Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çözüm Yollarım________

bu bio class yağını nereden bulabilirm acaba ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bunlar benim son programımda belirlediğim yöntemler.Satın almam gerekenler ve diğer yöntemleri birleştirdim ve böyle bi sonuç çıktı.
(Ölçülerim şuan; göğüsaltı 73 üstü 80 cm..boyum 1.63 kilom ise 48...hedefim 55 kilo olmak)

Almam gerekenler;
1-Saraçoğlu kürü 150 lira
2-Dermaroller 100 lira
3-Pompa 40 lira
4-şemsarslan göğüsbüyütücü krem 65 lira

_______________________________________________________________________________________________________________________
İçilecekler; 1-Adaçayı 2-Rezene 3-Oğulotu 4-Isırganotu çayı 5-Hayıt otu
Yenecekler; 1-Çörekotu 2-Kuruüzüm 3-Hurma 4-kuruincir
Masaj yaparken; 1-Şerbetçiotu (kendi tekniğimle yapmayı düşünüyorum) 2-üzümçekirdeği yağı 3-narçekirdeği yağı 4-bebe yağı (çörekotu yağı yok çünkü tüylenme yaptı)
_______________________________________________________________________________________________________________________
Ve Programım;
SABAH: 1 kupa bitki çayı,1 tatlı kaşığı çörekotu,Masaj-krem yada yağ-pompa-buz.
ÖĞLEN: hurma, kuruüzüm, incir herhangi birini yemeliyim.dönüşümlü bi şekilde hepsi en az bir aylık süreyle..
AKŞAM: 1 kupa bitki çayı,Masaj-dermaroller-krem yada yağ-pompa-buz.

Kızlar bu son dileğim...yazdıkalrım hepsini düzenli yapmam ramazandan dolayı Ağustosu bulur..ama yinede elimden geleni yapmayı düşünüyorum.yoksa seneye ilkbahar silikon düşünmek zorunda kalırım..azda olsa göğüs dokum var ve onu büyütebilirim diyorum.içimde bi umut var ve isteğim 75 beden dolgusuz bir sutyen.şuan 80 cm...bakalım burdakiler gibi 10 küsür cm büyütsem değme keyfime:KK16::KK16::KK16:
Mümkün olan zamanlarda sutyen takmamak ve hafif sporda bu programa dahil.:KK34::KK34::KK34:

canım şemsarslan krem nerden bulabiliriz?

Bi arkadaşım var 49 kilo ve göğüsleri 90 beden..
bu işin kiloyla çokta alakası yok bunu anladım..

muhtemelen kalçası küçüktür benim ablamında öyle hatta anneminde ikisininde göğüsler 90 benim 75 çünkü kalçam ve popoma gidiyo yediklerim :KK14:

Merhaba kızlar. Ben missmoon güzellik salonundan estetisy en nazlıcan sabsız. Dermaroller hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum. Benim şuan bulundugum ilde bırakın kullanmayı adını bıle bılen ınsanlar az. Bu cilt bakım tedavisi arasında en etkili olanlardan biri dermatedavi aynı zamanda bi o kadarda tehlikeli uzman birilerinin kullanımı altında işlemi gerçekleştirirseniz sizin iiçin daha faydalı olur. çünki bi ömür taşıyacagınız yan etkilerin bırakmasını istemeyiz. bu tedaviyi kesinlikle sıksık ardarda uygulamayın aşırı tahrişe yol açar. ilk ay haftada bi ikinci ay iki haftada bi üçncü ay ayda bi uygulamaya devam edin. Dermaroller uygularken kesinlikle kullandığınız ürün çin malı olmasın garantili olmasına dikkat edin iyi bi şekilde her kullanımdan sonra mutlaka dezenfekte edin. aktif sivilcelerin üzerine uygularken sivilceyi patlatıp kanatlamamaya özen gösterin yalnız uygulamayı yaparken hafif kanatıcak şekilde bastırırsanız ki bu 250 gramlık bi baskıya tekabul edıyo bu şekilde uyguladıgınızda işe yararlılıgı daha etkili ve doğrudur. çatal tutar gibi nazik bi şekilde ürünü tutun. Dermarollerı uygularken beraberınde yaptıgnınız kombinle tamamen dermokozmetik olsun. yan etkileri olmcak tehlike oranı 0 sıfır olan ürünler kullanın. dermatedavi normal bi cilde uyguladıgınızda % 70 işe yarayan ürünü testlerle kanıtlanmışbi şekilde % 200 katına çıkarır. uygulanıcak bölge hassas ve çok sıkıntıı yoksa 1 mm yada 0.5 mm kullanın orta segment yada cok hasarlı bi ciltse bunu 1.5mm veya 2 mm'e çıkarabılırsınız. Sorusu olan burdan ulaşabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Merhaba kızlar. Ben missmoon güzellik salonundan estetisy en nazlıcan sabsız. Dermaroller hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum. Benim şuan bulundugum ilde bırakın kullanmayı adını bıle bılen ınsanlar az. Bu cilt bakım tedavisi arasında en etkili olanlardan biri dermatedavi aynı zamanda bi o kadarda tehlikeli uzman birilerinin kullanımı altında işlemi gerçekleştirirseniz sizin iiçin daha faydalı olur. çünki bi ömür taşıyacagınız yan etkilerin bırakmasını istemeyiz. bu tedaviyi kesinlikle sıksık ardarda uygulamayın aşırı tahrişe yol açar. ilk ay haftada bi ikinci ay iki haftada bi üçncü ay ayda bi uygulamaya devam edin. Dermaroller uygularken kesinlikle kullandığınız ürün çin malı olmasın garantili olmasına dikkat edin iyi bi şekilde her kullanımdan sonra mutlaka dezenfekte edin. aktif sivilcelerin üzerine uygularken sivilceyi patlatıp kanatlamamaya özen gösterin yalnız uygulamayı yaparken hafif kanatıcak şekilde bastırırsanız ki bu 250 gramlık bi baskıya tekabul edıyo bu şekilde uyguladıgınızda işe yararlılıgı daha etkili ve doğrudur. çatal tutar gibi nazik bi şekilde ürünü tutun. Dermarollerı uygularken beraberınde yaptıgnınız kombinle tamamen dermokozmetik olsun. yan etkileri olmcak tehlike oranı 0 sıfır olan ürünler kullanın. dermatedavi normal bi cilde uyguladıgınızda % 70 işe yarayan ürünü testlerle kanıtlanmışbi şekilde % 200 katına çıkarır. uygulanıcak bölge hassas ve çok sıkıntıı yoksa 1 mm yada 0.5 mm kullanın orta segment yada cok hasarlı bi ciltse bunu 1.5mm veya 2 mm'e çıkarabılırsınız. Sorusu olan burdan ulaşabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

merhaba,açıklamanız için teşekkür ederim.
dermarollleri yüzümüze haftada 1 uygulamalıyız değilmi?
peki vücut çatlakları için öneriniz nedir.mesela hiç çatlak olmayan bi yerede uygulanabilirmi sadece kremlerin yağların emilimini artırsın diye..
ömür boyu geçmeyecek olan lekeler nasıl olur kullanımda hatalar nelerdir biraz bahsedebilirmisiniz?

X