Dalga geciliyorum galiba

Savasciytong

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
5
0
38
Selam birisi var aynı yerde çalışıyoruz. İki sene oldu bakiyor bende bakıyorum kız arkadaşı olduğu zaman daha az bakıyor. Artık anlıyorum kız arkadaşının olup olmadığını. Ha benimle ilgilenmiyor özel olarak onun farkındayım. Ama bazen kapının arkasından kaçamak bakiyor. Ben hoşlanıyor um açıkçası. bağımiz varmış aramızda gizli, erdik biz sadece bakisiyoruz konuşmuyoruz dedi ama bana değil benim yanimdaki üçüncü kişiye. İstanbul'da bu işler böyle mı ya. Bana kafayı yedirtecek. Anlayamıyorum.
Kilolu biriyim ben bu yüzden dalga geçiyor sanirim.

İlk baktığında tabiki bilmiyordum sonra öğrendim konuşmuyorum daha da sinirleniyor. O kızdan ayrılmış. Sonra yenisini bulana kadar bana bakiyor bulunca da bakiyor. Böyleyiz.
o da belki senin baktigini farketmistir ne alaka diye bakiyordur belki? 2 senen bosuna gitmis bakisarak; ayni kisiyle daha fazla vakit harcama bence

Baktığın için bakıyordur. 2 senedir bakan kişinin dalga geçtiğini sanmam ama ciddi birşey düşündüğünü de düşünmem.

Bişey sorduğumda tersliyor işle ilgili oluyor tabi sorduğum. Tersledigi için sormamaya gayret ediyorum bu sefer konuşana kadar satasiyor.
Sende tersle.Sen sanki onun nur yuzunu görmek icin soruyorsun?Öyle mi yoksa??
Birde 2 sene :KK57::KK57: nasıl daral gelmedi sana.Hic olmadı zayıflardın.

Seven biri iki sene aval aval bakmaz.Gidip sevgili de yapmaz.Göz çapkınıdır o sen üstüne alınma.Kilonla da alakası yok bu arada ama sikayetciysen zayıfla.Ve tüm bu yaşadıklarının ıstanbulla hiç alakası yok sen de biliyosun.Son olarak sevgilisi olan insanlarla bakışmamak senin yararına olur o da aklında bulunsun:KK54:

bence kuruntu yapmışsın ,kendin rahatsızsan kilolarından herkes sende ilk kilolarını görüyor gibi geliyordur...imalı bi söz falan olsa neyse de hiçbişey yokken niye dalga geçsin çocuk...kısa,uzun,şişman,zayıf...bunlar sadece farklarımız çok takılma sen de

Sevgilisi olduğu halde biri bana baksa ters bakış atardım , sen maşallah karşılık vermissin:işsiz:

bence kuruntu yapmışsın ,kendin rahatsızsan kilolarından herkes sende ilk kilolarını görüyor gibi geliyordur...imalı bi söz falan olsa neyse de hiçbişey yokken niye dalga geçsin çocuk...kısa,uzun,şişman,zayıf...bunlar sadece farklarımız çok takılma sen de
Bilmiyorum belkide tavrı budur. Yanimdaki arkadaşa bagimiz var gizli hala açıklanmadı dedi kafami karıştırıyor

Meyve sebze mi bu bacım toprağına suyuna göre değişsin

İki sene bakışmak ne demek
Üçüncü kişi ne demek

Ciddi bişey olduğuna inanmıyorum ama velev ki ciddilik barındırıyor, iki senedir bakan on yıl sonra nişan takar yirmi yıla evlenirsiniz

X