corc avci (yabanci isimli türk psikolog)

G Gulhanem Niloyatospikk Niloyatospikk merhaba canım, edebilirim tabi ben ... dan yardım alıyorum. Çok ilgililer ve dediğiniz çok güvenilir. Birkaç kez seansımı iptal ettim işlerimden dolayı ve hiçbir sorun yaşamadım. Psikologlarda çok kaliteli. Özelden doktorumu da yazayım sana.

Son düzenleyen: Moderatör:
G Gulhanem Niloyatospikk Niloyatospikk merhaba canım, edebilirim tabi ben ... dan yardım alıyorum. Çok ilgililer ve dediğiniz çok güvenilir. Birkaç kez seansımı iptal ettim işlerimden dolayı ve hiçbir sorun yaşamadım. Psikologlarda çok kaliteli. Özelden doktorumu da yazayım sana.
Ben de yazdım kendisine verdiğin psikoloğun adını bana da sosyal medyadan güvenli gibi geldi sayfasında da oldukça faydalı bilgiler paylaşılıyor ama bu konuda geçen isimle ilgili ben sosyal medyada birşey görmedim iyidir kötüdür diyemem ama bu kadar övgü üstelik 500 tl Bursada en ünlü hastanelerdr bile psikologlar bu fiyat değil profesörler bu fiyattan yukarı açıkçası çok değil mi 500 tl

G Gulhanem Niloyatospikk Niloyatospikk merhaba canım, edebilirim tabi ben .. dan yardım alıyorum. Çok ilgililer ve dediğiniz çok güvenilir. Birkaç kez seansımı iptal ettim işlerimden dolayı ve hiçbir sorun yaşamadım. Psikologlarda çok kaliteli. Özelden doktorumu da yazayım sana
Yanlış anlama ama buda bana reklam gibi geldi bu sefer de site reklamı gibi. Ben o siteyi duymuştum ama hiç memnun kalmadıklarını söylediler siz yine de herkesim göreceği şekilde dr ismi yazarsanız bir araştırcam. Artık reklamsız bişey kalmadı ki . Lütfen gerçekse yazın değilse hesap numaranızı yollayın psignl. com a vermek yerine size yatırayım yeterki iyileşme sürecime olumsuz etki etmesin!

Ben de yazdım kendisine verdiğin psikoloğun adını bana da sosyal medyadan güvenli gibi geldi sayfasında da oldukça faydalı bilgiler paylaşılıyor ama bu konuda geçen isimle ilgili ben sosyal medyada birşey görmedim iyidir kötüdür diyemem ama bu kadar övgü üstelik 500 tl Bursada en ünlü hastanelerdr bile psikologlar bu fiyat değil profesörler bu fiyattan yukarı açıkçası çok değil mi 500 tl
Parasında falan değilim artık gerçekten, proflara da gittim bi işe yaramadı. Corc isimli doktorla ilgili yorum yapan kişinin hikayesi ve anlattıkları yaşadıklarıma yakın geldi o yüzden denemek istedim ama bende bulamadım internette bu doktoru ve üyeler yeni cevap vermiyor !!

Bana niye para gönderiyorsun anlamadım ki. Niloyatospikk Niloyatospikk dediği için yazdım ben de. Ben reklam yapmamak için özelden yazmak istedim. Ben kullandığımı ve çok memnun olduğumu söyledim sadece Niloyatspikk'in dediği gibi İnstagramdan görmüştüm ben de. Sizin için en iyi hangisi ise onunla görüşün.

Bana niye para gönderiyorsun anlamadım ki. Niloyatospikk Niloyatospikk dediği için yazdım ben de. Ben reklam yapmamak için özelden yazmak istedim. Ben kullandığımı ve çok memnun olduğumu söyledim sadece Niloyatspikk'in dediği gibi İnstagramdan görmüştüm ben de. Sizin için en iyi hangisi ise onunla görüşün.
Yani site ismi falan vermişsin sende sanki orda çalışan bir doktorun asistanı gibi geldin ne bileyim Değilsende kusura kalma artık kime inanacagımızı şaşırdık cidden. Corç bey e tedavi olduğunu söyleyen kişiden reklam diye şüphelendik sende üstüne gelip site ismi verip bu benimki güvenilir yazınca kafam karıştı. Ha isim vermişsin ha site ismi benim için aynı şey. Bende dedim ki reklam yapma derdin reklamsa sana para yollayayım yeterki tedavimi uzatacak doktorlarla uğraşmayayım . Dediğim gibi kim reklam kim değil belirsiz böyle bir yerde. Araştırcam söylediğin doktoru. Teşekkür ederim

İnstagramı tamamen reklam mercisi sandı galiba ben senin ismini verdiğin psikoloğun sayfasına baktım çok beğendim çok faydalı paylaşımları var doktor da baya yakışıklı he :KK48: NOT: Bu bir reklam değildir😁

İnstagramı tamamen reklam mercisi sandı galiba ben senin ismini verdiğin psikoloğun sayfasına baktım çok beğendim çok faydalı paylaşımları var doktor da baya yakışıklı he :KK48: NOT: Bu bir reklam değildir
İnstagramı tamamen reklam mercisi sandı galiba ben senin ismini verdiğin psikoloğun sayfasına baktım çok beğendim çok faydalı paylaşımları var doktor da baya yakışıklı he :KK48: NOT: Bu bir reklam değildir😁
İnstadan bahsetmedim ben verilen site isminden bahsettim reklam derken ! PsignL.com dan yani. Ayrıca siz değilmiydiniz yukarda reklam yapıyor diye birilerini gömen çok şaşırdım şuan başka bir tavırla başka doktoru övüp reklamın alasını yapıyor olmanıza.

