Darkolive'nin Başarı Öyküsü 30 Kilo Verdi

harikasınız yaa çok tebrik ederim metabolizma hızınız da çok iyi bence 8 9 ayda 30 küsür kilo muhteşem ben 1 yılda ancak 12 13 kilo falan verebildim hala da 67 kiloyum size öyle diyenlere beni örnek gösterin hahah bir ayda on kilo pek sağlıklı verilir mi şüpheliyim:KK43:

Gerçekten okuduğum en iyi başarı hikayelerinden biri iki resim arasında o kadar fark var ki bende başladım diyete fazlalıklarımız yarısı gitti yarısı kaldı bazen umutsuzluğa düşüp ben nasıl zayıf görünücem hayatta başaramam filan diyorum ama bu hikayeyi okuyunca daha bir gaza geldim . Tebrik ediyorum seni :KK9::KK9: darısı başımıza :KK16:

:-) inanilmaz etkiledi hikayen... ben de senin gbi olmak istiyorum ama en fazla 20 kilo versem yeter.

tebrik ediyorum seni , azmini...

Çok güzel yazmışsın hikayeni. Tebrik ediyorum hem kilolarını verdiğin için hemde bu kadar güzel anlatıp, etkileyici bir hikaye yazdığın için. :KK9:

MaşaALLAH arkadaşım tebrik ediyorum seni.

Aynı senin diyete başlamadan önce ki modundayım.
zayıflamak istiyorum evet ama kendimi çaresiz hissediyorum.
Umarım bende bu istikrarı ve azmi yakalarım da bir dur derim şu kiloya.

Seni canı gönülden tebrik ederim.

kızlarr uzun zamandan beri kk ya girmiyordum
tebrik eden motivasyon kaynağı olduğumu söyleyen herkese çoooook teşekkür ederim
Allah herkese istediği kiloya düşme hırsı versin inşallah

artık kış geldi geceleri oturulan zaman çoğaldı
akşam yemeklerinizi biraz azaltır özellikle akşam öğünlerinde karbonhidratı indirger çay yanında alınan atıştırmalıkları kaldırırsanız
kilo vermeniz otomaktik olarak gerçekleşir
bir kereden ne olur diye düşünmeyin çok şey olur kendinize güveninizi kaybedersiniz

herzaman şunu diyin :nazar:
şimdiye kadar yedim de ne oldu
ne kazandım?

zevk aldığınız şeyleri yemek için kendinize ödüller koyun örneğin 5 kilo verdiğimde şunu yiycem bunu yiycem gibi
ben kendime ilk 5 kilomu verdğimde kocaman bir dilim su böreği ödülü vermiştim :KK52::KK52::KK52::KK52:
her beş kiloda bir ya bi kıyafet ama çok istediğim bişiy alma ödülü veriyordum
zaten zayıfladıkça motiveniz hiç olmadığı kadar güçlenecektir...

şunu unutmayın :KK45:
kahvaltınız kral
öğle yemeğiniz zengin
akşam yemeğiniz de fakir öğünü olsun...

Son düzenleme:
çok güzel yaaaaaaaaaa. imrendiiiiiiimm. bende inşallah birgün açacagım böyle bir konu. başarı öyküm olacak. :KK34: tebrik ediyorum seni canı gönülden.

Gözlerim doldu okurken.. Bugün 89 kilo olduğumu öğrendim ve moralim çok bozuk.. Önerilerinin hepsini deneyeceğim.. Umarım bende çabucak eski kiloma dönerim :KK43: :KK43:

X