Dalga geçme gülüşü mü yaptı bu adam?

demek ki bu işi çözebilecek tek kişi en baştan cevap alamadığınız o adam.
bu konuştuğunuz, yardımcı olmaya çalışan adam da o kişinin zor biri olduğunu bildiğinden iyi niyetle, şakaya vurarak bol şans demiş.
bunu dalga geçmek olarak algılamanız sizin özgüven sorununuz olduğunu gösterir.
böyle mevzular iş hayatında günde 10 kez bile başına gelebilir insanın.
Ah astro ısrarla yardımcı olmaya çalışman...😃

Bu arada sıralamam 4 bin küsürlerde ama ben anladım konuyu
Sadece bağlamı çözemedim
Güldüyse so what?

şimdi sonda numarasını verdiği adam bunların elemanı ise telefonda konuştuğun adamın araması gerekirdi sen neden arıyorsun ki? bazı insanlara iş yaptırmak zor oluyor. biz de iş hayatındayız yani biliyoruz bazen denk geliyor bana da. neyse sen adamın gülüşünü falan salla da sorun çözüldü mü ona bak.

şimdi sonda numarasını verdiği adam bunların elemanı ise telefonda konuştuğun adamın araması gerekirdi sen neden arıyorsun ki? bazı insanlara iş yaptırmak zor oluyor. biz de iş hayatındayız yani biliyoruz bazen denk geliyor bana da. neyse sen adamın gülüşünü falan salla da sorun çözüldü mü ona bak.
Ne demek adamin gülüşünü salla, delirdin heralde 😳😞😘😞🤣🤔😀🤔😅😪🤬🥰🤬🐚😪

Ah astro ısrarla yardımcı olmaya çalışman...😃

Bu arada sıralamam 4 bin küsürlerde ama ben anladım konuyu
Sadece bağlamı çözemedim
Güldüyse so what?

ay burda öss sıralaması mevzuu olmuş o nerden çıktı gıı ?
ben sıralama bilmem, yüzdelik dilim vardı bizde.
sayısalda %11, eşit ağırlıkta %1 lik dilimdeydim.

Konuna yazanların çoğu suratında dalga geçme gülüşü ile yazıyordur konu sahibi
Neyse ki göremiyorsun bizleri...
Başta yazmıştım tekrar yazayım adam dalga geçmemiş öyle gülmemiş en azından sizin için yapmamış.

Siz çok yaşamazsınız :skandal:
Yazık değil mi yaaa her diyaloğun altında birşey arıyorsunuz.

Böyle ömür geçmez. :KK14::KK14::KK14:

Not: İlkokul 2 terk (sanırım yorum yazanlarda eğitim durumu belirtme zorunluluğu var)

Daha kısa ve anlaşılır yazabilirdiniz ama adam dalga geçmemiş. Siz ulaşamamışsınız diğer adama, bu adam da ben arayabilirim demiş, sizse yok ben ararım demişsiniz. O da daha önce işiniz çözülmediği için e iyi madem boş şans demiş😀
Hoşlanma olmadığına eminmiyiz?

Gercekten sordugunuz sorular beni benden aldi ne alaka simdi milletin okulu?mezuniyetine mi katilacaksiniz oldu olacak diploma gondersinler yeterliliklerini ölcün nereden nereye baglamissiniz...komplekslisiniz insanlari etiketlemeye odaklisiniz fakat biraz kisisel gelisim, lutfen , rica ediyorun ,seviye düşuyor

X