Ayrıca okan dansuk isimli doktor reklamını yapıyorsunuz resmen burdan topu atıp özelden yazarak daha profesyonel reklam yapacagınızı mı sanıyorsunuz. Neden bana özelden isim yazıyorsunuz madem buraya yzın herkes görsün herkes fikir beyan etsin o kişi hakkında sadece iki kişi #Niloyatospikk ve #Zeynepmelek1 dışındada belki memnun olan ve olmayan var yazıcak.

Ayrıca okan dansuk isimli doktor reklamını yapıyorsunuz resmen burdan topu atıp özelden yazarak daha profesyonel reklam yapacagınızı mı sanıyorsunuz. Neden bana özelden isim yazıyorsunuz madem buraya yzın herkes görsün herkes fikir beyan etsin o kişi hakkında sadece iki kişi #Niloyatospikk ve #Zeynepmelek1 dışındada belki memnun olan ve olmayan var yazıcak.
Kardeşim ben o kişi bana o doktoru söyledi ben de sosyal medya hesabını görünce güvenilir gördüm söyledim benim hali hazırda bayadır tedavi gördüğüm doktorum var bu bana güvenli geldi dedim söyledim iyilik yapmaya çalıştım ne reklamı kardeşim yahu Zeynepmelek1 Zeynepmelek1 o dediğin siteden neden yapılıyor açıklama yapar mısın ben de bilmiyorum anlamadım

Arkadaşlar merak ediyorum gerçekten okan dediğiniz doktor ne kadar sürede tedavi edicek sizi lütfen hepimizle paylaşın da bizlerde 139 tl miymiş neymiş terapi alalım baya baya ucuz çünkü. Heralde kahve falı bakıyo size 😄kendinizi kandırmayın o paraya iyi doktor olamaz 😄öyle olsa iyileşirdiniz çoktan . İnstagramdan mı anladınız yararlı olduğunu 🤣🤣 size şizofreni falan denilmiş sanırım #Niloyatospikk yanlış teşhis koymuşlar mesajlardan anladığım kadarıyla bu kadar ucuza doktorlara giderseniz daha çook yanlış teşhisler koyarlar. Ben corç isimli doktoru reklammı değil mi emin olamadım ama araştırcam sonuç alırsam yazarım herkesin göreceği şekilde kimsr merak etmesin.

O söylenen siteye de baktım şimdi uzman psikologların online terapi sayfası diye yazıyor başka yerlerden uzman olmayan kişilere rastgelmesinler insanlar diye yapılmış sanırım ama bu konunun geçtiği psikolog ile ilgili birşey görmedim dedim sen de doktor ismi sorunca ben de bunu tavsiye ettim sosyal medyada güvenilir duruyor diye ne diyim yani madem kendi doktorumu tavsiye edeyim Psikiyatrist Psikoterapist Okan Ufuk İpek buna da reklam deme şimdi istersen ara sor özelden adımı da vereyim sor daha ne diyim söyle kardeşim benim doktorum belli tedavi alıyorum online olarak da bu güvenli geldi söyledim

Arkadaşlar merak ediyorum gerçekten okan dediğiniz doktor ne kadar sürede tedavi edicek sizi lütfen hepimizle paylaşın da bizlerde 139 tl miymiş neymiş terapi alalım baya baya ucuz çünkü. Heralde kahve falı bakıyo size 😄kendinizi kandırmayın o paraya iyi doktor olamaz 😄öyle olsa iyileşirdiniz çoktan . İnstagramdan mı anladınız yararlı olduğunu 🤣🤣 size şizofreni falan denilmiş sanırım #Niloyatospikk yanlış teşhis koymuşlar mesajlardan anladığım kadarıyla bu kadar ucuza doktorlara giderseniz daha çook yanlış teşhisler koyarlar. Ben corç isimli doktoru reklammı değil mi emin olamadım ama araştırcam sonuç alırsam yazarım herkesin göreceği şekilde kimsr merak etmesin.
Benim doktorum belli kardeşim ne diyorsun sen Psikiyatrist Psikoterapist Okan Ufuk İpek'e gidiyorum ben Ekim 2019dan beri msjlarımın hepsini okursan anlarsın hakkımda okuduğun yarım yamalak bilgilerle lütfen gelme bana

