Daha ne kadar ayr kalabiliriz? Bktm ya..

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar asker esıyım ama keske esım asker olmasaydı yatam 2 yıl amasyada kaldım gecen yıl tayınımız doguya çıktı ama 1 ay evdeyse 2 ay görevde hep görev hep görev hıç bır özel gunumuz yok hatırlsadıgım tek sey ılk evlılık yıl dönumumuz.26 agustosta 3 yıl bıtcek ama bız hep ayrı gecırıyoruz kım ısterkı ayrı olsun hıçmı kutlayamıcaz bıktım gercekten zaten 1 aydan fazladır görmuyoruzbırbırımızı pazartesi gelıcektı dun neguzel umutlu ve mutlu konuşurken işler tersıne döndu.
apar topar göreve gıttıler en tehlıkelı yere ve tlf yokmuş hıç tam 6 gun konuşamıcaz naparım ben ya bırbırımıze ıyıgeceler ve gunaydın demeden duramazdık 2 saatte bırarardık bırbırımızı koskoca 6 gun nasıl gecıcek çıldıracak gıbı oluyorum naparım ben ya.o naspsın dıyorumhem görevdehem sesımızı duyamıcak dunden berı aglıyorum çok özledım onu dayanamıyorum artık 1 gun sesını duymasam kafayıyıyorum yardım et allahım neolur tez zamanda sag saglım yanımıza gelsın:gitme:

ınsallah ya ınanılmaz derecede özledım belkıde ona çok ıhtıyacım oldugu zamandı 2 aydır evde yoktum eve yalnız gırdım esım yoktu yatagada yanlız gırdım tek basınayım sadece oglum var offf offffffff

oy kıyamam bu görevler ne kadar sürüyor peki yani daha kaç yıl böle görevlere gidecek süreli bişi mi bu? ayrı kalmak çok zor sesini duyamamk zor lokmayı ağzına götürürken o ne yiyor acaba falan çok zor yaa Allah sevdiklerimizi bize bağışlasın inşallah

Sizin üzüldüğünüzü bilmek, onu daha çok üzecek eminim. N'olur sakin olmaya çalışın. Onun işi sizinkinden daha zor, bir yanda sizin , oğlunuzun hasreti, diğer yanda görevi... Allahım bütün askerlerin , asker ailelerinin yardımcısı olsun...

Daha 2 yılımız var ama nasıl bıtıcek bılmıyorum Çok seyler atlattı esım belkı buyuzden korkuyorum. Esım ogluma Çok baglı duŞkun bır baba dıyıŞı bıle onu duygulandırıyor hergun sesını duyardı dun son kez gıtmeden konuŞtular baba gel artık dedı oda bende Çok kÖtu oldum

KaÇ gundur hıÇbıŞı yıyıp ıÇemıyorum oruÇta tutamıyorum bayılırım korkusu var neguzel 3 gun sonra gelcektı yanıma enson dun gece konuŞtuk sabahtan berı tlf calmıyor keske 1kere arıyabılse bır alo dese yeter

sanırım seni en iyi anlayan kişi benim burda benimde eşim polis bende evde o kadar çok tek kalıyorumki artık hayattan bıkmış bir halim var mutlu olamıyorum benimde eşim p.ö.h 15 20 gün ilçe görevleri oluyor 1 ay evdeyse diger ay yok biz bu duruma katlanmak zorundayız asker ve emniyet mensubu eşleri zor ama katlanmak adı bile ürkütücü ama başka çare yok sen o gittiginde evde yanlızmı kalıyorsun bulundugunuz il neresi dogunun bende dogudayım akraba yakında yoksa çevrende dahada zor hasta olsan komşu dahi olsa 1 tabak bişey vermezler çalışıyormusunuz siz

canım inşallah sağ salim yanınızda olur eşin. bol bol dua edin bu mübarek ayda. allahım tüm askerlerimizi bütün kötülüklerden korusun.

sanırım seni en iyi anlayan kişi benim burda benimde eşim polis bende evde o kadar çok tek kalıyorumki artık hayattan bıkmış bir halim var mutlu olamıyorum benimde eşim p.ö.h 15 20 gün ilçe görevleri oluyor 1 ay evdeyse diger ay yok biz bu duruma katlanmak zorundayız asker ve emniyet mensubu eşleri zor ama katlanmak adı bile ürkütücü ama başka çare yok sen o gittiginde evde yanlızmı kalıyorsun bulundugunuz il neresi dogunun bende dogudayım akraba yakında yoksa çevrende dahada zor hasta olsan komşu dahi olsa 1 tabak bişey vermezler çalışıyormusunuz siz

aaa cnm bende siirtteyım merkezde tugaylojmanlarındayım akrabam yok burda hıç esım göreve gıdınce nbende gıdıyorum 2 aydır evımden uzagım yenı geldım sen nerdesın

canım ya
üzme kendini bu kadar.inşallah 6 gün sonra yanına gelecek.çoğunu atlatmışsınız zaten 2 yıl daha sık dişini.inşallah bu günleri sonra tebessümle anacaksınız.allah her zaman askerlerimizin yardımcısı olsun.

Allah kavuştursun canım ...
inş 6 gün sonra yanında olucak ....
Rabbim bütün askerlerimizi korusun inşaallah...
onları sevdiklerine bağışlasın...
bende eşimle evlendiğimizde eşim, biz 8 aylık evliyken askere gitmişti. kısa dönem yapmıştı ama bana hergünü bir asır gibi gelmişti o yüzden seni çok iyi anlıyorum canım...Rabbim sizi ayırmasın inşaallah....tez vakitte kavuştursun .....

allahım kimseleri yanlız koymasın :Saruboceq:
canım çok üzgünsün belli keşke yanında durabilecek bir yakının olsa,destek olur,hani konuşcak,kafanı dağıtacak.seni birazda olsa oyalıycak bir yakın.
ama tabiki kimseler eşinin yerini dolduramaz.ama çare işte.
allahım bir an önce kavuştursun sizi.görmemişe dönersiniz dilerim.
çocuğuna ve sana bağışlasın rabbim sağsağlim gelir yuvasına.:Saruboceq:
allah kolaylık versin tatlım sakın olaki kötü düşünme,hep kavuşcanız zamanlarında geleceğini ve mutlu olacağın anları düşün canım. opuyorumnanaktan

seni çok iyi anlıyorum canım... bende polis eşiyim... benneyaptımki maalesef ki çalışma şartları çok ağır... :bbo: gece gündüz demeden çalışıyorlar... kafamçokkarıştı
benimde eşim gece nöbetlere gidiyor.. :Saruboceq:
bizim de özel günlerimiz çoğu zaman olmuyor... :sinifsinif:
ama ne yapalım... benneyaptımki
canları sağolsun... :Saruboceq:
şimdi biliyorsun ki, 6 gün sonra yanında... a.s
biz asker ve polis eşleri olarak onlardan daha fazla fedakarlık yapmamız gerekiyor... :teselli:
rabbim başka ayrılıklar vermesin.... :Saruboceq:
allaha emanet olun...
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X