Davetiyenize ne kadar ödediniz?

ayzeze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
1.252
342
Kızlar size sorum olacak, Siz davetiyelerinize ne kadar para ödediniz? Gerçi seçtiğiniz modele göre değişir ama ben 250 tanesine 300 tl ödedim. Çok mu fazla ?Siz de durum nedir?

Kızlar size sorum olacak, Siz davetiyelerinize ne kadar para ödediniz? Gerçi seçtiğiniz modele göre değişir ama ben 250 tanesine 300 tl ödedim. Çok mu fazla ?Siz de durum nedir?

canım benim mart ta nişanım var 300 tanesine 250 tl ye anlaştık hemde biz kendimiz tasarlıcaz davetiyeciyle birlikte herşeyine biz karar vericez

Sağol cnm cevap veridğin için sanırırm biraz d seçtiğimiz davetiyeye bağlı. Tabi heryerde fiyat aynı olmyo benim seçtiğim yer sanırırm biraz sosyetik:) davetiye de biraz süslü püslü olunca maliyet artmış:)

ben nişanımda 100 tanesine 160 lira verdim:KK70: şimdi düğün için bugün fiyat aldım 600 tanesine 350 diyor:KK70: ama nişan davetiymin tane fiyatı 1,5 liraydı :KK70: düğün için begendıgım 0,59 lira:KK70:

1200 davetiyeye 700 tl ye anlaşmışlardı sanırım kayınbabamgil :26:
Modele göre fiyatlar değişiyor gerçekten düğünde ben daha değişik modellerden tercih edicem kısmet olursa :KK31::KK31:

kızlar kimisi 600 kimisi 1000 falan bastırıyor ortalama kaç davetiye bastırılır ki ya tabi herkesin çevresi farklıdır ama bunun bi ortalaması vardır heralde :KK14:

kızlar bende davetiye bakıyorum düğünüm var eylül 18inde. fiyatlara netten bakınca pek bi kararsız kaldım bukadar pahalımı bu davetiyeler yahu:)

kızlar bende davetiye bakıyorum düğünüm var eylül 18inde. fiyatlara netten bakınca pek bi kararsız kaldım bukadar pahalımı bu davetiyeler yahu:)

Maalesef tatlim:-D ya 1000tanesi 80 100lira olanlardan var yada 100 tanesi 30 dan baslior:-D umarim hem beğendigib hem butcene uygun biseyler bulursun:-Dbu arada bol bol katalog bakmani öneririm birde nettekilerle gerçekleri farkli oluyor mutlaka katologlardan bakk:-D ben 600tanesini 350 liralik aldim:-D $uploadfromtaptalk1396448612096.jpg

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...

Bnde nişan için 300 taneye 140 tl ödedim

Nisanda 300 tanesine 80 tl odemistik simdi dugun icin 600 tanesine 450 tl verdik modelin kalitesine gore degisiyor

X