Saç Kesim Şekilleri Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar icin En Kullanışlı Ürünler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar benim dalgalı kullandıgım ürüne göre kıvırcıkta olabiliyo.. öncelikle elidorun yeşil renkli bukleler için olan şampuanını tavsiye ediyorum şampuan çok önemli kıvırcık saçllar için özellikle cok basık yada çok kabarık yapabılıyo şampuanlar ama elidorun bu şampuanı buklelerimi tek tek ayırıp yumusacık gösteriyo.. daha sonra ise niveanın ultra strong jölesini kullanıyorum mavi bir tüpte. ben çok memnunum gün boyu bozulmadan maşalı gibi sabit kalıyor saçlarım :KK52::KK34: fotoğrafımı ekliyorum :KK54: $563804_431004086967209_2058126676_n.jpg $563804_431004086967209_2058126676_n.jpg

Benim saçlarımda kıvırcık ama düzleştirmekten dalgaları biraz açıldı denebilir. Kıvırcık saç çok kabarır bilirsiniz bende kabarmaması için düznli olarak ara makas attırıyorum ve elidorun kıvırcık saçlar için olan şampuanını kullanıyorum ve onun kremi var bide banyodan snrada şekil veriyorum çok tatlı oluyor tavsiye ederim :))

Benim saçlarımda çok kabarıyordu ve belirli bir şekli yoktu bukle falanda değildi tuhaf bi kıvırcık şekliydi tabiki serttide. Ben ne sprey ne krem kullandım. Elidorun şampuan ve saç kremini aldım öneri sonucunda. saç kremini 3 dk bekletip yıkadm saçımı hemen hiç kurumadan taradm snra ellerimle bukleler yapdm tırnağım ile ve öylece kurumaya bırakdım yumusacık ve çok güzel oluyoor. Tavsiye ederim. saç kremi elidorun çok muhteşem. şekillendirici özelliği var sanırım

saç konusunda çook dertliyim çokkk . benim saçlarım tuhaf bi kıvırcık türü . sert ciddi anlamda kuru ve şekilsiz kendi kendine kurudugu zaman süper yumuşacık ama tam anlamıyla kuruduktan sonra felaket semsert .

saçlarımı ne toplaya bılıyorum rahat nede açabiliyorum acayip şekilsiz duydugum herşeyi yaptım . yağ bakımı kremler şampuanlar şekillendirici ürünler . lütfen çok çok memnun kaldıgınızı ciddi anlamda nem veren ve şekil veren bir ürün önerebilirmisiniz ? şimidedn teşekkürler kızlrr :KK1::KK1:

bende de köpük işe yaramıyor elektrikleniyor buklelerim. ne kullansam bilemedim kafam çok karışık :/

benim saçlarımda kıvırcık ve ince telli ben çareyi argan yağlı şampuan kullanmakta buldum.kuoförümün önerdiği mavi su spreyinide kullanıyorum çok rahatım en azından saçlarımı sürekli bağlamaktan kurtuldum.saç boyamın içinede acıbadem yağı koyuyorum saça canlılık veriyor herkese tavsiye ederim.

ben perma yaptırdım ama kıvırcıklarım çok sönük daha canlı kıvırcık içn neler yapabilirim

Benimde saçlarım aynen öyle.Köpük sürerdim hem yapış yapış olurdu hemde çok sertleştirirdi.Şimdi bir jole aldım üstünde FİXEGOİSTE yazıyor.Duştan sonra onu sürüyorum saçlarımı sarıyorum 1 saat sonra kuruyor sonra bant takıyorum 20 dk bantlı duruyo çıkardığımda hem yumuşacık,yapış yapış değil hemde çok güzel dalgalı saçlarım oluyor sende dene istersen.
Dediğiniz köpük Gratislerde mevcut mu

X