Kalıcı Makyaj Uygulamaları Çook üzgünüm dudak pigmentasyonu pişmanlığı resimli

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Söylediğiniz estetisyeni instagramdan inceledim paylaştığı dudakların rengi sizinkinden hiç de farklı değil. Yani böyle bir renk olacağını tahmin etmeniz lazımdı. Dudaklar soyulduktan sonra altından daha açık ve doğal bir renk çıkıyormuş. Kaç gün geçti?
Ben çıkan sonucu beğendim bence eşitsizlik dudağınızdaki şişlikten kaynaklı. Şiş indikten sonra hala eşitsizlik söz konusuysa kontrole gittiğinizde diğer tarafı da eşitlemesini istersiniz.

Söylediğiniz estetisyeni instagramdan inceledim paylaştığı dudakların rengi sizinkinden hiç de farklı değil. Yani böyle bir renk olacağını tahmin etmeniz lazımdı. Dudaklar soyulduktan sonra altından daha açık ve doğal bir renk çıkıyormuş. Kaç gün geçti?
Ben çıkan sonucu beğendim bence eşitsizlik dudağınızdaki şişlikten kaynaklı. Şiş indikten sonra hala eşitsizlik söz konusuysa kontrole gittiğinizde diğer tarafı da eşitlemesini istersiniz.
Bende fotoğraflara kanıp gittim zaten. Konuyla ilgili uzmanlık sahibi olmadığım içinde çıkacak rengin böyle olacağını tahmin edemedim. Yapan kişinin, çıkacağını söylediği renkten uzakta bir renk bu. Ayrıca dudağımın üstüne çıkmış eşitlik için diğer tarafına da mı yaptırmaktansa, Diğer taraf rujla düzeltilecek kadar solmasını beklemeyi tercih ediyorum ben. Bir de şunu farkettim. Alt dudağımda da dudak çizgisinin içinde kalmış yani alt dudağım daha ince görünüyor. Yaptıracak arkadaşlara, kesinlikle bu bayanı önermiyorum.

Bir de neredeyse 1, 5 ay geçti. Şişlik en fazla 1 hafta sürdü 😔 Asimilasyondan dolayı böyle görünüyor :KK43:

İlk yaptırınca öyle oluyor 1 haftaya falan şiş inince çok güzel duruyor.

Bende 2 gün önce yaptırdım cok araştırdığım bir yere. Ama benım böyle olmadı. Adınıza cok üzüldüm gerçekten nasıl düzelir bilmiyorum biraz silinmesini bekleseniz

Kızlar ben dudaklarımı Cansu Durkun ‘a yaptırdım.Kendisi Ankara’da kesinlikle tavsiye ederim.Hem işi çok iyi biliyor.Hemde bu işin okulunu açmış.Uzmanlar yetiştiriyor.Dudaklarımı Paylaşıyorum.İnstagramdan da inceleyebilirsiniz.
Adresi @cansudurkun

Eklentiler

• F6968216-8CCD-4E20-8FE6-9310B738D1A9.jpeg
    F6968216-8CCD-4E20-8FE6-9310B738D1A9.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 815
  • 43E2274E-DE16-4484-9BD5-03C77F253987.jpeg
    43E2274E-DE16-4484-9BD5-03C77F253987.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 729
Bende cuma günü dudak renklendirme için randevu almıştım ama bu araştırmalarımdan sonra istemiyorum

Eğer Ankara’da yaşıyorsanız kesinlikle Cansu Durkun ‘a güvenebilirsiniz.İstanbul’da da Aylin Çetinkaya diyorlar

Merhaba bende bi sayfa actim benim senden sanirim saha kotu ben simdi lazerle sildirme islemi yapiyorum bi tik acildi pazartesi yukiycem resim son halini sendeki durum nedir ? Yada sildirme yaptinmi?

Merhaba
Merhaba bende bi sayfa actim benim senden sanirim saha kotu ben simdi lazerle sildirme islemi yapiyorum bi tik acildi pazartesi yukiycem resim son halini sendeki durum nedir ? Yada sildirme yaptinmi?
Merhaba
Ben sildirme yaptırmadım. 2 hafta sonra idare edecek konuma gelsi. Ama hep ruj sürüyorum. Şimdiye bayağı açıldı gitti ❤️

Super benim asla acilmadi asamali olarak sildirme yapiyorum :KK43: cok sevindim senin adina kurtulmuddun :) darisi bana

X