O söylenen siteye de baktım şimdi uzman psikologların online terapi sayfası diye yazıyor başka yerlerden uzman olmayan kişilere rastgelmesinler insanlar diye yapılmış sanırım ama bu konunun geçtiği psikolog ile ilgili birşey görmedim dedim sen de doktor ismi sorunca ben de bunu tavsiye ettim sosyal medyada güvenilir duruyor diye ne diyim yani madem kendi doktorumu tavsiye edeyim Psikiyatrist Psikoterapist Okan Ufuk İpek buna da reklam deme şimdi istersen ara sor özelden adımı da vereyim sor daha ne diyim söyle kardeşim benim doktorum belli tedavi alıyorum online olarak da bu güvenli geldi t
Benim doktorum belli kardeşim ne diyorsun sen Psikiyatrist Psikoterapist Okan Ufuk İpek'e gidiyorum ben Ekim 2019dan beri msjlarımın hepsini okursan anlarsın hakkımda okuduğun yarım yamalak bilgilerle lütfen gelme bana
Peki sakin ol niye kızıyorsun ki sen reklamdan şüphe duyduğun kişilere neler saydırmışsın onlar sana bişi diyormu bende senin reklam yaptıgından şüphelendim ve senin mesajlarını araştırdım okuyabildiklerimi okudum ona göre yazdım .

Peki sakin ol niye kızıyorsun ki sen reklamdan şüphe duyduğun kişilere neler saydırmışsın onlar sana bişi diyormu bende senin reklam yaptıgından şüphelendim ve senin mesajlarını araştırdım okuyabildiklerimi okudum ona göre yazdım .
Sen Dr araştırıyorum dedin ben sana ne dedim bak bu Corc ile ilgili birşey bilmiyorum iyi kötü diyemem sosyal medyada internette birşey çıkmayan bir insan için 500 tl ne de çok değil mi diye burada yazdım bana da bu tavsiye edildi istersen bi bak diye de sana söyledim kardeşim hali hazırda şuan gittiğim doktorum var gitmesem bu bana güvenilir geldi dedim suç mu şimdi sen söyle bana seni çok iyi anlıyorum bu süreçte insan nasıl doktor arıyor psikolog arıyor güvenmek istiyor iyi olmak istiyor

Sen Dr araştırıyorum dedin ben sana ne dedim bak bu Corc ile ilgili birşey bilmiyorum iyi kötü diyemem sosyal medyada internette birşey çıkmayan bir insan için 500 tl ne de çok değil mi diye burada yazdım bana da bu tavsiye edildi istersen bi bak diye de sana söyledim kardeşim hali hazırda şuan gittiğim doktorum var gitmesem bu bana güvenilir geldi dedim suç mu şimdi sen söyle bana seni çok iyi anlıyorum bu süreçte insan nasıl doktor arıyor psikolog arıyor güvenmek istiyor iyi olmak istiyor
Sen kendine göre düşünmüşsün 500 tl belki bazılarımızın bazı hastalıklardan Kurtulmak için zorlansa bile yeterki hastalık geçsin diye çıkarıp vereceği bir para. Ayrıca saçma sapan bir doktora gidip yıllarca seans alacağıma düzgün birine gidip belkide daha profesyonel şekilde iyi olcam.Ben söylenilen doktorların hiçbirisini tanımıyorum sadece araştırıyorum ama sizin diğerine reklam demeniz ardından da başka doktor reklamı yapmanız bana çok abes geldi. Bende salak değilim ya heralde corç diye doktor varmış 500 lira alıyor ama iyileşenler var diye hiç araştırmadan gidecek. Onuda araştırırım gidecek olursam elbette ama bana 139 tl ye siteden doktor bulmak çok daha sahte geldi .

Tamam arkadaşlar herkes fikrini söylemiş, sanmıyorum kimsenin reklam yapmak için buraya geldiğini. Hepimiz sorunlar varsa iyileşmek ya da dertleşmek için kullanıyoruz burayı. Allah hepimize şifa versin, gerilmemize gerek yok.

Tamam arkadaşlar herkes fikrini söylemiş, sanmıyorum kimsenin reklam yapmak için buraya geldiğini. Hepimiz sorunlar varsa iyileşmek ya da dertleşmek için kullanıyoruz burayı. Allah hepimize şifa versin, gerilmemize gerek yok.
Ben de suç şu güne kadar burada bu hastalik ile ilgili bir tane doktor tavsiyesi yapmamışım iyilik damarımın tutacağı saat denk gelmiş

Bu şahıs bana ayrı psikolog söylemişti arkadaşıma başka bir psikolog ben bir de buna inanmıştım meğer reklam yapıyormuş önerdiği psikoloğun sosyal medya adresine bakmadan kimselere önermedim tabii ki sosyal medya mecrası güvenli olduğu için isterseniz araştırın demiştim bu kişinin dediği psikoloğu terapi fiyatı da uygun diye belki terapi alan olur demiştim bundan sonra burada öyle kolay kolay inanmam isteyen olursa da kendi terapistimi tavsiye ederim. Millet reklamcı olmuş iyice

X