkan kaşlarımdan sayesinde kurtuldum. Piyasaya göre biraz pahalı ama sonuç alıyorsunuz en azından.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-11-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın