Covidli eşimin içinden canavar çıktı :/

Yenibirhayataaa

Büyümek, tam anlamıyla bu.
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
1.132
563
Merhabalar,

Eşim önceki gün covid oldu, görevde olduğu İçin temasımız yoktu. Ben annemlere geçtim, işe gidip geliyorum o evde.

Biraz uzun olacak ama iki gündür yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Ben sabah erkenden ona alışveriş yaptım, yemek götürdüm, dışarıdaki işlerini hallettim. Tabiri caizse kendimi parçaladım bir yandan da aşırı yoğun işime gittim.

Her neyse akşam 19.00 da eve gittim annem yemek koydu, yedim. O ara eşim mesaj attı telefon alınacaktı ona telefonu bozuldu yedek kullanıyor. Alır mısın diye. Benim kartımdan alacaktık. Müsait olunca bakayım canım yazdım. Çay içtik vs saat 21.00 de teli almak İçin nete girdim. Hata verip durdu sistem bende kartın görüntüsünü attım hayatım sen alır mısın diye. O da denedi olmadı bir saat sonra deneyelim dedi tamam dedim. Önceki gün 2 saat uyumuştum gözlerim kapanırken onu bekledim. Bir saat sonra denedik yine olmadı. Sabah uyanınca ilk iş alır mısın ddi tamam dedim. Meyse yattım. Sabah 9 gibi mesaj attım nasılsın canım diye iyiyim telefonu aldın mı dedi. Kahvaltı yapıyorum yarım saate alacağım dedim. O anda patladı.

Beni geciktirmenden bıktım, oyalayıp duruyorsun vs vs. Bana 5 dk ayıramayan birine daha da birşey demem falan saydırdı durdu. Hasta diye yükselmeden konuştum ama oturup ağladım. Ciddi manada dün koşturmaktan mahvoldum yaptığını sindiremiyorum.

Az önce de yemek götürdüm, kapıdan konuştuk bana gün içinde ararsan bakamayabilirim haberin olsun diyor. Tamam dedim ayrıldım. Sonra trip mi attın sen bana bağırarak aradı dedim yeter Ya iyice celallendi yok ben anneme fe dedim uyuyorum falan diye. Derdim tele bakamaması değil ki sanki yabancıyla konuşuyor ararsan bakamam falan.

Resmen beni mahvetti 2 günde. Yorum destek vs vs beklerim kızlar. İyi günler

Merhabalar,

Eşim önceki gün covid oldu, görevde olduğu İçin temasımız yoktu. Ben annemlere geçtim, işe gidip geliyorum o evde.

Biraz uzun olacak ama iki gündür yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Ben sabah erkenden ona alışveriş yaptım, yemek götürdüm, dışarıdaki işlerini hallettim. Tabiri caizse kendimi parçaladım bir yandan da aşırı yoğun işime gittim.

Her neyse akşam 19.00 da eve gittim annem yemek koydu, yedim. O ara eşim mesaj attı telefon alınacaktı ona telefonu bozuldu yedek kullanıyor. Alır mısın diye. Benim kartımdan alacaktık. Müsait olunca bakayım canım yazdım. Çay içtik vs saat 21.00 de teli almak İçin nete girdim. Hata verip durdu sistem bende kartın görüntüsünü attım hayatım sen alır mısın diye. O da denedi olmadı bir saat sonra deneyelim dedi tamam dedim. Önceki gün 2 saat uyumuştum gözlerim kapanırken onu bekledim. Bir saat sonra denedik yine olmadı. Sabah uyanınca ilk iş alır mısın ddi tamam dedim. Meyse yattım. Sabah 9 gibi mesaj attım nasılsın canım diye iyiyim telefonu aldın mı dedi. Kahvaltı yapıyorum yarım saate alacağım dedim. O anda patladı.

Beni geciktirmenden bıktım, oyalayıp duruyorsun vs vs. Bana 5 dk ayıramayan birine daha da birşey demem falan saydırdı durdu. Hasta diye yükselmeden konuştum ama oturup ağladım. Ciddi manada dün koşturmaktan mahvoldum yaptığını sindiremiyorum.

