D&P Parfüm Listesi - Güncellenmiş

Arkadaslar dpden aldiginiz kalici bi parfum onerir misiniz noa almistim n1 hic kalici degil.
Bi de orjinal parfumlerde yilbasi indirimleri baslayinca ilgili arkadaş lar bilgilendirirse sevinirim :)

Merhabalar, foruma yeni üye oldum 2 senedir D3 CHRISTIAN DIOR/ DIORRISSIMO kullaniyorum. Yasemin grubunda yaseminin en yogun ve kalici olan parfumi D&P parfumlerinde. Bir kac kez aldim ama gecen hafta taksim şubesinde eşime siparis verdim, farkli bir koki geldi. Bugun degistirmek icin uğradı ve ayni parfüm olduğunu iddia ediyorlar. Formülü mü karistirdilar, yanlış dolum mu yapiyorlar anlamadim. Baska şubeden değiştirmeyi deneyeceğim artık

Kızlar merhaba, bvlgari klasik almak istiyorum dpden. Daha önce alıp kullanan var mı aranızda bilgi verirseniz çok sevinirim. Orjinalini hiç koklamadım ama çok övdüler, merak ediyorum. Sizden cevap gelirse ona göre önce dp versiyonunu kullanmak istiyorum.

Kızlar merhaba, bvlgari klasik almak istiyorum dpden. Daha önce alıp kullanan var mı aranızda bilgi verirseniz çok sevinirim. Orjinalini hiç koklamadım ama çok övdüler, merak ediyorum. Sizden cevap gelirse ona göre önce dp versiyonunu kullanmak istiyorum.
Bu kokuyu hiç bilmiyorum canım ama orjinaline en yakın kokuları DP yapıyor..

Bu kokuyu hiç bilmiyorum canım ama orjinaline en yakın kokuları DP yapıyor..
Cevabın için teşekkür ederim canım. Bvlgari klasik kış için düşünüyorum aslında. Yaz için önerebileceğin bir koku var mı? Chloe love kullanmıştım ama onu pek beğenmiyorum. Geçen yaz ise Noa kullandım; eksi yönleri kalıcı olmaması ve kıyafette en son toz kokuyormuş gibi kalması, ama yine de beğeniyorum bu kokuyu. Noa tarzında hafif, pudralı veya sabunumsu-kremsi, mümkünse kalıcı bir koku biliyor musun canım?

Cevabın için teşekkür ederim canım. Bvlgari klasik kış için düşünüyorum aslında. Yaz için önerebileceğin bir koku var mı? Chloe love kullanmıştım ama onu pek beğenmiyorum. Geçen yaz ise Noa kullandım; eksi yönleri kalıcı olmaması ve kıyafette en son toz kokuyormuş gibi kalması, ama yine de beğeniyorum bu kokuyu. Noa tarzında hafif, pudralı veya sabunumsu-kremsi, mümkünse kalıcı bir koku biliyor musun canım?
Canım yaz için sana Gucci envy me öneririm DP güzel yapmış bunu..Birde sabunsu temiz tarzda önereceklerim Bulgari omnia cristal, lacoste pour femme ( açık alacaksan açık parfümcülerde lacoste klasik diye geçer )...Birde dior pure poison sabunsu bir kokudur üçünü mutlaka dene aradığın tarzda eminim beğenirsin..birde ben avondan pur blancayı noaya benzetiyorum tarz olarak onada bakabilirsin istersen

Canım yaz için sana Gucci envy me öneririm DP güzel yapmış bunu..Birde sabunsu temiz tarzda önereceklerim Bulgari omnia cristal, lacoste pour femme ( açık alacaksan açık parfümcülerde lacoste klasik diye geçer )...Birde dior pure poison sabunsu bir kokudur üçünü mutlaka dene aradığın tarzda eminim beğenirsin..birde ben avondan pur blancayı noaya benzetiyorum tarz olarak onada bakabilirsin istersen
Teşekkür ederim canım. Lacoste kardeşim kullanıyor orjinalini, nedense benim pek hoşuma gitmiyor. Bvlgari, Dior ve Gucci ye bakabilirim. Çok sağol...

Kızlar güxel bir parfüm arıyorum ama baş agrısı yapmıcak ne onerrsnz bi de şekerli olmucak

Buldum en sonunda
Carolina herreranin parfumuymus şu ayakkabi seklinde olan bir bayanda koklamistim da sordum o soyledi almak istedim de orjinali tabi cok pahalıydı dpde var m acaba guncel lostesinde bulamadim umarim gelir.

Buldum en sonunda
Carolina herreranin parfumuymus şu ayakkabi seklinde olan bir bayanda koklamistim da sordum o soyledi almak istedim de orjinali tabi cok pahalıydı dpde var m acaba guncel lostesinde bulamadim umarim gelir.
good gril u ben kullaniyorum cok memnum kalici ve guzel bi kokusu var tavsiye ederim C6 kodu :21:

good girl kezban parfümüne döndü.2016'da ilk çıktığında severek kullanırdım.şimdi artık herkes de var.

bütün toplu taşıma araçları ya hypnotic poison kokar veya bu sıralar good girl

umarım modası çabuk geçer.

parfüm kişiye özel olmalı,kokun ne diye sordurtmalı.yoksa bir anlamı yok...

good girl kezban parfümüne döndü.2016'da ilk çıktığında severek kullanırdım.şimdi artık herkes de var.

bütün toplu taşıma araçları ya hypnotic poison kokar veya bu sıralar good girl

umarım modası çabuk geçer.

parfüm kişiye özel olmalı,kokun ne diye sordurtmalı.yoksa bir anlamı yok...
tabiki oyle ama bnm bulundgm cevremde bi tek ben kullaniyordun benm kokumu begenen iki arkdsm vardi surekli soruyorlardi onlarda kullaniyor simdi bu boyle yayginlasan bi parfm ztn kokusu begenilmesi bile bence basarili ki ben herkeste var diye değerlendirmedm cunki yoktu yaklasik 1 senedir baska parfumlerlede degistirerek kullaniyorm ve onu kullandgm zman yine senin parfumun kokuyor derler smdi benden dolayı 2 arkdsm kullanicisi oldu buda beni memnun etti acikcasi :halay:

Canım ben dp den yeni parfüm aldım bugün. Kodu c25. Satıcı kadın golden shine dedi fakat burada 212 white yazıyor. Acaba kadın mı bir yanlışlık yaptı yoksa yeni bir parfüm mü çıktı bu kod ile?

X