çoook açık cizgi yardım edin lütfeeen

Miryem

Süüüüpriz bebiş
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.311
6
sat tarihim 12 ağustos
bu gün idrar testi yaptım çok acık bir çizgi belirsiz gölge gibi çok dikkatli baktığımda biraz belli oluyor acaba hamilemiyim?
:sm_confused:

sat tarihim 12 ağustos
bu gün idrar testi yaptım çok acık bir çizgi belirsiz gölge gibi çok dikkatli baktığımda biraz belli oluyor acaba hamilemiyim?
:sm_confused:[/QUOTE

canim dilerim hamilesindir.idrar testinde cok az bile cizgi ciksa hamilesin anlamina geliyor.ama en dogrusu tabiki kan testidir.

idrar testlerine hemen güvenmeyelim kızlar.burası o testler yüzünden canı yanmışlarla dolu.o yüzden en güvenli olanı kan testi.kan testi yapmadan umutlanmayalım.inşaallah hamilesindir:Saruboceq:

idrar testlerine hemen güvenmeyelim kızlar.burası o testler yüzünden canı yanmışlarla dolu.o yüzden en güvenli olanı kan testi.kan testi yapmadan umutlanmayalım.inşaallah hamilesindir:Saruboceq:

çok istiyorum bir bebişimin olmasını umarım hamileyimdir:ecrin_bebek:

nazcığımı hemen bir örnekle destekleyeyim:BEN.hem de benimki baya baya çizgiydi.

inş hamişsindir canım.sen bakma bana hemen kan testine,günün de geçtiğine göreeee....:emir_bebek:

cnm katılıyorum kan tahlili yap gecen ay bnm belirgin iki cizgi old halde yanlıs cıktı sonra cok kötü oluyor insan en kısa zamanda tahlil yaptır insallah hamilesindir

çok açık çizgi hamile olduğunu gösterir canım... hayırlı olsun işallah gönlünce olur herşey

canım inşallah hamilesindir...2 gün sonra testi tekrar et eğer hamişsen daha koyu çıkması gerek canım...

X