Dar Olan Göğüs Çevresi

kamelyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
138
16
Arkadaşlar benim belim ince ama ne yazık ki göğüs çevrem büyük olmadığı için belimin inceliği göze çok çarpmıyo öyle hoş bir manzara olarak da durmuyo çünkü kalçalarda geniş olunca büyük bir orantısızlık oluşuyor. Benim isteğim göğüs büyütmekten ziyade göğüs çevresini biraz daha genişletmek. Bunun için yapılabilcek egzersizler vs.. varsa arkadaşlar lütfen yardımcı olun, size minnetar olurum. Nette araştırmalar yaptım ama hala bir sonuç alamadım.

Tam olarak ne yapmak istedigini anlamadim ama canim, sanirim buyuk gogus istiyorsun aslinda,
genis kalip sutyen kullanmalisin, v yaka kiyafetleri tercih edebilirsin..

Arkadaşlar benim belim ince ama ne yazık ki göğüs çevrem büyük olmadığı için belimin inceliği göze çok çarpmıyo öyle hoş bir manzara olarak da durmuyo çünkü kalçalarda geniş olunca büyük bir orantısızlık oluşuyor. Benim isteğim göğüs büyütmekten ziyade göğüs çevresini biraz daha genişletmek. Bunun için yapılabilcek egzersizler vs.. varsa arkadaşlar lütfen yardımcı olun, size minnetar olurum. Nette araştırmalar yaptım ama hala bir sonuç alamadım.

Sporda gogus kafesini genisletebilecek egzersizler var bir fitness salonuna yazilarak sirt ve gogus calisabilirsin

göğüs büyümeden, göğüs çevresi nasıl büyüyecek bende anlamadım?
göğüs çevre hani 90-60-90 diye bilinen ölçü mesela bende 75-60-85 düşün. İşte 75 olan bu çevreyi daha büyük yapabilmeyi istiyorum. Çünkü görüntü açısından hoş da durmuyo bel ince ama göğüs çevresi küçük olduğu için belli bile olmuyo o kadar hoş durumuyo zaten :KK43:

Bunları yapınca kaslanıcam galiba:) Teşekkür ederim ilgin için bu arada

kol ve omuz degilde canim gogus ve sirt bolgesi icin olanlari evde kendin calisabilirsin,
o bolgeler genislerse hem kasli gozukmezssin hemde goguslerin on plana cikar..

X