Az önce de yemek götürdüm, kapıdan konuştuk bana gün içinde ararsan bakamayabilirim haberin olsun diyor. Tamam dedim ayrıldım. Sonra trip mi attın sen bana bağırarak aradı dedim yeter Ya iyice celallendi yok ben anneme fe dedim uyuyorum falan diye. Derdim tele bakamaması değil ki sanki yabancıyla konuşuyor ararsan bakamam falan.

Resmen beni mahvetti 2 günde. Yorum destek vs vs beklerim kızlar. İyi günler
Ne alaka kartın görüntüsü varmış zaten eşinizde kendisi alsaymış. Çocuk gibi davranıyor.

Bana söyledikleri normal mi? Ben koşturuyorum ona rağmen beni erteliyorsun diyor bağırıyor vs vs

Ya belki hasta evde yalnız kaldı diye söylemiştir.

Normal şartlarda hoşgörülecek şeyler elbet değil. Ama adam hasta yani insanın huyu suyu değişiyor birde yalnız evde.

Bilmiyorum ama allah sağlıkla imtihan etmesin kimseyi.

Gideceksin yanına, kocamaaan bi sarılacaksın, öpeceksin yalayacaksın, haddiii bak gördün mü temaslı oldum ben de diye oturacaksın yanında, bir güzel birbirinizi yiyeceksiniz.. Ay dur sesli düşündüm ben, denemeyin. 😂 '' Car car bağırabildiğine göre çok da ağır geçirmiyorsun tatlım, otur oturduğun yerde, dua et bakanın edenin var, kapa o çeneni.'' diyecek daha aramayacaksınız. İhtiyacı olduğunda kıyın kıyın arar o sizi zaten.

Esiniz galiba korkusundan biraz kafayi yiyiyor. Corona kimini psikolojik olarak cok etkiliyor. Hastalik sürecinde böyle manasiz tepkileri ondan heralde. Sakin bir sekilde kendi bakis acinizi yazin. Kozlarinizi hastalik gecince paylasirsiniz. Cok gecmis olsun. Su ara iyice artis var yine corona vakalarda. Bakamiyorsa bile ne olur ne olmaz cep telefonunu yakininda tutsun. Allah korusun birden kötülesebilir

Ben de biraz tez canliyimdir. O yüzden esinize hak verdim yorgunsunuz tamam da evden çık dolaşa dolaşa bana telefon al demiyor ki oturdugunuz yerden sohbet edip çayinizi icerken bile internet uzerinden tıklayarak alabilirsiniz alti ustu bu yani.
Musait olunca bakayim diyip saat 9 da dönse eşim ikinci defa istemem zaten kendim alirdim ben olsam.

İma değil laf sokma değil yanlış anlamayın ama allah başka dert vermesin. Mevzu nerde ben mi atladım acaba diye düşündüm bitince.
Mevzu çok aranmış bulunamayıp böyle saçma şeylere çıkışılmış
Adam dolmuş çatacak yer arıyo ama bahane sıkıntısı var 😅

Ben de biraz tez canliyimdir. O yüzden esinize hak verdim yorgunsunuz tamam da evden çık dolaşa dolaşa bana telefon al demiyor ki oturdugunuz yerden sohbet edip çayinizi icerken bile internet uzerinden tıklayarak alabilirsiniz alti ustu bu yani.
Musait olunca bakayim diyip saat 9 da dönse eşim ikinci defa istemem zaten kendim alirdim ben olsam.
bende tez canlıyım eşim de beni bu kadar oyalasa kızarım
bide adam korona Allah korusun fenalaşsam ne olacağım korkusu yaşıyordur
evet yoğunsunuz ama yapacağınız iş 2 dk Yenibirhayataaa Yenibirhayataaa

ben hastayken eşim annesine koşa koşa gitse bir daha zor gününde beni bulamazdı. hastalık covid olsa bile. Temasınız da olmamış takar maskemi ayjı evde olurdum ve onun da aynı şekilde yanımda olmasını beklerdim. O yüzden ben eşinize hak veriyorum. Çok koşturdum yok müsait değilim böyle süründürse kendi kartımla alır daha da muhatap olmazdım sizinle.

X