Damatlıkları nerden nekadara aldınız

İtalyan marka (Giovanni marka olması lazm) italyan kesim fit bir takım aldık 1200 tl idi pazarlıkla 900 tlye aldık ceket pantolon yelek papyon kusak kemer gömlek mendil tam takım aldık...
Ayakkabı pierre cardin 280 tl aldk...
Toplam 1180 tl hepsi...

Buradaki gömlek deneme gömleği, aldığımız gömlek daha farklı...

IMG_20160305_181042.JPG

PhotoGrid_1457224578600.jpg

Sarar-damatlık-modelleri-2015-6.jpg

Canlarım çok baktık hiç içimize sinen olmadı bizde Sarar dan tam takım (ayakkabı gömlek takım papyon seti kol dugmesi) Bin Tl ye aldık kesimi de Slim düşünenler olursa fikir olabilir

Vakko'da beğendigimiz modelin aynısını Ramsey'de cok uygun fiyata bulduk. Tum aksesuarlar ve 3 gomlek dahil 2000 TL'ye aldık. Dugunu yaza gelen damatlar mutlaka yedek gomlek almalı.

Vakko'da beğendigimiz modelin aynısını Ramsey'de cok uygun fiyata bulduk. Tum aksesuarlar ve 3 gomlek dahil 2000 TL'ye aldık. Dugunu yaza gelen damatlar mutlaka yedek gomlek almalı.

evet biz de yedek alacağız ama iki düğün olacak, bu durumda üç tane mi almalıyız :KK43:

Tepeden tırnağa torres cerimonia marka damatlık almayı düşünüyoruz. fiyatları 750-3000 arası değişiyormuş. Diğer markalarda olduğu gibi klasik takım gibi durmuyorlar. Her bir damatlığın kendine has tarzı var. Nişanlım da şunu çok beğeniyor.

Eklentiler

• KB16009-1.jpg
    KB16009-1.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 465
Geçen sene Süvari'den 399 TL'ye aldık. Takım + Gömlek + Papyon olarak. Fiyatı uygun ama jilet gibi durdu eşimin üstünde.

merhabalar ben geçtiğimiz haftasonu ramseyden aldım damatlığı. 1500 TLye 500 tl indirim yaptı. 1200 tlye geldi. Fırsatı kaçırmayın derim ramsey gerçekten çok kaliteli. Aynı indirim damatta da var. Şu sıralar damatlık almayı düşünüyorsanız kaçırmayın.

merhabalar ben geçtiğimiz haftasonu ramseyden aldım damatlığı. 1500 TLye 500 tl indirim yaptı. 1200 tlye geldi. Fırsatı kaçırmayın derim ramsey gerçekten çok kaliteli. Aynı indirim damatta da var. Şu sıralar damatlık almayı düşünüyorsanız kaçırmayın.
Hangi model canım foto atabilir misin

biz kigilidan 1600 tl aldik. (iki gömlek, corap falanda vardi). Esim tercihini yelekli bir modelden yana kullandi ama bulmasida bir okadar zordu artik kusakli modellere gecis yapiyor bircok marka.

X